Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Horoskopas savaitgaliui – spalio 5–6 d.

Horoskopo ženklai
Fotolia nuotr. / Horoskopo ženklai
Šaltinis: 15min
0
A A

Susipažinkite su šio savaitgalio astrologinėmis prognozėmis.

Daugiau 15min Gyvenimas naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Jaunaties išvakarėse supratote ar patyrėte, kokias pamokas privalote išmokti partnerystės srityje. Savaitgalį galite pamažu dėlioti veiksmų planą, skirtą harmoningiems santykiams kurti. Žinoma, tai nėra taip paprasta, kaip gali atrodyti. Bet jei žinosite tokius pagrindinius raktinius žodžius kaip pusiausvyra, taika ir ramybė, jums įvykdyti šią užduotį bus lengviau.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Pagrindinis nakties iš penktadienio į šeštadienį astrologinis įvykis – jaunas Mėnulis Svarstyklių ženkle. Tai sužadins jumyse norą keisti kasdienę rutiną, kad ji tenkintų ne tik jus, bet ir tuos, su kuriais ja dalijatės. Savaitgalį nebus tam tinkamų sąlygų, bet bus laiko suprasti savo norus: ar pradėti sportuoti, ar laikytis dietos, ar dažniau neformaliai pabendrauti su kolegomis.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Galbūt jau savaitgalį viduje kirbės mintis nuskubėti į pasimatymą ar suorganizuoti vaikams džiaugsmo kupiną šventę. Tačiau šios dienos tinkamesnės ne praktiniams veiksmams, o svajonėms ir planams kurti. Pamąstykite arba paklauskite jums brangių žmonių, kokie jūsų veiksmai sustiprintų jų pagarbą jums ir užtikrintų palankumą. 

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Ne visos žaizdos, kurias gali atverti Mėnulio jaunatis, dar bus užgijusios, priešingai – kai kurios vėl primins savo buvimą, neklausdamos, norite jūs to ar ne. Ar trokšdami užsimiršti, ar dėl kitų priežasčių, šeštadienį sieksite užgožti viską savo akinama asmenybės šviesa. Ne visiems namuose tai patiks. Sekmadienį bus lengviau patikėti neįmanomu ir tuo įtikinti kitus.     

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Artimiausias dvi savaites dėl jaunaties Svarstyklių ženkle turėsite daugiau progų užmegzti artimą ryšį su kaimynais, geriau suprasti brolį, seserį ar kitą artimą giminaitį. Tai bus nauji, dar jums neįprasti žingsniai, kuriuos žengti nebus paprasta. Tiesa, šeštadienį jums stigs bendravimo ir šilumos, o sekmadienį mėginsite intuityviai spręsite šeimos problemas. 

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Peržengę jaunaties slenkstį, jausitės tiek stiprūs, kiek būsite jai pasiruošę. Savaitgalį pažvelkite į viską nauju žvilgsniu, nes tik tai padės jums užmegzti tokius santykius, kurie leis turėti trokštamų dalykų, ir puoselėti tuos talentus, kurie laukia galimybės išsiveržti į laisvę. Beje, savaitgalis bus aktyvus, tačiau nepersistenkite bandydami atlikti viską, kas iki šiol nepadaryta. 

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Savaitgalis prasideda po naktį įvykusios tikslios jaunaties fazės jūsų ženkle. Tai daro jus ir silpnus, ir stiprius vienu metu. Jei atlaikysite spaudimą, kurį jaučiate tiek viduje, tiek išorėje, jums tai bus naujo laikotarpio pradžia. Vienintelė sąlyga, kuri leis pasijusti ne blaškomiems vėjų, o savo vietoje – tai atrasti save kitokius ir skleisti aplink save grožį ir harmoniją. 

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Šiuo metu, kai Saulė ir Mėnulis gretimame Svarstyklių ženkle, jums reikia kaupti jėgas, o ne jas eikvoti. Atsiribojimas ir pabuvimas toliau nuo varginančios minios leistų atsigauti. Jau šį savaitgalį suraskite sau tinkamą vietą ir tinkamas priemones sustiprėti.  Vienintelis dalykas, kuriam gali būti reikalinga jūsų energija, – tai pasiaukojimas kitiems. 

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Šį savaitgalį kurkite planus, kokius draugus ir kada pakviesite į svečius, arba suorganizuosite jiems smagų vakarėlį. Šeštadienį tokioms mintims diena bus ypač tinkama, nes jūsų noras būti su kitais žmonėmis peržengs visas ribas, o sekmadienį vaizduotė užims vadovaujančias pozicijas. Be to, pagalvokite, gal turite idėjų artimiausiu metu tapti kokios nors organizacijos nariais?

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Šio mėnesio jaunatis jums primins apie būtinybę atkreipti dėmesį į profesinius jūsų siekius. Todėl netgi savaitgalį raskite laiko pagalvoti, ką galite padaryti, kad artimiausiu metu profesinis jūsų kelias įgautų naujumo. Pagalvokite, kokios reakcijos sulaukiate iš aplinkinių ir kaip visa tai galite praturtinti naujomis patirtimis.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Jaunatis Svarstyklių ženkle pakvies praplėsti savo horizontus bendraujant su žmonėmis. Kurdami ateities planus, atsakykite sau į kelis svarbius klausimus. Ar esate atviri išklausyti kitokią nei jūsų nuomonę, nesugadindami tarpusavio santykių? Ar mokotės iš tų, kurie turi daugiau žinių nei jūs? O gal planuojate kelionę į užsienį, kurios metu nuoširdžiai bendrausite su žmonėmis gimtąja jų kalba? 

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Jei manote, kad po šio savaitgalio būsite tokie, kokie buvote iki šiol, – labai klystate. Būsite priversti keistis ir keisti, o jei patys to nepadarysite, jums bus pasiūlytas veiksmų planas, kuriam privalėsite paklusti. Pagrindiniai jo akcentai turi būti susiję su vertybėmis, kurios jungia jus su jums svarbiais žmonėmis. Įsitikinkite, kad visi, su kuriais jus sieja įvairūs ryšiai, jaučiasi gerai.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką