Dabar populiaru
Publikuota: 2009 spalio 6d. 06:30

Horoskopas spalio 6 d., antradieniui

Horoskopai
BFL nuotr. / Horoskopai

18-oji Mėnulio diena. Šios dienos įvykiai tarsi veidrodyje parodys Jums, ką esate užsitarnavę, galite aiškiai pamatyti savo problemą. Reikia įsiklausyti į tai, kas Jums sakoma, kas su Jumis ar aplinkui vyksta.

 AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Jei nedirbsite, nieko neturėsite. Tad nesitikėkite nieko už dyką. Patartina atkreipti dėmesį į artimiausių šeimos narių sveikatą. Vakarop gali užplūsti prisiminimai apie seną meilę. Atminkite, kad praeities nebesugrąžinsi.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Jei neatsargiai elgsitės su technikos prietaisais, galimi nelaimingi atsitikimai. Norintiems užsiimti namų renovavimu, remontu, derėtų atidžiai rinktis meistrus bei medžiagas. Žiūrėkite, kad jūsų neapgautų.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Šiandien darbe galite prastai pasijusti dėl to, kad kiti bus labai energingi, o jums jėgų stigs kaip niekad. Pasitenkinkite stebėtojo vaidmeniu ir tyliai dirbkite savo darbus.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Nuotaika bus prasta, o susierzinimo ir priekabumo niekas negalės pakęsti. Bendraukite tik su jus suprantančiais, mat kitaip galite susipykti. Nevertėtų tyrinėti nepažįstamų vietų, atsargiau bendraukite su nepažįstamais žmonėmis. 

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Seksis kūrybiniams darbuotojams, mat gims įvairios idėjos. Meno srityje dirbantys žmonės gali tikėtis komercinės sėkmės. Kita vertus, venkite oficialiai įsipareigoti, ypač jei klientai ar užsakovai pernelyg primygtinai spaudžia. 

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Šiandien vargu ar pavyks nors minutėlę pabūti vienam, ramiai pasvajoti. Atsipalaiduoti jums niekas neleis. Nekelkite sau didelių tikslų, už jus tai padarys kiti. Vakare galite sulaukti netikėtų svečių, bet, kita vertus, malonių. 

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Reikia įsiklausyti į tai, kas jums sakoma, kas su jumis ar aplinkui vyksta . Šiandien suvoksite, kad įvykiai turi tendenciją kartotis ateityje. Patartina badauti, jautrūs, silpnesni inkstai.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Jei šiandien priimsite emocingą, neapgalvotą sprendimą, greičiausiai jis bus nuostolingas. Tai gali turėti neigiamą įtaką jūsų įvaizdžiui ir karjerai. Garą nuleiskite treniruoklių salėje ar baseine.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Jei jus kritikuos ar jūsų adresu išsakys nemeilių žodžių, tiesiog ignoruokite tai. Jūsų sėkmė kai kam kelia pavydą. Nepykite ant tų žmonių, jų reikia tik gailėti.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Gera diena verslo ir karjeros reikalams, netikusi – asmeninėms problemoms spręsti ar megzti naujas pažintis. Kad ir ko imtumėtės, svarbiausia, kad patiktumėte pats sau. Nedarykite to, kas jus verčia raudonuoti, ir nekalbėkite to, kuo pats netikite. Visa kita ateis savaime. 

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Nesijuokite iš savo namiškių, kurie šiandien išlips iš lovos ne ta koja. Apskritai šiandien pasistenkite nelįsti į akis žmonėms, kurie patys nerodo iniciatyvos su jumis bendrauti.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Šiandien viešpataus emocijos, todėl logikiško mąstymo pritrūks. Jūsų planus gali supainioti kito asmens, kuriuo pasitikite spontaniški sprendimai. Būkite atsargus ir nepasakokite apie savo idėjas, mat jas gali tiesiog pavogti.

BNS
Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką