Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Horoskopas šeštadieniui, birželio 19 d.

Horoskopas
Photos.com nuotr. / Horoskopas
Šaltinis: 15min
0
A A

8–oji Mėnulio diena. Tai transformacijos diena, todėl reikalai gali pasukti Jums netikėta linkme – tiek gera, tiek ir bloga. Gal rasite skrynią su brangenybėmis? O gal ją prarasite? Jei mokate suderinti įkvėpimą su atsargumu, blaivų protą su gyva širdimi – tuomet daug nuveiksite.

Daugiau 15min Gyvenimas naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

 

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Nedvejodami kovokite dėl savo nuomonės ar principų. Gali būti, kad apskritai nesutarsite su aplinkiniais, todėl nuotaiką gadins ir draugai, ir kolegos. Pasistenkite neeikvoti savo laiko paskaloms ar jų neigimui.   

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Galite jaustis emociškai išsibalansavęs. Apatija dings, jei sugalvosite, kuo save pradžiuginti. Savaitgaliui susigalvokite smagių užsiėmimų ir naują savaitę pradėsite žvalus ir gyvybingas.   

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Dėkite pastangas ir būkite tolerantiškas ir pakantus aplinkiniams, tuomet išvengsite neprotingų ginčų, pykčių. Atidžiau tvarkykite dokumentus. Gali būti, kad išvyksite į neplanuotą kelionę.   

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Atminkite, jog kiekvieną tikslą anksčiau ar vėliau įmanoma pasiekti, o visi darbai nudirbami. Šiandien neduokite valios neigiamoms emocijoms - su visais susipyksite.  

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Nebijokite imtis atsakomybės. Teks spręsti ne vieną sudėtingą uždavinį, bet šiuo metu fortūna turėtų jums šypsotis. Svarbiausia - pasitikėkite savo jėgomis, tuomet pavyks išvengti klaidų.   

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Ryžkitės imtis iniciatyvos ir atsakomybės - taip gerokai sustiprinsite savo pozicijas ir autoritetą. Į diskusijas nesivelkite, jei nesate šimtu procentų tikras savo teisumu.  

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Nepamirškite, kad reikia planuotis darbus bent kelis žingsnius į priekį. Nesimėtykite į šalis, nesusigundykite netikėtais pasiūlymais, reikalaujančiais apsispręsti tuoj pat, netikėtai atsiveriančiomis galimybėmis, neva palengvinsiančiomis jūsų darbus.   

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Tinkamas metas megzti naujus dalykinius kontaktus. Laukia trumpos kelionės ar oficialūs vizitai. Galite tikėtis viršininkų ar vyresniųjų giminaičių palankumo, pagalbos.   

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Laukia audringi jausmai asmeninių santykių fronte. Galimas nemalonus pokalbis su sutuoktiniu ar šiaip koks nesusipratimas šeimoje. Susilaikykite nuo svarbių sprendimų asmeniniame gyvenime.   

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Pablogėjusi sveikata ar kitos kliūtys gali sutrukdyti ilgai planuotai kelionei, tačiau dėl to nereikėtų nukabinti nosies. Patartina neskolinti pinigų, taip pat ir nesiskolinti.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Greičiausiai puikių emocijų patirsite sužinoję apie džiugią staigmeną. Darbe gali įvykti tam tikrų teigiamų pokyčių. Deja, darbo ir atsakomybės prisidės tuoj pat, kiti privalumai atsiskleis vėliau...   

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Greičiausiai gausite naujos informacijos, kuri padidins jūsų pelną ar bent jau suteiks neblogų galimybių ateičiai. Vis dėlto neužmikite ant laurų - tikrovė gali pasirodyti esanti ne tokia jau puiki...
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką