Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Horoskopas trečiadieniui – gruodžio 19 d.

Horoskopo ženklai
Shutterstock nuotr. / Horoskopo ženklai
Šaltinis: 15min
0
A A

Susipažinkite su šios dienos astrologinėmis prognozėmis.

Daugiau 15min Gyvenimas naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

 

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Norintiesiems ramiai praleisti dar vieną dieną, nepavyks lengvai išsisukti. Tiesa, galima jus nuraminti – ne blogąja prasme. Tai, kas įvyks, iš pradžių sukels šoką ir norą pasipriešinti, tačiau toks elgesys nebūtų teisingas. Atvira širdimi priimkite netikėtus svečius, nelauktą meilę ir stulbinamą, bet gąsdinantį pasiūlymą. Pasitikėkite ir patikėkite!

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Jūsų gyvenime užsimegs netikėtas artimas ryšys, nuo kurio akimirksniu norėsite bėgti, kur akys mato, bet nesugebėsite. Svajojate prisiminimų bagažą praturtinti dar vienu nepamirštamu įvykiu? Neužsisklęskite! Jau esate sukūrę stabilų ryšį su artimu žmogumi? Ši diena atneš žavių permainų arba netikėtos naudos.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Sėkmės sulauksite ne iš tos pusės, kurios link žiūrėdami lūkuriuosite. Didelė tikimybė, kad ji pas jus atskubės iš bendros kūrybinės veiklos. Jei gyvenimo draugas sugebės jus priblokšti, atminkite, kad jo ketinimai – tik patys geriausi. Rezultatas gali patikti arba ne. Rinkitės.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Laukia diena, kai nevargins nuobodi rutina, nes jos nepastebėsite dėl nuolat vykstančių netikėtų įvykių. Geriausia žinia – šiuo dovanų laikotarpiu tikėkitės atpildo už nuoširdų ilgalaikį triūsą. Be to, pagalba, kurią belaukiant švenčių jums pasiūlys pažįstama ar nepažįstama moteris, bus nuostabi atgaiva širdžiai.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Esate lošėjas? Išbandykite laimę. Menininkas? Nepramiegokite įkvėpimo. Trokštate jausmų, kurie pažadintų jumyse snaudžiančias jėgas? Patikėkite meile iš pirmo žvilgsnio. Ir net tie, kurių gyvenime viskas nusistovėję ir persismelkę rutina, pajus, kaip netikėti, bet laukiami vėjai švelniomis ir šiltomis permainomis praturtins jų jausmus.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Namuose įvyks kažkas netikėto, bet nesigąsdinkite, mat naujienos bus apie teigiamus pokyčius. Žinoma, jei įsikibę nelaikysite to, kas jums nereikalinga, ir būsite pasiruošę priimti iššūkius ir pokyčius kaip neišvengiamą gyvenimo dalį. Bet kuriuo atveju  naudos, gal net materialinės, iš viso to bus ir jums, ir jūsų šeimos nariams.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Nestigs naujienų ir įspūdžių. Turbūt gerų ir džiaugsmingų. Į viską reaguosite labai emocionaliai. Beje, būsite apstulbę nuo netikėtų susitikimų ir malonaus bendravimo. Įsižiebus jausmams, galite tikėtis tiek ilgalaikių santykių, tiek ryškaus trumpalaikio ryšio. Bet kuriuo atveju tai jūsų atmintyje paliks gilių prisiminimų.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Artėjant šventėms, turbūt labiau vilioja linksmybės, o ne darbas? Nenustebkite, bet šiandien būtent jis suteiks jums džiaugsmo. Pagaliau suprasite, kad  stengėtės ne veltui, ir, tikėtina, būsite apdovanoti už pastangas. Ne atlygis ar premija, o tik mažytis menkniekis paskatins pasidžiaugti artėjančių švenčių nuotaika.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Žavėsite visus savo patrauklumu, originalumu, nes rasite būdų, kaip išsiskirti iš minios. Tokia jūsų pozicija trauks kitus jūsų link kaip bites prie medaus. Jei staiga užplūdę jausmai kvies patikėti, kad tai tas vienintelis ir nepakartojamas žmogus, kurio visada ieškojote, stabtelėkite ir palaukite, kol laikas atvers visas kortas.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Jau ilgai jaučiatės užstrigę neišsprendžiamų problemų rate? Liaukitės nerimavę ir dėl to kaltinę kitus, save. Verčiau atidžiai apsidairykite, kad nepražiopsotumėte progos viską išspręsti. Šiandien galite rasti išėjimą iš užburto rato, bet tai nereiškia, kad žūtbūt turėsite ieškoti sprendimo. Jis pats turėtų ateiti ir, jūsų neklausęs, viską sudėlioti į vietas.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Tai bendravimo su draugais ar bendraminčiais, produktyvios ir daug žadančios veiklos bei netikėtų atradimų diena. Sužinosite įvairiausių dalykų, kurie nustebins ar net sukrės jus. Visa tai bus prieskonis, į jūsų kasdienybę įnešiantis daugiau spalvų, kvapų, prisiminimų, jaudulio ir stipraus noro sulaukti tęsinio.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Pagaliau turėtumėte suprasti, kaip gera yra dirbti tai, kas patinka, ir už tai dar gauti užmokestį. Koks nors įvykis gali daug aiškiau parodyti, kad yra būtent taip, net jei iki šiol kartais tuo abejojote. Be to, jūsų profesinės problemos gali išsispręsti  netikėtai ir sklandžiai ir suteikti nemažai galimybių tikėtis geresnių laikų.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką