TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Horoskopas spalio 31 d., pirmadieniui

Horoskopai
BFL nuotr. / Horoskopai
Šaltinis: BNS
0
A A

5-osios ir 6-osios Mėnulio kalendoriaus dienų sandūra. Palankus metas kuo nors pasirūpinti, globoti, paremti. Puikiai seksis beveik visos veiklos, taip pat ir bendravimas su artimaisiais. Gali užklupti netikėtos, tačiau labai geros žinios, šią dieną gerai dalintis naujienomis.

Daugiau 15min Gyvenimas naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Netikėtumų, spontaniško veiksmo ir nenuspėjamų reakcijų metas. Tačiau nederėtų baimintis, netikėti posūkiai sužadins smalsumą, vaizduotę, gali tekti atrasti labai įdomių dalykų, pažinti naujų žmonių.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Emocijos ir jausmai gali lietis per kraštus, tai metas, kuomet neverta varžyti, gniaužti savyje gražių jausmų, vertėtų jais dalintis, nesibaiminant, kad būsite nesuprasti ar išjuokti. Šalia esančiam žmogui galbūt kaip tik trūksta nuoširdaus atviro bendravimo.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Jei labai aukšai kopsite, galite skaudžiai ir kristi. Kai kurias nesėkmes derėtų vertinti kaip vertingas pamokas, galbūt pernelyg skubate įgyvendti kai kuriuos siekius, ambicijas. Matykite ir skaitykite jums siunčiamus ženklus, kuriais galbūt ir norima jus apsaugoti nuo staigaus skaudaus nuopuolio.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Tai, ko nesuskubsite nuveikti šiandien, tikrai spėsite padaryti rytoj. Šią dieną nevertėtų verstis per galvas norint užbaigti suplanuotus darbus. Tai laikas, kuris kur kas palankesnis poilsiui, susikaupimui, ramiems apmastymams, nei darbui.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Bent dalį dienos skirkite sau, savo poreikiams. O didžiausias poreikis gali būti troškimas pabūti atokiau nuo visų, atsiskirti, ramiai pamedituoti. Be to, tai palankus metas norint apmastyti netolimos praeities savo veiksmus, kurie galbūt jau ilgesnį laiką neduoda ramybės.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Šią dieną vykdami į kelionę netikėtai galite sutikti labai įdomų pakeleivį. Pašnekesys gali pakurstyti norą giliau pasidomėti kai kuriomis gyvenimo sritimis ar tiesomis, labiau pasigilinti į istoriją, savasias ištakas. Tokiam pažinimui labai palankus laikas.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Šią dieną nuo jūsų gali priklausyti ir kitų žmonių laikas, būsite atsakingi ne tik už save, bet ir už šalia esančiuosius. Bus svarbu nepavesti ir nenuvilti, taip pat nežadėti to, ko tikrai nesugebėsite išpildyti.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Daugiau laiko skirkite šeimai, artimiesiems. Bendravimas su vaikais gali teikti ypatingą malonumą, jų priekabumas, dėmesys anaiptol nevargins. Vaikai šią dieną gali patikėti ir kai kurias svarbias savo paslaptis.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Venkite aštrių kampų, grubių, emocijų nevaldančių žmonių. Šią dieną gali tekti bendrauti su labai įvairaus nusiteikimo žmonėmis, kai kurie galbūt ne itin geros nuomonės apie jus. Nekreipkite dėmesio į galimus išsišokimus, tai išsišokėlių, ne jūsų problema.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Galite sulaukti grįžtančių brangių žmonių, svečių iš užsienio, galbūt pagaliau pavyks atsikratyti ilgai varginusio ilgesio ir apkabinti lauktą žmogų. Tai svarbių pasimatymų ir nuoširdaus džiaugsmo laikas.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Galbūt pats laikas prisėsti ir imtis laiško, kurio taip ilgai neprisiruošiate parašyti. Gali aplankyti sapnai, paskatinsiantys prisiminti brangius žmones, nusiųsti jiems žinią arba aplankyti.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

 Tai laikas, kuomet galite atsikratyti kai kurių skaudulių, sąžinės graužaties. Į atsiprašymą bus atsakyta nuoširdžiu atleidimu, į atvirą prisipažinimą – supratimu, į meilę – tuo pačiu.

BNS
Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką