Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Horoskopas šeštadieniui, balandžio 21 d.

Horoskopas
123rf.com nuotr. / Horoskopas
Šaltinis: vytautus.com
0
A A

Sužinokite, ką jums žada žvaigždės.

Daugiau 15min Gyvenimas naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Nebus laiko nei tinginiauti, nei nuobodžiauti. Reikės taisyti kažkokius darbus, lopyti spragas, taisyti techniką, paneigti klaidingą informaciją ar pan. Pasistenkite nesuklysti. Vairuokite itin atidžiai. Venkite svaigalų.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Šiandien jums gali tekti su kažkuo kovoti, varžytis ar konkuruoti. Galite ne itin atsakingai pasielgti partnerystės santykių srityje. Panašu, kad tai paskatins sustiprėję meilės ir pavydo jausmai. Labiau gerbkite tuos, kurie turi kitokią nuomonę.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Galite turėti rūpesčių dėl pastebėtų neaiškumų darbo ar finansų reikaluose. Tai gali reikšti neplanuotas išlaidas, naujas skolas. O galbūt pajusite aistringų jausmų antplūdį arba staiga iškils seksualinė, psichologinė problema.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Panašu, kad reikalų turėsite su energingais, ryžtingais žmonėmis, galbūt, su atvykėliais iš toli, specialistais. Tikriausiai tarsitės dėl kelionių, studijų galimybių, dalyvausite kultūros renginyje ar politinėse, intelektinėse diskusijose.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Rimtiems reikalams šiandien kenks jūsų emocinis nestabilumas. Verčiau nepasikliaukite pirmu impulsu. Jei gerai atskiriate, kas jūsų draugai, o kas priešai, didelių problemų nekils. Kitu atveju galite patirti žalos.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Tikriausiai didesnį pagreitį šiandien pradės įgyti darbai, kolektyviniai užmojai, daugiau pagalbos sulauksite iš aplinkinių. Jei būsite nusiteikęs kitiems patarinėti, kištis į svetimus reikalus, turėtumėte jausti didesnę atsakomybę.

SvarstyklėsSvarstyklės 
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Šiandien nesiimkite sudėtingų darbų, nes jiems atlikti galite pristigti ir jėgų, ir kantrybės. Kaupkite energiją, lėšas bei žinias, siekite dvasinės ramybės.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Galite tikėtis intensyvaus bendravimo telefonu ir kitaip. Galbūt turėsite reikalų su žiniasklaidos atstovais, visuomenės veikėjais. Galite nepataikyti į taktą su kitų nuotaikomis, neįtikti.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Būsite racionalus ir praktiškas, tad pravartu užsiimti verslu, tvarkyti dokumentus, teikti konsultacijas, ieškoti uždarbio šaltinių. Tačiau jei kils noras neįprastai rizikuoti finansais, turtu, raskite būdų apsidrausti.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Aktyviai bendrausite, domėsitės žiniasklaidos naujienomis, jas komentuosite, kur reikia ir nereikia reikšite nuomonę. Prilaikykite liežuvį, jei nenorite išprovokuoti barnio. Dar daugiau bėdos impulsyvumas gali pridaryti gatvėje.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Gali kilti techninių ir buities rūpesčių, kuriuos išspręsite gana nesunkiai, jei pasitelksite į pagalbą artimus žmones. Remkitės kantrybe, draugiškumu, o ne ginčais ir barniais, jei teks spręsti šeimyninius konfliktus.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Neblogai seksis įprasti darbai. Tačiau bus reikalinga gera nuovoka ir greita reakcija, kad atskirtumėte, kurie pasiūlymai verti dėmesio, o kurie tėra akių dūmimas. Jei pamėginsite realizuoti meilės fantazijas, turėtų šauniai pavykti.

Daugiau horoskopų vytautus.com
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką