Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Horoskopas šeštadieniui, sausio 28 d.

Horoskopas
123rf.com nuotr. / Horoskopas
Šaltinis: vytautus.com
0
A A

Sužinokite, ką jums žada žvaigždės.

Daugiau 15min Gyvenimas naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Šiandien labiau paisykite antrosios pusės poreikių, atsargiau reikškite kritiką, venkite skubotų išvadų. Geras metas meilės pasimatymui, flirtams, kūrybinei veiklai, pramogoms, bet linksmindamasis nepraraskite saiko bei subtilumo.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Šiandien norėsite ilgiau pabendrauti su draugais arba užsiimti hobiu. Itin aktualūs bus pinigų, išlaidų ir meilės reikalai. Galbūt patirsite, kad romantiški jausmai vėl nesvetimi, kad jie atgyja, skverbiasi į mintis ir svajones.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Šiandien būsite linkęs ieškoti kompromiso, teisingumo. Jei eisite į renginį, vyksite į kelionę, patirsite reikšmingų įspūdžių, įgysite naudingos patirties. Galite gauti laišką nuo brangaus jums žmogaus arba sulaukti jo skambučio.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Jums knietės kalbėtis apie politiką, užsienį, karjerą arba į tokias temas jus mėgins įtraukti kaimynai, draugai. Tai gali išprovokuoti ginčus. Kita vertus, išgirsta kitokia nuomonė jus praturtins, tam tikra prasme plačiau atvers akis.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Jeigu neužsisėdėsite namuose, nepasiduosite inercijai, diena bus spalvinga, įdomi. Tikėtinas susitikimas su sena smagia kompanija bei naujos žavios pažintys. Atsitiktinis flirtas taip pat gali turėti įdomų tęsinį, ypač jei esate vienišas.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Puoselėsite iliuzijas, susijusias su meile, kūrybiniais ar kitokiais konkursais. Tačiau tikro pasitikėjimo savo jėgomis vis dėlto trūks. Jei kamuoja pasirinkimo klausimas, įsiklausykite į sustiprėjusį intuicijos balsą.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Būsite emocionalus ir nusiteikęs postringauti apie viską ir kartu apie nieką. Jeigu kalbas pastiprinsite tinkamais poelgiais, sulauksite palankaus aplinkinių įvertinimo. Galite suintriguoti patinkantį asmenį, atnaujinti svarbius santykius.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Su partneriais aiškinsitės pinigų, turto klausimus. Būsite nusiteikęs kartu rinktis pirkinius, dalintis finansine našta, bet tik tokiu būdu, kokiu norite jūs. Pozityvus nusiteikimas bei nesavanaudiškumas padėtų įveikti nemažą problemą.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Jūs galite pernelyg kišti nosį į svetimus reikalus, piršti savo nuomonę arba primygtinai siūlytis į svečius. Dėl to kažkas pasijus nejaukiai. Būkite subtilesnis, kontroliuokite savo žodžius. Tuomet šauniai praleisite laiką, patirsite gerų įspūdžių.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Trauks namų jaukumas bei ramybė. Noriai bendrausite su šeimos nariais, tačiau galite išprovokuoti ginčus ir susipykti. Nesielkite taip, tarsi kiti būtų mažiau protingi ir mažiau verti pagarbos bei dėmesio. Nepamirškite ir savo vaikų poreikių.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Veršitės demonstruoti savo žavesį, išprusimą, norėsite būti dėmesio centre. Tikriausiai su jumis nenuobodžiaus nei artimi, nei svetimi. Tačiau nepamirškite įvertinti ir kitų žmonių privalumų, pasakyti komplimentų.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.

Jei tikitės, kad šiandien galėsite nieko neveikti ar pramogauti, tai veikiausiai teks nusivilti. Atsiras nenumatytų darbų ir rūpesčių. Būtinai pasirūpinkite savo ir namiškių sveikata, išvaizda, kasdieniais reikalais.

Daugiau horoskopų vytautus.com
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką