Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Horoskopas spalio 6 d., ketvirtadieniui

Horoskopas
123rf.com nuotr. / Horoskopas
Šaltinis: 15min
0
A A

9-osios ir 10-osios Mėnulio kalendoriaus dienų sandūra. Dienos pradžia gali būti mžiau sėkminga, apgaulinga, tačiau antraoji dienos pusė gali nušvisti kur kas šviesesnėmis ir skaidresnėmis spalvomis. Atsiras progų laisvai kūrybingai saviraiškai, niekieno nevaržomi galėsite veikti, spręsti, kurti.

Daugiau 15min Gyvenimas naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Palankus metas gilesniam bendravimui su tėvais arba vaikais, kartų mąstymo, požiūrių skirtumai šią dieną gali būti mažiau svarbūs, galite lengviau sutarti dėl esminių sprendimų.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Jūsų įžvalgos ir nuojautos šią dieną gali nenuvilti, būti labai tikslios. Nors šalia esantys žmonės gali bandyti neigti akivaizdžius dalykus, neatlyžkite ir laikykitės savojo požiūrio. Taip išvengsite klaidų.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Gali komplikuotis santykiai su mylimu žmogumi. Gali būti sunku išsiaiškinti pašlijusių santykių priežastis, jų derėtų ieškoti smulkmenose. Tai, kas jums atrodė nereikšminga, kitam žmogui gali būti labai svarbu. Tad vertėtų patiems geriau įvertinti savo nesenus poelgius.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Mėnulis šiuo metu Vandenio ženkle, o tai gali iš dalies paaiškinti, kodėl šiomis dienomis jūsų emocinė būklė mažiau stabili, emocijos, greitai kinta, juoką gali greitai pakeisti liūdesys. Tačiau tai puikus metas kūrybai, originaliems sumanymams ir jų įgyvendinimui.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Šios dienos idilę, kurios tikėjotės, gali trikdyti atsitiktinumai, kurių galite patirti daugiau nei bet kada. Atsitiktiniai susitikimai, sutapimai gali gerokai pakoreguoti šios dienos planus. Tačiau tai greičiausia bus gera lemiantys pokyčiai, tad nederėtų bandyti tam priešintis.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Gali tekti nemažai laiko skirti gedimų, netikėtų nesklandumų šalinimui. Tai metas, kuomet norint judėti į priekį gali tekti užsiimti remontais, kliūčių šalinimu. Bus svarbios ir jūsų pačių žinios bei kruopštumas, taip pat ir kitų pagalba.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Šiuo metu derėtų vengti varžyti vaikų laisvę, net jei tai keltų tam tikrų nepatogumų jums. Tai metas, kuomet išreikšdami didesnį pasitikėjimą galite padėti vaikams tvirčiau atsistoti ant kojų, geriau pajusti savarankiškumo vertę, laisviau reikšti savo mintis, idėjas.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Juokas šią dieną gali būti ir vaistas, ir geros savijautos pagrindas. Niekam neleiskite drumsti jūsų geros nuotaikos ir žaismingo nusiteikimo. Juokaudami, pokštaudami, flirtuodami šią dieną galėsite įveikti sunkiausias bendravimo kliūtis.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Įvairios atsipalaidavimo, antistresinės procedūros, masažai, mankštos šią dieną gali būti labiau efektyvūs ir veiksmingi. Šiuo metu gana svarbu rasti laiko sveikatingumo procedūroms, aktyviau judėti, sportuoti, tai gali lemti ne tik geresnę fizinę, bet ir psichologinę savijautą.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Ne pats geriausias metas finansinėms operacijoms, sandoriams, tačiau kur kas palankesnis laikas visuomeninei, kūrybinei veiklai. Tai metas, kuomet už konkrečius darbus galite nesulaukti piniginio atlygio, tačiau galite sulaukti jo kitokia išraiška, pelnydami žmonių palankumą, pripažinimą.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Fiziniai darbai gali būti sunkiai įveikiami, kūnas gali būti tarsi sustingęs, o kojos ir rankos, kaip sakoma, „medinės“. Kur kas geriau gali sektis intelektualinė veikla, šią dieną ypač gerai gali sektis mokslai, būsite dėmesingi ir imlūs įvairiai informacijai.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Kai kurie šios dienos įvykiai gali būti sunkiai paaiškinami, net savotiškai mistiški. Bus sunku suprasti jų potekstę, taip pat ir kai kurių su šiais įvykiais susijusių žmonių elgseną. Vargu, ar šią dieną pavysk rasti atsakymus, tačiau juos tikrai pavyks sužinoti netolimoje ateityje.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 1 Horoskopai
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką