Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Horoskopas spalio 15 d., šeštadieniui

Horoskopas
123rf.com nuotr. / Horoskopas
Šaltinis: BNS
0
A A

18-osios ir 19-osios Mėnulio kalendoriaus dienų sandūra. Metas, kuomet didesnį dėmesį dera skirti kokybei - santykių, darbų, sprendimų. Atsainus požiūris ir veikla gali lemti rimtas klaidas, trūkumus. Antroji dienos gali būti mažiau maloni, gali tekti susidurti su pykčiu, agresija. Derėtų vengti intensyvaus bendravimo, nesivelti į ginčus.

Daugiau 15min Gyvenimas naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Lengva ranka mosteltas neatsargus gestas, lengvabūdiškai iš lūpų išleista replika gali skaudžiai užgauti, ypač jei imatės vertinti sritis ar situacijas, kuriose patys neturite jokios patirties. Galbūt vertėtų labiau gerbti kitų patirtis ir bandyti jas geriau suprasti.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Jei pradėto darbo neužbaigiate, nemaža tikimybė, jog pasmerkiate šį darbą žlugti. Nejaugi nevertinate savo pastangų ir įdirbio? Galbūt trūksta visai nedaug, o labiausiai – jūsų valios ir kantrybės. Šie bruožai šiandieną bus didžiulė vertybė.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Gali tekti pripažinti ir įvertinti kitų pranašumus. Dėl to tikrai nenukentės jūsų reputacija ar išdidumas. Mokėkite pripažinti ir kitų nuopelnus, pasiekimus. Ypač venkite veltis į užkulisines intrigas, kurias lemia kai kurių žmonių pavydas.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Saugokitės įvairių galimų pavojų, ypač antroje dienos pusėje, vėlyvu paros metu. Geriau iš tolo aplenkite įtartinas vietas ar žmones, saugokite daiktus, nepalikite nerakintų namų. Būkite ypač atidūs bei atsargūs ir kelyje.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Prieš dalydami pažadus, gerai pasverkite, ar tikrai galėsite tai ištesėti, ypač atsižvelgiant į galimus situacijų, jūsų užimtumo pokyčius ateityje. Kai kurios aplinkybės gali gerokai pakoreguoti artimiausios ateities planus, tad svarbu gerai apskaičiuoti visas galimas rizikas.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Diena gali būti labai varginanti, intensyvi ir kupina streso. Tačiau visą nuovargį, nemalonius potyrius gali užbraukti vakaro įvykiai ir susitikimai. Gali sulaukti malonių svečių, su kuriais pasinersite į visai kitą ramybės, jaukių prisiminimų aplinką.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Jei sulaukėte kirčių, išpuolių, tvardykitės, nebandykite kerštauti. Spontaniškos reakcijos gali įklampinti į beprasmes ilgas muštynes, kur laimėtojų nebus, tik daug grubaus veiksmo, pykčio ir nuoskaudų. Santūrus ramus tonas ir veikimas gali būti kur kas labiau veiksmingas norint apsiginti.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Saugokitės apgaulės, juo labiau, kad šią dieną melas gali būti labai įmantrus, klastingas, sunkiai atpažįstamas. Būtinai tikrinkite jus pasieksiančią informaciją, ypač jei ji susijusi su kitų žmonių duomenimis. Gali būti, jog kai kas tikisi jus sudaužti kaktomis su neparankiais žmonėmis. Nepasiduokite manipuliacijoms.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Nemalonios staigmenos, atsitiktinumai gali ne tik sudrumsti nuotaiką, bet gerokai išmušti iš vėžių. Gali tekti priimti greitus sprendimus galbūt net rizikuojant. Tačiau laikas šią dieną gali būti labai svarbus, o delsimas – žalingas.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Šią dieną, jei tik įmanoma, vertėtų vengti rimtų sandorių, sutarčių pasirašymo, tai metas, kuomet pro akis gali praslysti svarbios smulkmenos, o tai gali lemti nemalonumus ateityje. Derėtų vengti ir finansinių operacijų, saugotis sukčių.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Galbūt pernelyg atsainiai žarstotės savo požiūriais į kai kuriuos gyvenimo dalykus, vertybes, esate užsispyrusiai įsitikinę savo teisumu. Toks užsispyrimas gali lemti nenorą girdėti bei suprasti kitų argumentų. Bandymai primesti kitiems savo pasaulėžiūrą gali ilgam atgrasyti jūsų pašnekovus. Ar tikrai to siekiate?

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Ar pastaruoju metu vis dažniau tenka susidurti su jūsų nesuprantančiais, problemų esmės neapčiuopiančiais, klystančiais žmonėmis? Galbūt jų vis daugėja? O gal problema glūdi jumyse, nes esate pasijutę vienvaldžiais neklystančiaisiais? Tai metas, kuomet kai kurie atsakymai gali padėti praregėti ir palengvinti bendravimą su aplinkiniais.

BNS
Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką