Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Horoskopas spalio 05 d., pirmadieniui

Horoskopas
Photos.com nuotr. / Horoskopas
Šaltinis: BNS
0
A A

17-oji Mėnulio diena. Džiaugsmingiausia Mėnulio kalendoriaus diena. Šią dieną siela turi skambėti tarsi varpas, džiaugtis, dalintis, mylėti. Tai vienintelė diena, kuomet rekomenduojama gerti raudoną vyną, atgaivinti kraują.

Daugiau 15min Gyvenimas naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

 AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Tai geras metas pasirūpinti sveikata, dietomis, taikyti įvairias terapijos priemones sveikatai bei grožiui palaikyti. Taip pat pasirūpinti garderobu, įsigyti tai, kas reikalinga buičiai, komfortui, harmoningai aplinkai sukurti.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Vaisingas metas menininkams – tiek grynojo, tiek taikomojo meno (mados, dizaino, architektūros, įvairių amatų atstovams). Šiandien norėsite įtikti artimam draugui ar mylimam žmogui, tačiau lengva bus perlenkti lazdą. Atminkit, kad neišspręsite kito asmens problemos už jį patį.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Nelengvas metas žmonėms, kurių darbe reikalinga fizinė jėga, ištvermė: sunku bus prisiversti sunkiam, juodam darbui, ypač dinamiškai veiklai. Labiausiai norėsis taikos bei ramybės, bendradarbiavimo, todėl šis metas taip pat palankus ieškantiems įvairių ryšių plėtros, dirbantiems socialinės rūpybos sferose.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Tai puikus metas stabilizuoti, pagilinti santykius šeimoje, padaryti juos šiltesnius, įnešti į juos daugiau supratimo, ramybės, meilės. Vyrai bus linkę geriau išgirsti šeimos poreikius, suvokti bei išgyventi švelnumą, jei tik jaus rūpestingumą, moteriškojo prado neįkyrią globą.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Gims visai neblogų sumanymų kartu su artimaisiais. Tai palankus laikas mokslams, prekybai, kūrybai, visuomeninei veiklai, naujų darbų pradžiai ar veiklos plėtrai, įvaizdžio tobulinimui, sutarčių pasirašymui.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Galite tvarkyti finansinius reikalus, siekti geresnio uždarbio, tačiau tik tuomet, jei įsigilinsite į esamą situaciją, vykdysite jau esamus finansinius įsipareigojimus. Tai geras metas taip pat pasirūpinti buitimi, įvaizdžiu, garderobu, sveikata, harmonizuoti, stabilizuoti jums svarbius santykius.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Profesiniuose, karjeros bei finansų reikaluose gali tekti susidurti su būtinybe grįžti prie įsipareigojimų, kuriuos buvote užmiršę ar nespėjote laiku įvykdyti. Neapmaudaukite, jei jausite sau už nugaros besitvenkiantį nepasitenkinimą, – jam yra pagrindo.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Gana produktyvi bus kolektyvinė veikla, gims įdomių bendrų sumanymų. Ryšiuose su užsieniu, politika, aukštuoju mokslu, viešbučių, prekybos verslu būkite ypač išrankūs – iš čia gali ateiti kaip seniai pelnyta sėkmė, galimybės, taip pat ir būtinybė grąžinti senas, net ir nesuvoktas skolas.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Diena jums sėkminga – įdomūs, atsakingi sumanymai formuosis tiek kolektyvinėje veikloje, tiek jūsų asmeninėje karjeroje. Šis metas palankus skirti svarbius susitikimus, pradėti naujus darbus, plėsti veiklą ar ją transformuoti, įvesti naujoves.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Tai vienintelė diena, kuomet rekomenduojama gerti raudoną vyną, atgaivinti kraują. Šią dieną gerai paskelbti svarbią žinią, bendrauti, dalintis naujienomis, dosniai reikšti jausmus – tai ne askezės, tai vidinės laisvės diena.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Vertėtų pradėti svarbius darbus. Sėkmingi bus verslo sumanymai, susiję su grožio puoselėjimu, laisvalaikio organizavimu, įvairiomis terapijos formomis, prekyba rūbais, kitomis komforto, grožio prekėmis.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Sumažinkite tempą, neužsikraukite per daug darbų, kitaip laikotarpis gali būti pakankamai skaudus – ypač lengvai kils ginčų, pretenzijų iš partnerių, galite susidurti su negarbinga konkurencija, nepelnytais antpuoliais.

BNS
Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką