Dabar populiaru
Publikuota: 2011 spalio 7d. 06:00

Horoskopas spalio 7 d., penktadieniui

Horoskopai
BFL nuotr. / Horoskopai

10-osios ir 11-osios Mėnulio kalendoriaus dienų sandūra. Dienos pradžia, pirmoji jos pusė gali būti įspūdingai sėkminga, gali tekti patirti triumfo jausmą. Tai taip pat laisvos saviraiškos metas, kuomet nebūsite įsprausti į griežtus taisyklių reikalavimus. Antroji dienos pusė – šventumo, tyrumo laikas, kuomet svarbu atsispirti įvairioms blogio jėgoms, pagundoms, svarbu laikytis vertybių, principų.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Venkite nukrypimų ir paklydimų į šalį, atsispirkite įvairioms pagundoms, kurių šią dieną galite patirti ne vieną. Galbūt apgauti ar pameluoti būtų paprasčiau, tačiau melu grįsti poelgiai neatneš nei sėkmės, nei juo labiau vidinio pasitenkinimo. Rizikuojate ilgam prarasti sąžinės ramybę.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Palankus metas savianalizei, geresniam savęs, savosios aplinkos pažinimui. Gali tekti nemažai laiko bendrauti su įdomiais, protingais žmonėmis, iš kurių galėsite pasisemti vertingos išminties. Taip pat šią dieną vertingų ir jums šiuo metu labai reikalingų žinių galite rasti knygose.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Bandydami aiškintis santykius šeimoje, užuot išnarplioję sudėtingas situacijas, šią dieną galite dar labiau viską suvelti. Tai metas, kuomet derėtų vengti sudėtingų santykių aiškinimosi, ypač jei tai susiję su praeitimi, po kurią vėl panorote pasikapstyti. Rastumėte kur kas geresnį supratimą, jei kalbėtumėte daugiau apie ateitį, tiesiog pamiršdami kai kurias buvusias nuoskaudas.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Tai metas, kuomet puikiai gali sektis visos veiklos, kurių besiimtumėte. Jei kai kuriems darbams užbaigti pritrūks jėgų ar žinių, galite tai padaryti pasinaudodami aki kuriomis itin palankiomis aplinkybėmis. Fortūna tiesiog šią dieną jus globos, greičiausiai esate to nusipelnę.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Gali tekti nuolankiai prašyti artimųjų pagalbos. Nederėtų dėl to varžytis, jaustis nepatogiai, juk nieko blogo nedarote. Pagalbos galite sulaukti labai greitai, gali pakakti tik nedidelės užuominos, kad būtumėte suprasti. Bus svarbu, ar prireikus mokėsite atsakyti tuo pačiu.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Nebandykite aplenkti paties laiko. Galbūt turite pačių geriausių norų ir sumanymų, bet pernelyg forsuodami kai kuriuos įvykius ir sprendimus, galite paslysti lygioje vietoje. Tai metas, kuomet prieš imantis aktyvaus veikimo būtina tam labai gerai pasiruošti.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Šią dieną galite nuveikti daug gerų darbų, galite būti rimta atrama ar paguoda kitiems, gali prireikti ne tik jūsų patarimo, bet ir užtarimo. Nederėtų bandyti išsisukti iš kai kurių situacijų, nors jos tiesiogiai su jumis ir nesusijusios, bet kartais verta apgint bendrą visų interesą.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Kai kurie žmonės ar susiklosčiusios situacijos gali pakurstyti jūsų naujas viltis, lūkesčius. Galbūt labiau pasistengę ir pasinaudoja palankiu momentu tikrai galite įgyvendinti kai kurias savo senas svajones. Jos gali būti ir rimta paskata, ir siekis.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Atsikratykite to, kas jums primesta ir manote, yra netikra, nedora ar tiesiog nederama. Pabandykite apginti savo vertybes ir įsitikinimus. Tai apsivalymo metas, kuomet galite nesunkiai atpažinti falšą aplinkui.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Galite patirti įmantrių provokacijų, būkite budrūs. Jei pasiduosite joms – gali tekti ilgai srėbti tokio neapdairumo pasekmes. Šią dieną svarbu suvaldyti kai kuriuos savo instinktus, silpnybes, būtent jomis gali būti pasinaudota.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Kad ir kaip būtumėte užsiėmę, įnikę į savo pareigas, šią dieną būtinai derėtų rasti laiko atsipalaidavimui, poilsiui panyrant į savo mėgiamus užsiėmimus ar bendraujant su mielais, brangiais žmonėmis. Nuo to priklausys jūsų psichologinė savijauta ir jūsų pastarųjų dienų sėkmė.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Jeigu seniai peikiate save dėl nesėkmių, galbūt atėjo laikas pagalvoti, ar tai ne dėl įgimto jūsų neryžtingumo. Ir ar baimė kažkam ryžtis nesujauks jums laimės planų labiau, nei tikėjimas užtikrintu, bet galbūt netikru saugumu. Jeigu pamiršote su kažkuo gražiai atsisveikinti, ar norite atsiprašyti, tam tinkamas metas.

BNS
Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką