Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Horoskopas savaitgaliui – spalio 6-7 d.

Horoskopo ženklai
Shutterstock nuotr. / Horoskopo ženklai
Šaltinis: 15min
0
A A

Susipažinkite su šio savaitgalio astrologinėmis prognozėmis.

Daugiau 15min Gyvenimas naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Šeštadienį, mėgaudamiesi rudens teikiamomis malonėmis, praleiskite pasyviai. Bendrauti bus lengva, bet sunkiai seksis susikaupti ir atlikti daug dėmesio reikalaujančias užduotis. Sekmadienis jaukus mylintiesiems savo namus. Ryte jūsų ženklą valdanti planeta Marsas pereis į kitą Ugnies ženklą Šaulį. Jis skatins atkakliau kovoti už savo pažiūras, daugiau keliauti ir užmegzti ryšius su užsienyje gyvenančiais žmonėmis.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Šeštadienį gali atrodyti, kad viskas krenta iš rankų ir sunku sutelkti dėmesį. Pasitikėkite tuo jausmu ir neužsiverskite ant savo pečių sunkios darbų naštos. Atlikite tai, kas įprasta ir žinoma, arba pasyviai ilsėkitės. Sekmadienį pakis prioritetai demonstruojant jėgą. Marsas, keliaudamas Šaulio ženklu, skatins daugiau rizikuoti, siekti tikslų neakivaizdžiais, gal net magiškais būdais.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Šeštadienį žvaigždės nerekomenduoja pradėti naujų svarbių projektų, be to, pataria būti labai atidiems visur, kur būsite. Tokiomis dienomis žmonės linkę atitrūkti nuo realybės, o nauji darbai dėl nepaaiškinamų priežasčių atsidurti tarp šiukšlių. Sekmadienį prasidės iki lapkričio vidurio truksiantis periodas, kurio metu aktyviai reikšitės visuomeniniame gyvenime ir užmegsite ryšių su svarbiais dalykiniais partneriais.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Šeštadienis bus lengva ir paprasta diena visiems, kurie mėgsta bendrauti, nerūpestingai leisti laiką ir neketina savaitgalį užsikrauti svarbios veiklos ar sudėtingų užduočių. Sekmadienį papūs kitokie vėjai: aktyvumas skleisis kitais būdais nei iki šiol. Jūsų ženklo atstovams norėsis daugiau jėgų skirti darbui, sveikatai ir kasdieniams reikalams.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Šeštadienis tiks užsiimti įprasta veikla, nereikalaujančia iš jūsų didelių pastangų, būtinybės sutelkti dėmesį ar, dar svarbiau, pradėti ką nors nauja. Sekmadienis bus kitoks – veiklesnis ir intensyvesnis. Be to, ankstų rytą Marsas, skatinantis veikti ir siekti užsibrėžtų tikslų, pereis į Šaulio ženklą. Šios planetos buvimas Ugnies ženkle padės aktyviau reikštis kūryboje, siekti malonumų ar meilės džiaugsmų.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Pirmoji šio savaitgalio diena bus maloni ir lengva tiems, kurie neplanuoja imtis sudėtingos ir susikaupimo reikalaujančios veiklos. Jei ilsitės – ilsėkitės pasyviai, jei tvarkote kokius nors reikalus – būkite labai atidūs. Sekmadienį Marsas, perėjęs į Šaulio ženklą, skatins gilintis į save, savo šaknis, daugiau energijos skirti namams ir šeimos reikalams.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Atsibudę šeštadienį neskubėkite kibti į mažus ar didelius darbelius, ypač jei jie nauji. Dėl niekam nesuprantamų priežasčių šie darbai strigs ir pasiklys tarp pradėtų ir nebaigtų reikalų. Nuo sekmadienio, kai veiksmo planeta pereis į Šaulio ženklą, prasidės penkias savaites truksiantis intelektualiai aktyvus laikotarpis, kurio metu lengviau įsisavinsite žinias ir užmegsite naujų pažinčių.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Šeštadienį pasilikite ten, kur esate, ir palaukite, kol išauš aktyvesnė diena. O ji ne už kalnų. Pirmoji savaitgalio diena labiau tiks tiems, kurie mėgsta pasyviai leisti laiką, nes netgi aktyvus laisvalaikis gali būtų rizikingas dėl nesugebėjimo sukaupti dėmesį. Kadangi Marsas jau bus perėjęs į Šaulio ženklą, nuo sekmadienio iki lapkričio vidurio daugiau energijos skirsite materialinei padėčiai stiprinti.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Šeštadienis labiausiai tiks poilsiui. Kad ir ką bandysite daryti, viskas kris iš rankų, nepavyks net menkiausi darbai, sunkiai seksis ilgam sutelkti dėmesį. Sekmadienis turiningesnis, bet tai nežada ramaus ir jaukaus poilsio. Šią dieną prasidėjusi Marso viešnagė jūsų ženkle sustiprins jūsų iniciatyvą ir aktyvumą.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Šeštadienį bendraukite, tvarkykite kasdienius reikalus, vykite į keliones, bet nepradėkite naujos veiklos. Be to, būkite labai atidūs sudėtingose situacijose. Sekmadienis – tobula diena šeimos ryšiams stiprinti. Ryte Marsas, įžengęs į Šaulio ženklą, skatins jus kovoti su slaptais priešais ir įveikti vidines baimes bei kompleksus.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Šeštadienį nusimeskite rūpesčių naštą ir iki soties pailsėkite. Taip pasielgę daugiau gausite nei prarasite. Nauji darbai nepateisins jūsų vilčių, o įtempta veikla gali pridaryti žalos. Sekmadienį Marsas, atsakingas už aktyvumą, energiją ir valios pastangas, pereis į Šaulio ženklą. Tokiu būdu jis skatins jus aktyviau reikštis grupėje, įgyvendinti savo planus, padės sulaukti daugiau draugų dėmesio ir pagalbos.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Šeštadienį leiskite laiką ramiai ir pasyviai, o jei nuspręsite užsiimti rimtais darbais, pasistenkite, kad jie nebūtų nauji. Atidėkite šiuos reikalus kitai dienai, jei nenorite veltui gaišti laiko. Sekmadienį Marsas, atsidūręs Šaulio ženkle, paskatins aktyviau veikti profesinėje srityje, daugiau valios pastangų dėti kopiant karjeros laiptais ir stiprinant autoriteto pozicijas.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 1 Horoskopai
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką