Dabar populiaru
Publikuota: 2012 rugsėjo 21d. 22:00

Horoskopas savaitgaliui – rugsėjo 22-23 d.

Horoskopo ženklai
Fotolia nuotr. / Horoskopo ženklai

Susipažinkite su šio savaitgalio astrologinėmis prognozėmis.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Savaitgalis pakvies jus į nelengvą mėnesį truksiančią kelionę, kai privalėsite daugiau girdėti kitus, o ne reikšti savo nuomonę. Kartais bus truputėlį koktu nuo kompromisų, kurių iš jūsų pareikalaus aplinkybės ir sutikti žmonės. Ką nors aukodami nebūtinai prarasite save. Žiūrėkite į tai kaip į dar vieną laiptelį savo tikslų link.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Darbas ir sveikata artimiausiu metu jums taps pačiomis svarbiausiomis gyvenimo sritimis. Nenusiminkite, nebus nuobodu, nes viskas bus švelniai nuspalvinta harmonijos ir darnių tarpusavio santykių. Šeštadienį prasidėjusi Saulės kelionė Veneros valdomu ženklu Svarstyklėmis grožį pavers esmine visų veiksmų ir darbų dalimi. Galėsite prigimtinį jo pojūtį panaudoti praktiškai.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Saulei įėjus į jūsų stichijos ženklą, bus galima lengviau atsipūsti ir gardžiai pasmaguriauti medaus bei kitų jums į rankas nukritusių gardėsių. Tačiau šį savaitgalį reikalai dar nesusidėlios į tvarkingą ir gražią dėlionę. Nepatingėkite paieškoti kur nors užkritusios vienos jos dalies. Jūsų pastangos gali padėti ateityje atverti prieš akis įspūdingą vaizdą.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Savaitgalis paskatins pakeisti prioritetus. Tai laikotarpis, kai turėsite susikoncentruoti ties vidiniais poreikiais, stipriau įleisti šaknis ir daugiau dėmesio skirti šeimai, ypač tėvams ir seneliams. Nebūsite apdrausti nuo krizės, jei visada bandysite eiti įprastu keliu. Savaitgalis nebus iš lengvųjų, nes aplinkybės nebus jums palankios.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Kadangi šeštadienį prasideda Saulės kelionė Svarstyklių ženklu, norėsite daugiau bendrauti, judėti, keliauti, mokytis. Kartais bus per daug judesio, kuris atims nemažai jėgų. Tačiau tai bus ir gerų galimybių metas, kurį galite ir turite išnaudoti. Savaitgalį daugiau dėmesio skirkite detalėms ir pasirūpinkite savo sveikata.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Nuo šio šeštadienio prasideda keturių savaičių laikotarpis, kurio metu daugiau dėmesio skirsite materialinei padėčiai stiprinti. Be to, atsiras daugiau galimybių parodyti kitiems, ką sugebate, nes tai ir asmeninių talentų ir gebėjimų įtvirtinimo dienos. Savaitgalį, peržengę nedidelį krizės slenkstį, jausite harmoniją su savimi ir aplinka.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Saulė šį savaitgalį pereina į Svarstyklių ženklą, ir tai jums leis visapusiškai atskleisti savo asmenybę. Pasinaudokite proga sustiprinti savo autoritetą, net jei nemanote, kad jums tai svarbu. Galėsite suspindėti, bet asmeninius interesus vis tiek aukosite dėl gerų santykių su žmonėmis. Harmonijos ir grožio poreikis užgoš viską kelyje.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Jei kitiems Saulės judėjimas Svarstyklių ženklu yra nauja graži kelionė, jums tai yra pasiūlymas sustoti, nurimti ir pagalvoti apie nuveiktus darbus. Naudos nebus, jei veršitės į sceną bandydami parodyti pasauliui savo gebėjimus ir charizmą. Savaitgalį bus daug judesio ir bendravimo, kuris galų gale jus ims varginti.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Svarstyklių ženklu pradėjusi judėti Saulė stiprins jūsų poreikį siekti tikslų ir realizuoti idėjas. Atsiras  galimybių surasti sąjungininkų. Jums patiks būtinybė draugiškai ir gražiai eiti ten, kur veda svajonės. Savaitgalį drąsiai ir su šypsena leiskitės į dar neišbandytą sielos kelionę, kurioje nestigs įvairiausių gyvenimo spalvų.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Saulei pasislinkus į Svarstykles, būsite skatinami siekti pripažinimo srityje, kurioje dirbate. Tai profesinių siekių metas. Laimėjimai nebus lengvi: aplinkybės pareikalaus iš jūsų atsisakyti šaltumo ir kategoriškumo, skatins problemas spręsti diplomatiškai ir atsižvelgti į šiuo metu vyraujantį harmonijos poreikį. Savaitgalis parodys teisingą kryptį ir leis jaustis stabiliai.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Oro ženkle besisvečiuojanti Saulė skatins pažvelgti į jus supantį pasaulį iš platesnės perspektyvos. Tai akiračio praplėtimo mėnuo, kuris prasideda jau šį savaitgalį. Pasirinkite jums tinkamą būdą, kuriuo galėtumėte realizuoti šią jums labai svarbią gyvenimo sritį. Savaitgalis labiau tiks susikaupti ir kaupti jėgas, o ne aktyviai veikti.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Jei savo noru neatsisakysite to, kas jums nereikalinga, iš jūsų tai bus atimta. Priežastis paprasta: nauji dalykai negali atsirasti ten, kur jiems nėra vietos. Tai gali būti esminė jūsų mėnesio tema, kol Saulė judės Svarstyklių ženklu. Savaitgalį pradėkite tam ruoštis žingsnelis po žingsnelio keliaudami ten, kur atsiveria naujos galimybės.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką