Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Horoskopas savaitgaliui – gruodžio 8-9 d.

Horoskopo ženklai
Fotolia nuotr. / Horoskopo ženklai
Šaltinis: 15min
0
A A

Susipažinkite su šio savaitgalio astrologinėmis prognozėmis.

Daugiau 15min Gyvenimas naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Savaitgalio pradžią gali apsunkinti neplanuoti antrosios pusės darbo reikalai. Neleiskite jiems sugadinti jūsų šeštadienio. Palikite vietos teigiamoms galimybėms. Jos tikrai užsuks į jūsų namus ir ypač praturtins jūsų santykius su artimaisiais. Jiems paskyrę visą savaitgalį, suprasite, kad savaitės pabaiga buvo tikra atgaiva sielai.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Šiek tiek daugiau dėmesio sveikatai ir netrukus jausitės patogiai važiuodami šio savaitgalio traukiniu. Pasirinkę bet kurią judėjimo kryptį, jausitės nepriklausomi ir nevaržomi. Šie jausmai leis trumpam pamiršti rūpesčius. Jei skaičiuosite, ką išleidžiate, šeštadienio popietę nesigailėsite apsilankę prekybos centre. Sekmadienį neverta kurti didelių planų.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Šeštadienio rytą pasaugokite vaikus, nes bus didesnė traumų tikimybė. Dienos pradžioje širdies reikalus palikite ramybėje, o kilusias problemas spręskite po pietų, nes tik tada jūsų indelis į santykius bus tinkamai įvertintas. Malonus laikas ketinantiems atskleisti savo jausmus ir rasti efektyvių ir šiltų būdų pataisyti pašlijusius santykius.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Šeštadienio rytą namai gali virsti mūšio lauku, tačiau kova nebus atvira. Nesuprasite, kodėl žlunga jūsų viltys. Teisingiausias sprendimas būtų nepuoselėti didelių lūkesčių ir suprasti, kad nėra geresnės vietos pasaulyje už jūsų namus. Jei ketinate įsigyti gražių ir naudingų namų prekių, šeštadienio popietė tam – idealus metas. Sekmadienį skirkite poilsiui.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Prasidėjus savaitgaliui, ims slėgti sunki rūpesčių našta. Jei dar kas nors jums primins jūsų pareigas, pamanysite, kad priėjote liepto galą. Kuo skubiau išsivaduokite iš tokios būsenos. Dienai įpusėjus, sėkmingai išsispręs reikalai, susiję su broliais, seserimis, kaimynais ar draugais. Jums bus gera jaustis reikalingiems ir įvertintiems tų, kurie yra netoliese.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Kažko stigs, tačiau bus sunku suprasti, ko. Bandydami užpildyti atsiradusią tuštumą, galite apsirikti ir prisipirkti nereikalingų daiktų. Nuotaika pamažu gerės, o su ja ir įsitikinimas, kad viskas įmanoma. Garsiai visiems sakydami, kad viskas bus gerai, patys nuoširdžiai tuo patikėsite. Taip elgdamiesi pirmadienį pasitiksite su šypsena.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Siekis šeštadienio rytą pasidžiaugti namų jaukumu ir šiluma gali likti tik šviesia svajone. Ne dėl to, kad įvyks kas nors nemalonaus. Turbūt patys sudarysite situacijas, skatinančias galvoti jus, kad esate neįvertinti. Tačiau ne viskas prarasta. Vėliau pajusite optimizmo antplūdį, kuris neapleis jūsų visą likusį savaitgalį.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Pamirškite šeštadienio rytą regėtą nemalonų sapną. O jei iš tikrųjų nutiks kas nors panašaus, pasistenkite per daug į tai nekreipti dėmesio, nes per popietę jus užklups daug jaukių emocijų ir šiltų jausmų. Įvertinę gautą pagalbą, suteikite ją kitiems, tačiau ne tam, kad būtumėte pagirti. Šis savaitgalis skirtas sugriuvusiems tiltams tarp jūsų ir tų, kuriuos branginate, atstatyti.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Iki šeštadienio pietų atsargiau elkitės su bičiuliais, nespręskite finansinių problemų. Išlaidos pasiteisins tik šios dienos popietę. Negailėkite šiltų žodžių, jaukių žvilgsnių tiems, kurie jums brangūs. Tai laikas, kai daug lengviau tirpsta ledai, skiriantys žmones vienus nuo kitų. Trumpam pamirškite save ir nuoširdžiai pasirūpinkite kitais.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Palikite pretenzijas už namų durų. Namuose joms – ne vieta. Tik taip nesugadinsite savaitgalio ir santykių su artimiausiais žmonėmis. Jei turite kokių nors darbų, suskubkite atlikti juos iki šeštadienio vakaro. Viskas eisis sklandžiai ir paprastai. O štai sekmadienį suplanuota veikla neduos trokštamų rezultatų, todėl skirkite šį laiką poilsiui, kurio metu negailėkite dėmesio antrajai pusei.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Nežinomos jėgos sujauks šeštadienio rytą. O tiems, kurie savaitgaliais iš lovos išsirita apie pietus, nuo veidų neišnyks šypsenos. Jie bus šventai įsitikinę, kad niekas negali nieko sugadinti. Taip ir bus, jei nesiliausite šypsotis ir tikėti savo gerumu ir kitų geranoriškumu. Sekmadienį pasistenkite pailsėti su brangiausiais žmonėmis.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Šeštadienio pradžia, iš pirmo žvilgsnio nežadanti nieko gera, vers nerimauti. Nustūmę šalin liūdnas mintis ir susitaikę su esamais pokyčiais, išlošite kur kas daugiau. Turėsite pripažinti, kad be šeimos esate niekas, tad geranoriškai priimkite artimųjų pagalbą ir paramą. Taip dalydamiesi suprasite, kad savaitgalį įvykę pokyčiai jus visus dar labiau suartino.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 1 Horoskopai
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką