Dabar populiaru
Publikuota: 2012 balandžio 11d. 07:09

Horoskopas trečiadieniui, balandžio 11 dienai

Liūto zodiako ženklas
123 RF nuotr. / Liūto zodiako ženklas

Sužinokite, ką jums žada žvaigždės.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Nebloga diena išvykoms, pasitarimams, deryboms. Tikėtinas komercinis susitarimas, naudinga informacija per žiniasklaidą, reklamą, artimus žmones. Turbūt kils noras daryti rimtas permainas savo aplinkoje. Įvertinkite šeimos galimybes.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Tai šeimos reikalų diena. Galimas vertingas pirkinys ar dovana, šeimos biudžeto perskirstymas. Vakaras palankus romantikai, pramogoms. Būtų šaunu, jei daugiau dėmesio skirtumėte vaikams, jų poreikiams.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Puiki diena, jei norite sustyguoti meilės santykius, pagerinti bendravimą su vaikais, kolegomis, susirasti darbą. Galite gauti pakvietimą į pobūvį ar pasimatymą. Tiktų pradėti sportuoti, keisti įvaizdį, mitybą.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Šiandien tvarkykite dalykinius reikalus, kreipkitės dėl įsidarbinimo ar įmonės steigimo, leidimų, dokumentų. Tikrinkite gaunamą informaciją, žiūrėkite, po kuo dedate parašus. Vakarą skirkite bendram laisvalaikiui su partneriu, šeima.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Palanki diena įvairaus pobūdžio partnerystės reikalams. Jei reikia ką nors išsiaiškinti, suderinti, nutarti su gyvenimo draugu, verslo partneriu ar politiniais sąjungininkais ir oponentais, darykite tai rytą.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Šiandien būsite seksualus ir psichologiškai įžvalgus. Turbūt mėginsite pagerinti finansinę padėtį, tvarkysite paskolų, draudimo reikalus. Per daug nenuklyskite į lankas, ieškodamas meilės nuotykių. Slaptos aferos nepavyks nuslėpti.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Galite gauti gera lemiančių žinių iš toli arba iš aukštesnės institucijos. Galbūt susidomėsite tarptautiniu projektu, nauja veikla ar teorija. Jei studijuojate, sumaniai tvarkysitės su sudėtingomis mokslo užduotimis bei papildomu krūviu.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Tikėtini rimti pokalbiai su vadovais, kolegomis ar naujais pažįstamais. Labai svarbu žinoti, ko siekiate, nes dabar formuosite naujas gaires, prisiimsite įsipareigojimus. Neapgaudinėkite kitų žmonių, jei kažko nesugebate, nežinote.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Kontaktų metas tęsis iki vakaro. Galbūt iš draugo ar pažįstamo sulauksite įdomaus pasiūlymo. Gali sudominti naujas užsiėmimas, organizuojamas renginys. Stabdys tik nenoras už tai pakloti tam tikrą sumelę ar kitaip įsipareigoti.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Šiandien iki pavakarių naudingiau patylėti ir užimti stebėtojo poziciją negu aktyviai reikštis. Kai kurie jūsų planai turbūt nebeteks prasmės, nes pasirodys nerealūs. Užsibrėžkite tik įgyvendinamus tikslus ir po truputį eikite link jų.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Taps aiškiau nei aišku, jog nebėra ko delsti, jei norite kažko naujo išmokti, įsigyti modernesnės technikos, keisti savo įvaizdį ar neproduktyvią veiklą į labiau jums tinkamą. Galbūt pasitvirtins kažkokia jūsų nuojauta ar įsitikinimas.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Iki pietų neblogas metas nekilnojamojo turto reikalams tvarkyti, prekybai, pirkiniams, deryboms dėl atlygio, komercinių sutarčių. Vakare noriai bendrausite su draugais, giminaičiais, kaimynais. Patarimai išeis į naudą.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką