Dabar populiaru

Naujausios

Publikuota: 2012 kovo 11d. 07:15

Horoskopas sekmadieniui, kovo 11 d.

Horoskopas
123rf.com nuotr. / Horoskopas

Sužinokite, ką jums žada žvaigždės.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Sumažės darbingumas, jausite netikrumą, emocinę įtampą. Mintys suksis tik apie asmeninius reikalus, šeimos poreikius, sveikatą. Palanku tvarkyti reikalus, susijusius su buitimi, ligoniais, labdara, menu, socialine sfera.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Gali tekti skubiai tvarkyti informacinius reikalus, aiškintis tiesą, vizituoti svarbius asmenis arba viešai pasisakyti. Patinka jums tai ar nepatinka, sulauksite didesnio aplinkinių bei visuomenės dėmesio.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Tikriausiai susidomėsite buitine arba kompiuterine technika. Ryžtingai spręskite finansų, turto reikalus, pasirūpinkite kompensacijomis ir pan. Pasitenkinimą suteiks meilė, kūryba.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Jūsų asmeniniai ir dalykiniai ryšiai taps tvirtesni, pastovesni. Gali pavykti susitarti dėl svarbaus reikalo, gauti norimos informacijos, kuri padės sutvirtinti jūsų pozicijas. Turėtų pasiteisinti rizika, paremta protingu apskaičiavimu.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Sunku bus apsispręsti dėl prioritetų. Matysite, kad namiškiams labai reikia jūsų dėmesio, bet suvoksite, jog kiti įsipareigojimai negali laukti. Daugiau darbuokitės telefonu, internetu ir galbūt pavyks neišeinant iš namų susidoroti su kai kuriomis darbo užduotimis.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Šiandien verta pasistengti – gali atsiverti šauni perspektyva. Nesigailėsite, jei paskirsite dominančiam asmeniui pasimatymą arba dalyvausite konkurse, pasirodyme. Galimas aistringas nuotykis. Labiau rūpinkitės vaikais.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Aktualūs bus klausimai, susiję su darbu, sveikata, grožiu, higiena, naminiais gyvūnais. Neatidėliodami tvarkykite svarbius reikalus.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Šiandien aktyviai bendrausite ne tik su įprastos aplinkos žmonėmis, bet ir su oponentais, konkurentais. Galite tikėtis malonių staigmenų, naudingos pažinties.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Nerimausite dėl pinigų, turto problemų, skolų, mokesčių arba dėl artimų žmonių finansinės situacijos. Sveikas savanaudiškumas gali padėti nusikratyti varginančios problemos. Turėtų pavykti susitarti dėl uždarbio, pirkinio, mainų.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Galite tikėtis artimųjų, draugų arba įtakingų asmenų pritarimo jūsų idėjoms, kūrybiniams projektams. Reklama, interviu, straipsnis ar konfidenciali informacija gali padėti priartinti jūsų sumanymų įgyvendinimą.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Šiandien jums seksis derinti dalykinius ir asmeninius reikalus. Spėsite pasirūpinti viskuo, kas skubiausia ir aktualiausia. Panašu, jog be didelių skrupulų manipuliuosite kitų žmonių silpnybėmis ir simpatijomis, kad gautumėte, ko norite.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Maloniai praleisti laiką, paflirtuoti, pasidžiaugti kukliais gyvenimo malonumais bus progų visą dieną. Puikiai reikšitės visur, kur reikia taiklaus žodžio. Pavyks susitaikyti su geru draugu arba sutaikyti draugus, užmegzti norimus ryšius.

Daugiau horoskopų vytautus.com
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką