Dabar populiaru
Publikuota: 2009 spalio 10d. 05:45

Horoskopas spalio 10 d., šeštadieniui

Horoskopai
BFL nuotr. / Horoskopai

22 Mėnulio kalendoriaus diena yra tokia rimta, iškilni, didinga, jai yra suteiktas Dramblio simbolis, kas rodo šios dienos iškilią, rimtą energiją, ir ji yra palanki gilinimuisi į rimtus dalykus - mokslus, įvairius raštus.

 AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Emocijų, jautrumo bus daug, būsite netgi linkę atsigręžti į praeitį, galvoti ir lyginti: „Štai anksčiau buvo taip, o kodėl dabar nėra taip?“ Žymiai svarbesnės bus šeimos, namų aktualijos, labiau nei visada norėsis kažkur pasislėpti, pabūti ramiai, intymiai ir jaukiai su tais, kurie tave supranta, su tais, šalia kurių nereikia kažko vaidinti, nereikia gintis arba slėptis.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Diena bus mažiau palanki linksmybėms, dūkimui, aktyviam atsipalaidavimui. Šeštadienis palankesnis pasyviam atsipalaidavimui, bendravimui su vandens stichija, pabuvimui pirtyje ar tiesiog ramybėje.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Tai metas, kai į paviršių lengvai kils įvairios baimės, įkyrios mintys ir panašūs dalykai. Pasistenkite, kad tai jūsų neapsunkintų visą šeštadienį, juolab, kad vėliau diena bus žymiai skaidresnė ir ramesnė. Nuo pietų metas tinkamas santykiams užmegzti arba pratęsti, juos harmonizuoti.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Tai diena, kai suvoksite turimų santykių svarbą, teisingumo svarbą. Pajusite būtinybę, poreikį teisingai sutvarkyti savo veiklą, darbus, išvaizdą, suderinti tai su visuomenėje priimtais formalumais, gero tono taisyklėmis, tiesiog su įstatymais, valstybės priimtomis normomis.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Atrodo, kad abejonės, ilgai nedavusios jums ramybės, pagaliau baigėsi. Šiandien jus aplankys aiškus suvokimas, ko norite ir kaip tai pasiekti. Sunkiausia bus kelio pradžia, o pati kelionė neturėtų nuvarginti.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Padarykite kas tik nuo jūsų priklauso, kad šiandien ilgesnį laiką niekas nedrumstų jūsų ramybės. Susikūrę sau tinkamas sąlygas, turite šansą sutverti tokį kūrinį, kuriuo didžiuositės visą likusį gyvenimą ar bent jau pakankamai ilgai.
 

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Svajoti – gerai, tačiau neatitrūkite nuo realybės, mat į ją sugrįžti gali būti sunku. Realistiškai vertinkite savo galimybes visame kame, net ir romantiškuose santykiuose.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Jei norite laimėti žodžių mūšyje, nespauskite per stipriai savo pašnekovo. Kelios diplomatinės gudrybės jums pasitarnautų žymiai labiau. Gali tekti susitaikyti su kompromisu.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Tingėjimas, pataikavimas sau ir tikėjimasis, kad viskas klostysis pagal jūsų užgaidas šiuo metu neturėtų būti jūsų kasdienybe. Nors ir jausitės sėkmingas, švaistysite pinigus į kairę ir dešinę, šis elgesys jums atsirūgs.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Jums nereikėtų kurti jokių toli siekiančių planų, mat ateitis gali būti visai kitokia nei jūs norėtumėte. Jei vis dar galite išsiversti su senais veikimo būdais, naujų nesiimkite. Galite sau leisti paišlaidauti, mat už šiandieninį lengvabūdiškumą mokėti neteks.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Būsite labiau pažeidžiamas nei paprastai. Nesivarginkite bandydamas itin gilintis į situaciją ar ieškodamas subtilaus ir visus tenkinančio sprendimo, apsiribokite paprasčiausiu stebėjimu iš šalies.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Šiandien į seniai žinomus daiktus ir reiškinius pažvelgsite visiškai kitu žvilgsniu. Tai, kas anksčiau atrodė sudėtinga, pasirodys aišku ir paprasta. Telieka imtis veiklos ir džiaugtis rezultatais.

BNS
Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Video

00:10
24:14
00:49

Maistas

Kinas

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką