Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Horoskopas savaitei 11.15 – 11.21

Horoskopas
Photos.com nuotr. / Horoskopas
Šaltinis: BNS
0
A A

Sužinokite, ką šią savaitę jums žada žvaigždės.

Daugiau 15min Gyvenimas naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

 AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Neturėsite pagrindo skųstis artimiausiomis dienomis dėl dėmesio stokos. Būsite nusiteikę linksmintis ir linksminti kitus. Materialiniu požiūriu kitą savaitę nebus jokių staigmenų, todėl jūs galėsite grąžinti senas skolas.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Pastarosiomis savaitėmis iškilę nesusipratimai pagaliau išspręsti ir galite lengviau atsipūsti. Visgi stenkitės kaip įmanoma aiškiau išreikšti savo mintis ir požiūrius, kad ateityje išvengtumėte nereikalingų barnių. Būsite nenusiteikęs dalintis savo jausmais su artimaisiais – žiūrėkite, kad tai neįskaudintų mylimų žmonių.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Būtų geriau, jei šią savaitę atidėtumėte visų rūšių sprendimus – tiek susijusius su profesine veikla, tiek su asmeniniais santykiais ar pan. Patys žinote, kad nieko nėra blogiau, nei skuboti sprendimai. Galite drąsiai gali tikėtis bičiulių pagalbos, jeigu sumanysite imtis naujos veiklos.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Artimiausią savaitę galėsite normalizuoti ir pagerinti santykius su aplinkiniais. Negaiškite laiko kaip tik dabar labai lengva atleisti ir pamiršti abipuses nuoskaudas. Išnaudokite šią progą, ir tuomet jūsų šeimoje ilgam įsiviešpataus santarvė bei savitarpio supratimas.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Atsitiktinis susitikimas gali nuvesti į labai rimtus santykius. Jūsų poreikis intymumui toks stiprus, kad esate linkę sugriauti sienas, kuriomis esate apsistatę. Daugiau dėmesio skirkite smulkmenoms, ir tuomet jus lydės sėkmė tvarkant rimtus reikalus. Poilsio dienas skirkite buitinių klausimų sprendimui.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Seniai lauktas finansinis stabilumas leis jums imtis suplanuotų projektų. Tai ne tik suteiks pasitikėjimo savo jėgomis, bet ir leis disponuoti savo laiku taip, kaip suplanavote. Artimiausiomis dienomis gali atsirasti naujas pajamų šaltinis. Tatai dar labiau sustiprins jūsų materialinę padėtį.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Jūs šią savaitę labiau norėsite linksmintis ir švęsti, o ne dirbti. Bet nereikėtų vien tik dykinėti. Pasistenkite daugiau bendrauti su artimaisiais, atidžiai klausykitės, ką jie sako jūs galite išgirsti daug įdomaus. Taip pat atsiras galimybė išplėsti pažįstamų ratą.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Kantrybės ir atidumo, tuomet paprasčiau bus įgyvendinti visus savo planus. Apskritai jūsų reikalai klostysis gana sėkmingai, tai jums leis atsikratyti materialinių problemų. Poilsio dienomis tikriausiai susitiksite su senais bičiuliais, kurių jau seniai nematėte.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Laukia nauji profesinės veiklos horizontai. Šią savaitę gal pavyks Jums pasinaudoti reikiamais ryšiais ir palypėti karjeros laiptais. Pasikliaukite savo nuojauta, ji jums patars, kaip elgtis tomis ar kitomis aplinkybėmis. Jei reikės paramos, ją suteiks artimi žmonės.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Pasistenkite nesivelti į aferas ir abejotinus projektus, ypač jei tai bus susiję su verslu. Pasirinkite prioritetus ir visą dėmesį skirkite jiems. Tuomet jūs sėkmingai atliksite visa, ką esate numatę artimiausioms dienoms.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Nekalbėkite garsiai apie savo ketinimus ir planus. Jei prireiks patarimo, tai kreipkitės tik į ištikimus draugus ir patikimus parnerius. O jeigu bendraujant su aplinkiniais kils tam tikrų nesusipratimų, pasistenkite sušvelninti aštrius kampus.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Savaitė bus tikrai svarbi ir pakankamai užimta, tačiau sugebėsite darbines problemas palikti darbe. Neatmeskite pasiūlymų pasilinksminti iš kolegų ar darbdavio – taip tik įrodysite savo lojalumą. Permainų troškimas gali pareikalauti papildomų finansinių išteklių: šiuo atveju teks prašyti bičiulių pagalbos, kadangi jūsų piniginei tokios išlaidos kol kas per didelės.

BNS
Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką