Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Horoskopas savaitgaliui – gruodžio 15-16 d.

Horoskopo ženklai
Shutterstock nuotr. / Horoskopo ženklai
Šaltinis: 15min
0
A A

Susipažinkite su šio savaitgalio astrologinėmis prognozėmis.

Daugiau 15min Gyvenimas naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Šeštadienį energijos perteklių skirkite darbui. Tai gali būti ne tiesioginės pareigos, o koks nors jūsų pomėgis. Bet kuriuo atveju raskite aktyvų, naudingą, bet nepavojingą būdą išlieti susikaupusią įtampą. Sekmadienis žadės daug gero, bet ne viską išpildys. Todėl netikėkite naiviai viskuo ir prisiminkite, kad ne viskas auksas, kad auksu žiba.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Šeštadienį bus beprasmiška ginčytis, įtikinėti kitus ar bandyti ką nors įrodyti. Nesulauksite šilto ir malonaus pritarimo, be to, dar įsivelsite į niekam nereikalingą konfliktą. Keliaujantiesiems žvaigždės pataria būti atsargesniems. Paskutinė šios savaitės diena žavės savo permainingumu, bet gąsdins galimybėmis patikėti tuo, ko nėra, ypač jausmų srityje.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Šeštadienį pasilikite savo kandžias replikas sau arba raskite būdą, kaip savo nepasitenkinimą nukreipti kilnesniems tikslams. Tiems, kurie ketina išsilieti sporto salėje, būtina truputį pasisaugoti dėl šią dieną galimų traumų. Sekmadienį klaidingai manysite, kad, nusimetę rūpesčių naštą, galite lengviau atsikvėpti, bet aplinkybės arba gyvenimo draugo lūpos jums sakys ką kita.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Juoda katė, šeštadienį bandysianti jums ir jūsų antrajai pusei perbėgti kelią, bus ne kas kita, kaip nesugebėjimas suvaldyti savo emocijų. O ir šaltis, kuris sklis iš jūsų žodžių ir veiksmų, nepadės išspręsti kylančių problemų. Paskutinė savaitės diena drąsiai žadės daugiau erdvės, bet nejučiomis supainios jus daugybėje keistų smulkmenų.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Jei prasidėjus savaitgaliui nepaleis jūsų darbo rūpesčiai, atlikite, ką privalote, bet negadinkite nuotaikos šeimos nariams. Šeštadienį jie nesupras jūsų bandymų įrodyti, kad nešate sudėtingą ir svarbią atsakomybės naštą. Sekmadienis pasitiks žadėdamas lengvumą ir apgaulingą galimybę nevaržyti savęs jausmų pasaulyje.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Šeštadienį nebus lengva suprasti brangiausius ir mylimiausius žmones. Karingos emocijos gali nubrėžti nemalonią ribą tarp to, kas buvo vakar ir kas bus rytoj. O vaikus stebėkite pro didinamąjį stiklą, nes jie nosį ir nagus kiš ten, kur nevalia. Sekmadienis užburs galimybe pasijusti laisvesniems, bet jus supančios jūsų pačių iliuzijų ir svajonių voratinklis.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Šeštadienį apie ramų šeimyninį poilsį tik pasvajokite arba pasistenkite, kad kylanti audra stiklinėje joje ir liktų. Vienas neatsargus žodis ar veiksmas – ir jūsų ramybė bus sudrumsta. Sekmadienį būsite linkę patikėti nebūtais dalykais, o eilinę pažintį palaikysite susitikimu su sielos draugu. Net jei tai būtų tiesa, neskubėkite kabinti etiketės.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Pirmoji savaitgalio diena bus užpildyta gausaus, bet ne itin malonaus bendravimo. Nuolat jausite, lyg būtumėte ant ribos, bet jokiu būdu neperženkite jos ten, kur prasideda konfliktas. Didelis atsargumas kelyje apsaugos nuo nenumatytų kliūčių. Sekmadienio nuotaikos permainingos, bet tai ne priežastis išlaidauti. Gal tik apgaudinėjate save manydami, kad jums tai būtina.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Šeštadienį impulsyvus elgesys labiausiai pakenks jūsų finansinei padėčiai. Geriau pelnyti godaus ir pernelyg taupaus žmogaus reputaciją nei priešingai – išbarstyti tai, kas buvo sukaupta. Sekmadienį dvelktelėjusi laisvės dvasia labiausiai padės bendraujant, o meilės fronte pasijusite kaip žvaigždė. Beje, gerai pagalvokite, ar neapsirinkate.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Šeštadienį nereikšmingą ginčą įvertinsite kaip tyčinį bandymą jus įžeisti. Nesivelkite į konfliktus ir ieškokite harmoningų būdų energijos pertekliui išlieti. Sekmadienį, Venerai perėjus į Šaulio ženklą, meilės objektai bus idealizuojami, dėl to jausitės ne savo rogėse. Dėl šios priežasties norėsite pabūti nuošalyje, nesileisti į meilės žaidimus.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Šį šeštadienį pasiduosite nusivylimui, sutiksite su bet kuo, kad tik galėtumėte dar labiau nusiminti ir dar labiau papykti ant viso jums nesvetingo pasaulio. Be to, būkite pasiruošę išgirsti šokių tokių paslapčių. Savaitė pasibaigs siekiant visais būdais parodyti save, ir tai gerai. Šį kartą būtų blogiau, jei ką nors besąlygiškai aukotumėte dėl kitų.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Šeštadienį draugai jus gali nuvilti iki pačių širdies gelmių. Tačiau tai ne priežastis nutraukti ilgai trukusius santykius. Gal šis šaltukas tėra neišvengiama žiemos dalis? Sekmadienį nenorėsite dalyvauti tuose žaidimuose, kuriuos jums siūlys artimieji, nes iš anksto nujausite pralaimėjimą.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 1 Horoskopai
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką