Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Horoskopas savaitgaliui – birželio 29–30 d.

Horoskopo ženklai
Shutterstock nuotr. / Horoskopo ženklai
Šaltinis: 15min
0
A A

Susipažinkite su šio savaitgalio astrologinėmis prognozėmis.

Daugiau 15min Gyvenimas naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Šeštadienį pasyviai mėgaukitės vasaros teikiamais džiaugsmais. Vakarop kiek per daug tikėsitės iš šeimos, o negavę – ieškosite nusiraminimo mėgaudamiesi maistu, pirkiniais ar kitais jums malonumą teikiančiais dalykais. Sekmadienį, nesulaukę patvirtinimo iš šeimos ir susidūrę su pasipriešinimu iš išorės, kažką padarysite savaip. Vargu ar tai jums suteiks reikalingo pasitenkinimo esama situacija.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Šeštadienis labiau tiks pabaigti nei pradėti, o jei labai knieti užkariauti naujas teritorijas – užsiimkite tuo vakare. Ne visi jus supras teisingai, bet namuose, pakvipus gardžiais kvapais ar šiltais jausmais, jie bus maloniai nustebinti. Sekmadienį norėsite pasislėpti nuo jums nedraugiško pasaulio, kuris nesupranta ir nevertina jūsų. Kas žino, ar tai tiesa, ar tik jūsų vaizduotės rezultatas?

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Savaitgalį pradėkite pernelyg neeikvodami savo energijos. Jos jums dar prireiks, todėl patausokite dar likusius jos resursus. Tiesa, vakare pradžiuginkite savo draugus, bet pernelyg neišlaidaukite. Sekmadienį didelės svajonės atrodys tolimos ir nepasiekiamos. Joms išpildyti pritrūksite resursų, bet tai ne priežastis gadinti sau savaitgalio niūriomis mintimis. 

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Šeštadienį būsite stiprūs tiek, kiek patys to norėsite. Svarbu neskubėti, nes visur suspėsite tik skubėdami lėtai. Vakarop pasiūlyta pagalba jums bus reikalinga lyg šuniui penkta koja, bet dėsite visas pastangas, kad kiti to nepastebėtų. Sekmadienį, užuot apsikrovę nerimą keliančiomis mintimis, pasinaudokite tiek palankiomis, tiek nepalankiomis situacijomis.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Šeštadienį jūsų norai nesutaps su galimybėmis ir kuo toliau, tuo stipriau tai jausite savo kailiu. Tiesa, vakare jums bus suteiktos visos sąlygos pasižiūrėti į kitus ir tinkamai parodyti save. Sekmadienį lengvai susipainiosite tarp pareigų, reikalavimų ir vidinių prieštaravimų. Būsite linkę lengvai keisti nuomonę, o tai nesunkiai užlygins aštrius kampus.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Harmoningai praleistas laikas su artimu žmogumi nuskaidrins savaitgalio pradžią. Kuo toliau, tuo giliau klimpsite į norą žaisti keistus žaidimus. Vieni jus džiugins, kiti liūdins, o treti – vers keisti numatytą kryptį. Bet tai jau sekmadienio problemos. Šią dieną begalinis noras aktyviai veikti varžysis su pavojaus nuojauta. Kažin ar ji bus tikra, bet būti atsargesniems nepakenktų.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Šeštadienį pabaikite svarbius darbus: tuos, kuriuos kažkada pamiršote, ir tuos, kuriems vis neradote laiko. Vakare kiek drąsiau įniksite į naujas patirtis, tačiau dalis jų nepatenkins svarbiausių jūsų užgaidų. Sekmadienį aklai nepakluskite gyvenimo draugui ar draugei. Be to, namuose stigs ramybės, o išorinės aplinkybės neleis jums kaip reikiant atsipalaiduoti.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Šeštadienį rūpinsitės, kaip pradžiuginti kitus, dažnai pamiršdami save. Visi pasirinkti jūsų būdai bus tinkami, bet ne visi teiks džiaugsmo. Sekmadienį, kiek įmanoma nenukrypkite, nuo instrukcijų. Priminkite sau ir kitiems, kad atsarga gėdos nedaro. Ypač svarbu tai bus besirūpinantiems savo sveikata. Labiausiai jai kenks įtampa, kurios šią dieną bus pakankamai.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Jūsų šeimai labiausiai jūsų reikės šeštadienį. Svarbu, kad būtumėte greta jų, o visa kita – nesvarbu. Jūsų sutuoktinis galbūt kiek persistengs, norėdamas jums įtikti, bet galite tai panaudoti savo labui. Sekmadienį nepasiteisins jūsų noras rizikuoti meile ar pinigais. Tiesa, išklausykite, ką jums sako jūsų vaikai ar mylimas žmogus, bet nesupraskite to tiesiogiai.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Smagiai pasikalbėti ir pabūti su šeima šeštadienį tiesiog būtina. Galbūt neišgirsite nieko nauja (nors kodėl gi ne?), bet smagios kalbos ir šilti jausmai liesis laisvai. Paskutinę savaitės dieną ne viskas vyks ramiai ir sklandžiai. Galimas daiktas, kad dėl sudrumstos ramybės namuose būsite atsakingi patys, nors visą kaltę bandysite suversti  gyvenimo draugui ar kam nors iš artimųjų.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Šeštadienį ilsėkitės iš širdies. Argi ne tam skirtas savaitgalis? Geranoriškas pokalbis ar pagyrimai iš antrosios pusės vakare leis dar giliau įnikti į vasarišką tingulį. Sekmadienį bus sunku kontroliuoti savo poelgius, kai jums nesuprantamos jėgos  susidurs su neišvengiamais kasdieniais nesklandumais. Keistos naujienos dar labiau sujauks dienos planus.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Bus nesunku atplaukti iki finišo linijos šeštadienį, jei kelionė pradėta anksčiau. Priešingu atveju, pasiklysite arba pamiršite, kur plaukėte. Vakare vaikų ar mylimųjų užgaidos paplonins piniginę. Nepaisant to, laiką praleisite džiugiai. Sekmadienio rytą nesupras jūsų nei vaikai, nei draugai, nei mylimas žmogus. Tai ne priežastis ieškoti saugios užuovėjos.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką