Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Horoskopas savaitgaliui – lapkričio 9–10 d.

Zodiako ženklai ant laikrodžio
Fotolia nuotr. / Zodiako ženklai ant laikrodžio
Šaltinis: 15min
0
A A

Susipažinkite su šio savaitgalio astrologinėmis prognozėmis.

Daugiau 15min Gyvenimas naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Šeštadienį jūsų laisvės poreikis žadins jumyse norą elgtis ne taip, kaip esate įpratę, o neįprasti draugų pasiūlymai, suteiks jūsų santykiams naujų atspalvių. Dėl šios ar dėl kitų priežasčių galvoje gims įžvalgų, kurioms duokite laiko subręsti. Sekmadienį jūsų noras kur nors pasislėpus pasimėgauti savaitgalio ramybe bus pats teisingiausias sprendimas.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Šeštadienį pirmyn jus ves tik tai, kas originalu ir netikėta. Todėl šią savaitgalio dieną kuo mažiau planuokite ir kuo dažniau svajokite. Be to, aptarkite svajones su antrąja puse – būsite išklausyti ir suprasti. Palikę pakankamai vietos fantazijai, paskutinę savaitės dieną pasijusite lyg devintame danguje. Jame jums viskas bus pasiekiama ranka.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Vargu ar šeštadienį ilgai ir nuosekliai planuoti renginiai ar susitikimai vyks pagal tobulą jūsų planą. Tuo jus įtikins draugai, netikėtai pasiūlę keisti dienos kryptį. Sekmadienį taip pat nesistenkite nieko įsprausti į siaurus rėmus: jūsų laimikis paspruks, vos spėjus apie jį pagalvoti. Atlaidžiau žvelkite į tuos, kurie, pasak jūsų, nežino, ko nori. O gal klystate? 

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Šeštadienį jums bus pasiūlyta nemenka porcija aistros, sudrebinsiančios ramaus jūsų gyvenimo pamatus, ir gilių įžvalgų, padėsiančių užmegzti neįtikėtinus ryšius su žmonėmis. Sekmadienį įgysite tiek jėgos, kiek aukštai pakelsite galvą ir kaip plačiai norėsite apsidairyti. Dalis to, ką pamatysite, pasiliks svajonių pasaulyje, o visa kita gali būti jūsų.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Sekmadienį nebūsite vienintelė ryški žvaigždė, bet skaisčiai šviesite suvieniję jėgas su partneriais. Būkite geriausi sąjungininkai, gebantys išklausyti ir palaikyti bendrakelionius. To reikės ir antrąją savaitgalio dieną, kai svajonės, besirungiančios su realybe, ieškos joms tinkamiausios vietos. Palaikę partnerio ranką kelyje į svajonių išsipildymą – nesigailėsite.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Šeštadienį būkite atlaidesni viskam, kas netelpa į siaurus jūsų rėmus. Nors jūsų sukurti rėmeliai gražūs ir tvarkingi, leiskite veiksmui vystytis be jų. Sekmadienį labiau pasikliaukite tuo žmogumi, kuris yra šalia jūsų. Išklausykite jo ar jos lūkesčius ir leiskitės vedami paslaptingais fantazijų takeliais. Ne visi jie ves į niekur.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Vienas paslaptingas žvilgsnis ar taikli frazė šeštadienį gali sujaukti visus dienos planus, o gal net savaitės ar mėnesio. Neskubėkite patys ko nors keisti, o džiaukitės galimybe bendrauti ir atrasti. Drąsiai dalykitės savo lūkesčiais su kitais žmonėmis. Nors ne iš karto, galiausiai būsite išgirsti ir suprasti. Tuo vadovaudamiesi sekmadienį, dėl nieko nesigailėsite.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Netikėtas nedidelis perversmas, tvarkant namų buitį, bus tikra atgaiva šį lapkričio šeštadienį. O kai kas nors jums nepatiks, pažvelkite įdėmiau į keistai susiklosčiusius įvykius. Jei reikės, pasakykite vieną iš savo ypatingųjų frazių. Jai pataikius tiesiai į dešimtuką – susiraskite dar vieną. Toks veiksmų planas tiks sekmadienį, tačiau nepamirškite kalbėti pasikliaudami jausmais, o ne protu.  

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Staigmenos, kurių pažers vaikai, vers daryti skubotas išvadas. Ne viskas yra taip, kaip atrodo iš pirmo žvilgsnio. Pažvelgę antrą kartą, įsitikinsite, kad viskas krypsta ten, kur reikia. Vadovaudamiesi visagale nuojauta, neapsiriksite ir sekmadienį. Čia jūsų laukia būtinybė prisitaikyti ir patikėti tuo, kuo sunku patikėti.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Šeštadienį nežinosite, kas geriau – kaupti ar išlaidauti, bet pasielgsite visiškai netikėtai. Tai jums labiau padės nei kenks, nors patikėti tuo nebus lengva. Pokalbiai su draugais bus prasmingi, jei kalbėsite atvirai ir nuoširdžiai. Sekmadienį jūsų žemiškas požiūris įtikins kitus, kad dalis nerealių dalykų gali būti įgyvendinti.  

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Šeštadienį savo veiksmais stebinsite ne tik kitus, bet ir save. Žiūrovų, gebančių pamatyti ir įvertinti jūsų idėjas, neteks toli ieškoti. O jei į galvą atklys keistų minčių, kaip profesiniais savo siekiais padidinti pajamas, leiskite joms gyvuoti. Viskas, ką darysite su įkvėpimu, pasiteisins sekmadienį, jei ignoruosite mažas kliūtis, sukeltas prieštaringo nepasitikėjimo. 

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Savaitgalį drąsiai galite išplaukti į svajonių pasaulį ir negrįžti iš jo, kol draugiškai kas nors (tai gali būti bičiulis ar net jų būrys) nepakvies jūsų vėl dalyvauti smagioje realybės šventėje. O tai gali nutikti sekmadienį, kai susidarys palankios sąlygos jūsų svajonėms tapti kuo nors regimu ir apčiuopiamu.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką