Dabar populiaru
Publikuota: 2012 balandžio 22d. 07:30

Horoskopas sekmadieniui, balandžio 22 d.

Horoskopas
123rf.com nuotr. / Horoskopas

Sužinokite, ką jums žada žvaigždės.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Pirma dienos pusė šauni įvairiems susitikimams, deryboms, o vėliau neskubinkite įvykių, kritiškiau stebėkite, ką daro kiti. Būkite atidūs, kad vakare netrūktų nuoširdumo bendraujant su artimaisiais.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Nepalanki diena, ypač po pietų. Nors vakare jausitės kur kas geriau, nerizikuokite, nesivelkite į azartinius žaidimus. Galite netikėtai nusivilti draugu, artimu žmogumi.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Puiki diena, bet svarbiam apsisprendimui tinkamas laikas tik iki 13 val. Vėliau galite nė nepastebėti, kaip jus suklaidins koks nors autoritetingas asmuo. Vakare pasisaugokite užsieniečių, nepažįstamų asmenų.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Pirma dienos pusė tinkama rimtiems darbams. Vėliau geriau atsitraukti nuo svarbių reikalų ir nepasiduoti intrigantų provokacijoms. Mažiau dalykitės su aplinkiniais savo svajonėmis ir gražiais planais.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Iki pietų šaunus metas, tačiau vėliau turite progą kai ką reikšminga sugadinti. Tai laikas, kai patiriama laisvės žala bei draugų neigiama įtaka.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Poilsio diena, kai nereikia savęs versti imtis sunkių, sudėtingų darbų, o jei neišvengiamai teks ką nors atsakinga daryti, dažniau tikrinkite, ar nėra klaidų. Vakarop gali itin pristigti atidumo ir atsargumo.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Labai aktyvus metas: gali pavykti daug ką nuveikti. Iki pietų verta imtis kuo svarbesnių darbų, ypač tų, kuriuos turite atlikti vieni ar kuriems turite vadovauti. Vakare neverta pirkti vertingų daiktų.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Tiesioginės naudos iš šios dienos veiklos nesulauksite. Tačiau jei žvelgsite toliau, suvoksite, kad tai rimtas pagrindas būsimai sėkmei.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Įdomių naujienų ir lemtingų susitikimų diena. Tiesa, nereikėtų rimtai reaguoti į informaciją ir pasiūlymus, gautus popiet.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Rimtais reikalais neužsiimkite, tai poilsio metas, kai verta dirbti nebent savo namuose, spręsti artimųjų problemas.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Kūrybingas metas. Jei jūsų darbas nesusijęs su tikslumu, punktualumu, galite nemažai nuveikti ir sulaukti iš tiesų puikių rezultatų pirmą dienos pusę. Antrą geriau likti saikingiems: jokių avantiūrų.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Pats darbymetis, bet popiet nepatartina nieko sunkaus imtis. Bus svarbu vakare nesivelti į jokius debatus. Ir nepamirškite šiandien dažniau ilsėtis. Saugokite sveikatą, būkite atidesni maisto kokybei.

Daugiau horoskopų vytautus.com
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką