Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Horoskopas spalio 31 d., šeštadieniui

Horoskopai
BFL nuotr. / Horoskopai
Šaltinis: BNS
0
A A

14-oji Mėnulio diena. Tai pati sėkmingiausia Mėnulio diena. Jei nėra kitų ypač griaunančių situaciją aspektų, visi darbai, pradėti šią dieną, nusiseka. Taigi jei galite, svarbiausius darbus planuokite šią dieną.

Daugiau 15min Gyvenimas naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

 AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Pasistenkite šiandien nepamiršti, kad žaidžiant komandoje svarbiausia – įsiklausymas į aplinkinių sakomus žodžius, veiksmų derinimas. Pasistenkite to paties siekti ir santykiuose su kolegomis darbe. 

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Ginčai ir nesutarimai jūsų namuose greičiausiai jau praeitis, tam pasitarnavo ir kažkurio šeimos nario pasikeitęs požiūris. Visgi problemų, jei jos yra, ignoruoti nereikėtų.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Tai metas, kurio jūs jau seniai laukėte, mat dabar galite pagaliau savo kūrybinius impulsus nukreipti norima linkme. Poreikis patirti džiaugsmą kyla iš jūsų pačių vidaus, tad neslopinkite jo.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Jums ramybės neduos teisiniai reikalai ar klausimai, susiję mokesčiais. Atminkite, kad yra įvairių aplinkinių kelių, padedančių išspręsti jus kankinančias problemas. Pažvelkite į viską kūrybiškai. 

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Jei galite, svarbiausius darbus planuokite šią dieną. Ši diena turi savyje ne tik didžiulės sėkmės energiją, bet ir didžiulį emocinį potencialą. Jį svarbu suvaldyti, neiššvaistyti smulkmenoms, pykčiams, ambicijoms. 

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Gali būti, kad pernelyg sureikšminate negatyvius jūsų santykių aspektus ir pamirštate, jog turite ne tik bendrų interesų, bet kartu esate laimingi. Kaip ir visuomet, svarbiausias raktas šiai problemai – komunikacija. Stenkitės skleisti pozityvią energiją aplink save. Leiskite žmonėms suprasti, kad vertinate juos. 

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Neverta nė pradėti šiandien kalbėti apie tai, ko labai gerai neišmanote. Arba rimtai pasiruoškite pokalbiui, arba nė nepraverkite burnos, antraip jums netruks prikišti, kad esate nekompetentingas.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Ruoškitės labai pozityviems pokyčiams savo gyvenime. Draugas ar kolega padės jums siekti jūsų tikslų, nepaisydamas savo interesų. Būkite pasiruošę netikėtoms galimybėms.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Nebijokite pažeisti jums nepriimtinų taisyklių. Šiandien labai nesukite sau galvos, jei išdėstyti popieriuje reikalavimai jums visiškai nepriimtini. Kita vertus, pasidomėti, kas laukia už nepaklusimą, gal ir ne pro šalį... 

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Kaip reta sėkminga diena. Vienintelis pavojus – pernelyg ilgai skraidydamas padebesiais galite praleisti labai prozišką, bet jums naudingą galimybę. Šiandien to gal nė nepastebėsite, bet jau rytoj imsite graužtis.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Šiandien galite sulaukti nemažai kritinių pastabų ir pamokymų. Ne visi jie bus geranoriški, bet, užuot įsižeidęs, turėtumėt rasti racionalų grūdą ir sėkmingai pasinaudoti svetima patirtimi, nebedarydamas savų klaidų. 

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Iš visų jėgų stengsitės atlikti darbus iki duoto termino, taip pat norėsite, kad visi aplink būtų laimingi. Greičiausiai turite pernelyg daug įsipareigojimų, su kuriais tampa sunku susitvarkyti. Vėliau dieną gali pasitaikyti netikėtos galimybės.

BNS
Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką