Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Horoskopas savaitgaliui – rugsėjo 8–9 d.

Horoskopo ženklai
Fotolia nuotr. / Horoskopo ženklai
Šaltinis: 15min
0
A A

Susipažinkite su šio savaitgalio astrologinėmis prognozėmis.

Daugiau 15min Gyvenimas naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

AvinasAvinas 

(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Daug bendravimo, kuris keistais būdais jus šeštadienį įtrauks ir paskandins nereikšmingose smulkmenose. Galėsite mėgautis kokia nors malonia draugija ir leisti sau daugiau, nei galite. Ir nesvarbu, jei ne visi jausis gerai. Gal tai tik jų problema. Sekmadienį atsigausite ir ypač jaukiai pasijusite, galėdami pasirūpinti savo antrosios pusės poreikiais.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Iš to, ką sužinosite šeštadienį, pabandykite gauti realios naudos. Panaudokite viską sau, net ir tuos kelis nemalonius nesklandumus, kurie galbūt nutiks šią dieną. Būsite labai ryžtingai nusiteikę, veiksite nesidairydami ir paskubomis. Sekmadienis prabėgs tyliai atliekant susikaupusius darbelius, kurie tirpte tirps rankose.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Informacijos gausa kartais gali būti tikras galvos skausmas, tik ne jums. Bet nebūkite tokie tikri. Šeštadienį įsivėlę į jos sukeltą audrą galite pasiklysti. Svarbiausia, kad tikėsite, jog būtent jums yra sukurtas šis vaidinimas ir nėra abejonės, kas atlieka pagrindinį vaidmenį. O sekmadienį atlikti pareigas jums bus vienas malonumas. Tada galėsite sau tyliai pasvajoti.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Kuo daugiau slėpsite tai, ką žinote ir nenorite kitiems sakyti, tuo aktyviau jie reikalaus prisipažinti. Nenusiminkite, jei slapti dalykai paspruks kaip paukšteliai į laisvę. Gal jiems ten geriau? Verčiau pamatykite tuos, kuriems reikia jūsų: pagalbos, patarimo, pagyrimo, globos. Čia jūs tikrai atrasite save.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Šeštadienį tikėsitės daugiau, o gausite mažiau. Per draugus galite įsivelti į nemalonumus, kurie turės neigiamos įtakos jūsų finansams. Labai nusiminti neverta, nes viskas gali nejučiom pasisukti jūsų naudai, na ir kas, kad į šalį nubyrės vienas kitas litas. Sekmadienį bus priešingai: palaikymas, parama, patarimai. O vakare išsipildys mažytė svajonė.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Šeštadienį pasiklysite informacijos gausoje ir jausitės nejaukiai, jei ką nors svarbaus pamiršite. Taip gali nutikti bet kam, todėl nusiraminkite ir nemanykite, kad šventieji puodus lipdo. Pažvelkite į tai iš kitos pusės, gal informacija atrodys gražesnė? Sekmadienį būkite geranoriškai nusiteikę išgirsti vyresnio amžiaus moters pastabą. O gal tai bus naudingas patarimas.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Nereaguokite taip karštai į nesuprantamus dalykus, gal vis dėl to tai jūsų problema? Šeštadienį turbūt matysite tik save, o į kitus žvelgsite iš toli: tai trukdys įžiūrėti būtinus ir reikšmingus dalykus. Sekmadienį noriai ir su malonumu atliksite jums skirtas užduotis: jos padės geriau suprasti ne tik save, bet ir kitus.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Dėl vidinės įtampos, kuri jus persekios šeštadienį, galite negirdėti to, kas svarbiausia. Nors didelių nuostolių tai nepridarys, jausitės šiek tiek išsiblaškę ir atitrūkę nuo realybės. Tiesa, nepaisydami to, galite sulaukti naudos, o gal malonių dovanų iš savo antrosios pusės. Sekmadienį būsite stipriai įsigilinę į save, ieškosite atsakymų neįprastuose šaltiniuose.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Menkas nesusipratimas gali aptemdyti kelias mielas šeštadienio valandas, jei, bendraudami su savo antrąja puse, daugiau kalbėsite, o mažiau klausysite. Po pietų atsigriebsite: nukris likimo dovana (žinoma, jei per neramias mintis sugebėsite ją pastebėti). Sekmadienį vyresnio žmogaus patarimas duos peno apmąstymams.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Visas savaitgalis suksis apie jūsų kasdienius rūpestėlius, malonius ir nelabai mielus. Viskas eisis sklandžiai, jei nesitikėsite pabėgti nuo problemų, jų neišsprendę. O jei susikaupsite ir sugebėsite nesiblaškyti, pavyks sklandžiai sutvarkyti visus svarbius reikalus. Sekmadienį išliks tokios pačios tendencijos, bus mažiau painiavos, o daugiau nuoseklumo. Vakare gal ir romantikos.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Šeštadienis bus judrus ir neramus, bet jums tai bus nė motais. Jis tiks daug kam: meilės malonumams, poilsiui ir visokiausiems saviems poreikiams tenkinti. Kas geriau pasirūpins savimi nei patys? O visi tie, kuriems atrodys priešingai, pajaus jūsų dėmesį sekmadienį. Kartais galite atlikti ką nors dėl kitų, nuo to nesugrius jūsų originalus ir erdvus pasaulis.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Savaitgalį bus nelengva rasti savo vietą – viskas klostysis ne taip, kaip norėtumėte. O norėsite daug ir visko. Tačiau ar taip blogai, jei vieną savaitgalį paaukosite kitiems daugiau energijos ir jėgų. Ir neklausykite, ką kalba žmonės, nes kitą dieną visa tai gali būti nesvarbu. Permainos namuose sekmadienį bus gerai suplanuotos, o vakaras toks malonus jūsų jautriai natūrai, koks tik gali būti.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką