Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Horoskopas savaitei

Horoskopas
Photos.com nuotr. / Horoskopas
Šaltinis: BNS
0
A A

Susipažinkite su horoskopu savaitei (08.24 – 08.30)

Daugiau 15min Gyvenimas naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

 

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 iki balandžio 20/21d.)

Jei būsite toks pats užsispyręs, kaip visada, pasieksite gerų rezultatų visose savo veiklos srityse. Ryžkitės didelėms išlaidoms tik gerai apgalvoję savo veiksmus. Nesivaikykite lengvos naudos, ji visada gali virsti dideliais nuostoliais. Neleiskite kitiems kišti rankos į jūsų kišenę ir misti jūsų sąskaita. Šeimyniniame gyvenime viskas bus gerai, o įsimylėjėlių laukia nemažai malonių staigmenų.   

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 iki gegužės 21/22d.)

Nuotaiką gali sugadinti nedidelės finansinės problemos, jūsų klaidas pirštu badys ir artimieji, o tai pasitikėjimo savimi nei kiek nepridės. Dėl daugybės reikalų taip pat teks atidėti kelionę į užsienį. Finansinė sėkmė laukia tų, kurie dirba sveikatos apsaugos srityje, o žmonės, nukentėję nuo plėšikų ir vagių, netikėtai atgaus tai, kas buvo prarasta.   

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 iki birželio 21/22d.)

Džiugins tai, kad priartėsite prie pat savo tikslo - nebijodami galite pasigirti savo pasiekimais aplinkiniams ir netgi tai atšvęsti. Jūsų asmeninė iniciatyva bus įvertinta, galite susilaukti dėmesio iš įtakingo asmens. Asmeniniuose, verslo santykiuose būkite atsargūs, nesiremkite pažadais, nepriimkite informacijos už gryną pinigą.   

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22d. iki liepos 23/24d.)

Teks įveikti nemažai sunkumų, kad jau artimiausioje ateityje pasiektumėte savo tikslus ir taptumėte nepriklausomas finansiniu požiūriu. Tegul ši perspektyva jums suteikia jėgų, bet, svajodamas apie ją, nepamirškite teisingai įforminti dokumentų ir atidžiai tvarkyti savo finansinių reikalų. Kitaip galite padaryti klaidų, kurias vėliau reikės ilgai taisyti.  

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 iki rugpjūčio 23/24d.)

Šią savaitę jūsų taikiklyje - meilė. Tai laikotarpis, kai ypač sėkmingi ryšiai bus susiję su grožiu, jausmais, kosmetikos pramone. Norėdami pasiekti savo tikslus, jausmus geriau slėpkite, o ne reklamuokite. Stenkitės neišgąsdinti ir savo troškimų objekto. Tikėtini netikėtumai darbo ir sveikatos srityse.  

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 iki rugsėjo 23/24d.)

Jūsų dėmesys, atsakingumas ir kantrybė pagaliau pradeda duoti vaisių. Atsivers naujos verslo perspektyvos - plačios ir daug žadančios. Tai susiję su naujais užsakymais verslo srityje, puikiais santykiai su partneriais ir vienminčiais. Jums gali būti pasiūlytas geras darbas, dėl kurio teks laikinai palikti namus ir šeimą.   

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 iki spalio 23/24d.)

Romantiška nuotaika neturėtų sugriauti grynai praktinių reikalų. Darbas bei finansinis stabilumas turėtų jums būti pirmoje vietoje. Visgi visų projektų, kurie bus pradėti realizuoti šią savaitę, laukia sėkmė. Tegul ji neužgožia problemų santykiuose su giminėmis, kurias turėsite spręsti kaip tik jūs. Nenutraukite ryšių su senais bičiuliais. Jie - patikima jūsų atrama.   

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24d. iki lapkričio 22/23d.)

Tai savaitė, kuri bus kupina naujų pažinčių, bendravimo su būsimais partneriais. Įtakingas draugas padės sutvarkyti teisinius reikalus, metas palankus norintiems plėsti verslą ir imtis naujų sutarčių realizavimo. Asmeniniame gyvenime iškils nedidelių keblumų dėl nesutarimų su artimu žmogumi, su kuriuo reikėtų kuo greičiau susitaikyti.   

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 iki gruodžio 22/23d.)

Artimiausiu laikotarpiu reikėtų pasinaudoti galimybėmis, susijusiomis su bendra nuosavybe, ginčų nagrinėjimu, kreditais ir skolomis. Šiose srityse pagaliau ateis tiesos momentas. Ilgai užtrukusi įtampa turėtų baigtis ir jus nudžiugins neblogas rezultatas. Tačiau nenulieskite akių nuo partnerių!   

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 iki sausio 20/21d.)

Šią savaitę aplankys neviltis dėl to, kad šiek tiek vėluojama realizuoti verslo projektus. Tačiau stenkitės išlaikyti kantrybę ir tęskite darbą. Impulsyvūs veiksmai tik sukomplikuotų problemas ir sugadintų jūsų santykius su aplinkiniais. Stenkitės galvoti apie malonius dalykus, daugiau laiko praleiskite su vaikais. 

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 iki vasario 19/20d.)

Jei veiksite tarsi sulėtintame filme, nesugausite laimės paukštės ir neišnaudosite puikių galimybių. Gerų pasiūlymų gaus tie, kurie ilgai ieško darbo. Savaitės pabaigoje venkite neapgalvotų veiksmų, dėl kurių galite turėti nemalonumų finansų ir verslo sferose.   

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 iki kovo 20/21d.)

Bus sudėtinga susikalbėti su artimaisiais. Jie norės jūsų dėmesio, o jūs dėl nuolatinio jūsų užimtumo ir įsipareigojimų niekaip negalėsite jo suteikti. Šią problemą teks išspręsti, kitaip nepavyks išvengti aštrių konfliktų su jais. Prasideda gana atsakingas jūsų karjeros momentas, nuo kurio priklausys finansinė gerovė. Veikite apdairiai, bet ryžtingai, ir jūs iškovosite pergalę.

BNS
Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką