Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Horoskopas savaitei 12.05 – 12.11

Horoskopas
123rf.com nuotr. / Horoskopas
Šaltinis: BNS
0
A A

Susipažinkite su astrologų prognozėmis visai savaitei.

Daugiau 15min Gyvenimas naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Jei nesnausite, pirmomis savaitės dienomis patrauksite svarbių žmonių dėmesį. Tai gali atsiliepti ateities karjerai. Savaitės viduryje sulauksite apdovanojimo už senus gerus darbus, kuriuos jau būsite beveik pamiršęs. Antroje savaitės pusėje pasistenkite arčiau susipažinti su seniai jus dominančiu asmeniu – galimas jaudinantis ir romantiškas ryšys.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Pirmomis savaitės dienomis galite turėti problemų dėl žmogaus, gyvenančio su jumis. Pasistenkite būti su juo nuoširdus ir sąžiningas. Jei įmanoma, nepalikite šios savaitės darbų kitai savaitei, užbaikite juos iki penktadienio.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Savaitės pradžioje teks priimti svarbų sprendimą, liečiantį asmeninius santykius. Savaitės viduryje būsite ypač imlus naujovėms. Labai tinkamas metas mokymuisi, studijoms. Penktadienį ar šeštadienį iki pietų susitvarkykite namus – tikriausiai turėsite netikėtų svečių.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Netikėkite viskuo, ką išgirsite pirmadienį ar antradienį – kažkas bandys jus apgauti. Savaitės viduryje bus sunku susikalbėti su šeimos nariais. Pasistenkite įsiklausyti į jų argumentus ir suprasti jų požiūrį. Antroje savaitės pusėje žinių troškimas gali jus nuvesti jums pačiam netikėtais keliais.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Nepraleiskite pažintinės kelionės ar kokio mokomojo seminaro pirmoje savaitės pusėje – įgytos žinios atneštų daug naudos. Nuo ketvirtadienio būkite ypač budrus – kai kas gali pamėginti pavogti jūsų idėjas ar darbo vaisius. Jei savaitgalį neužsidarysite tarp keturių sienų, jūsų tikriausiai laukia maloni pažintis su priešingos lyties asmeniu.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Pirmadienį neignoruokite seno bičiulio ar giminaičio patarimo. Pirmoje savaitės pusėje pasistenkite su niekuo nesusipykti, ypač vyresniais už save. Į savaitės pabaigą jūsų pečius veikiausiai užgrius per didelis darbų krūvis, vėluosite ir nervinsitės.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Jei nesėdėsite namuose ir užsiimsite mėgstama veikla, savaitės pradžioje užmegsite naujų ir įdomių pažinčių. Antroje savaitės pusėje turėsite galių padėti žmonėms, turintiems psichologinių problemų, bet savaitgalį verčiau praleiskite glaudžiame šeimos būrelyje.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Pirmadienį ir antradienį padėkite draugams susidoroti su jų problemomis. Jūsų originalus požiūris sužavės daugelį. Savaitės viduryje tikriausiai turėsite sunkumų pats, tad taupykite nervus ir sveikatą. Šeštadienį raskite laiko buičiai sutvarkyti ir save palepinti. Visą šią savaitę būsite nuolat apsuptas žmonių, bet tai tikriausiai jums patiks.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Už sąžiningumą savaitės pradžioje bus su kaupu atlyginta. Penktadienio vakarą ir šeštadienį verčiau praleiskite su šeima ar artimais draugais. Jei turite daug darbo namų ūkyje, organizuokite talką. Viską padarysite greitai ir linksmai.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Pirmoje savaitės pusėje jokiu būdu niekam neskolinkite nei daiktų, nei pinigų – jų nebeatgausite. Apskritai būsite linkęs išlaidauti, ypač antroje savaitės pusėje. Dėl viršvalandžių, praleistų darbe, gali kilti konfliktas šeimoje.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Nebūkite atviras su bendradarbiais, ypač jei anksčiau to nedarydavote. Savaitės viduryje mokėjimas bendrauti jums atvers duris, anksčiau aklinai uždarytas. Venkite bambeklių ir per daug klausinėjančių – jie prišauks bėdą. Nepriimkite už gryną pinigą kiekvienos išgirstos istorijos, ypač savaitgalį.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Per tarnybinius reikalus užmegsite naujų ryšių, tvirtės ankstesnės pažintys. Savaitės viduryje didelė tikimybė pasielgti neapgalvotai ar net kvailai. Kirpkite tik devynis kartus pamatavęs. Beje, jūs pernelyg pavydus. Penktadienį draugai ar giminaičiai gali pasiūlyti įdomių idėjų, kaip praleisti savaitgalį.

BNS
Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką