Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Horoskopas spalio 20 d., trečiadieniui

Horoskopas
Photos.com nuotr. / Horoskopas
Šaltinis: BNS
0
A A

14-oji Mėnulio diena. Tai pati sėkmingiausia Mėnulio diena. Jei nėra kitų ypač griaunančių situaciją aspektų, visi darbai, pradėti šią dieną, nusiseka. Taigi jei galite, svarbiausius darbus planuokite šią dieną.

Daugiau 15min Gyvenimas naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

 AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Nebus lengva susikaupti – geriau nesiimti darbų, reikalaujančių tikslumo. Darbe tikėtini nesusipratimai dėl technikos gedimų, kolegų ar klientų nesąžiningumo. Vakare geriau neaptarinėti su sutuoktiniu šeimos biudžeto.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Galite gauti neblogą žinią ar pasiūlymą, sudaryti sutartį, aptarti planuojamą kontraktą, projektą, įsigyti ilgalaikio naudojimo prekę. Tikėtini susitikimai su senais draugais, bendraminčiais.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Stenkitės išnaudoti geras progas savo kvalifikacijai bei autoritetui kelti, raskite savyje jėgų atlikti ir užbaigti būtinus darbus. Jeigu rimtai ieškosite protingos išeities iš kai kurių savo problemų, sprendimą tikrai rasite.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Ši diena gali priversti pagalvoti apie kai kurias permainas. Galbūt pagaliau apsispręsite radikaliam žingsniui kažkurioje srityje: verslo, politikos, santuokos, skyrybų ar kt. Galbūt investuosite, imsite kreditą arba turėsite pateikti dokumentus kažkokiam patikrinimui.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Palanki diena spręsti meilės ir šeimyninio bendravimo problemas, imtis svarbių dalykinių reikalų. Tik būkite itin apdairūs tvarkydami finansinius dalykus.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Tikriausiai blaškysitės nuo vieno reikalo prie kito. Nuotaikos taip pat kaitaliosis, trūks kryptingumo, bet vis tiek aplinkiniams atrodysite veiklūs, žavūs bei išradingi.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Norėsis užmegzti naujas pažintis, bendrauti, įdomiai leisti laiką, keliauti. Darbai ir kiti reikalai eisis gana sklandžiai, jei patys sau netrukdysite, blaškydamiesi nuo vieno užsiėmimo prie kito, nuo vienų pašnekovų prie kitų.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Tai gali būti gera diena, kupina vidinės harmonijos, meilės. Turėtų pajudėti pirmyn reikalai, kurie buvo kiek įstrigę.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Nors tai geras metas svarbiems dalykiniams reikalams tvarkyti, vis dėlto nepersistenkite, raskite laiko dažniau atsipalaiduoti, pamiršti rūpesčius. Kita vertus, itin svarbių ir skubių darbų geriau neatidėti ir baigti šiandien.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Mokėkite saugoti savo gerą vardą, ir tam nemenkai gali padėti labdara. Deja, dabar gali paaiškėti negeros senos paslaptys, beje, to kaltininkai galite būti net jūs patys, tad prieš dalindamiesi prisiminimais pagalvokite apie galimas pasekmes.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Nesisielokite, jeigu ką nors šiandien prarasite – tai į naudą. Verta spręsti konfidencialias finansines problemas. Neatsisakykite padėti – būkite itin atidūs senų žmonių prašymams.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Aplinkybės meilės fronte palengvėle keičiasi, bet iki pergalės dar toli. Likite taktiški, tolerantiški ne tik su mylimu asmeniu, bet ir su pavaldiniais, artimaisiais – perlenkta lazda gali ir sulūžti.

BNS
Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką