TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Horoskopas trečiadieniui – gruodžio 5 d.

Horoskopo ženklai
Fotolia nuotr. / Horoskopo ženklai
Šaltinis: 15min
0
A A

Susipažinkite su šios dienos astrologinėmis prognozėmis.

Daugiau 15min Gyvenimas naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

 

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Suprasti kolegas ir būti suprastiems jų bus tikras iššūkis. Priežastis ta, kad visi bus paskendę savo mintyse ir pamirš, jog aplink juos gyvena žmonės, vyksta darbas, o gyvenimas tyliai teka sava vaga. Antroje dienos pusėje pamažu grįšite prie konkretesnių veiksmų ir darbų, kuriuos pavyks atlikti nuosekliai ir kruopščiai.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Svajonių pilys, kurias šiandien statysite, gali greitai sugriūti ir pavirsti senu daugiabučiu. Visa tai dėl saldžių pažadų, kurių pilną glėbį atneš mylimieji, vaikai ar draugai. Nepykite ant jų, jei jie melagingai pažadės aukso kalnus – jie patys tiki tuo, ką kalba. O jūs galite tuo tikėti vildamiesi nepabusti iš šio nuostabaus, bet apgaulingo sapno. Aišku, jei norite.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Diena bus lengva, žavi, žaisminga. Atrodys, kad netyko jokių pavojų, nėra įtampos, o romantiškos nuotaikos ima viršų. Deja, tai tik iliuzija, kurios bus prisisunkusi kiekviena dienos akimirka. Todėl nepasikliaukite nepažįstamais, įtartinais asmenimis ir nuojauta, antraip jau vakare išvysite liūdnas naivumo pasekmes.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Jus pasieksianti informacija bus paini, nesuprantama, vėluojanti, melaginga, nors galvosite, kad viskas teisinga, laiku ir vietoje. Be to, patys kalbėdami darysite daug klaidų, nevalingai apgausite pašnekovą. Kad diena praeitų be liūdnų pasekmių, venkite pasirašyti svarbių dokumentų, o gaunamą ir teikiamą informaciją tikrinkite kelis kartus.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

„Ne viskas yra taip, kaip atrodo!“ – tebūnie tai šios dienos šūkis, padėsiantis jums atsikratyti nereikalingų iliuzijų ir išvengti painių klystkelių. O atrodys viskas labai gražu ir miela, teisinga ir tvarkinga, šviesu ir šilta. Nusiėmę rožinius akinius, pamatysite tikrąją realybę, nors šiandien tai bus sunku padaryti. Todėl atsisakykite svarbių pirkinių, investicijų, ne(si)skolinkite ir nusileiskite ant žemės. Žinoma, jei pavyks.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Stebinsite visus nuotaikų kaita: džiaugsmą ir euforiją keis liūdesys ir savigrauža, netrukus vėl jausitės lyg devintame danguje. Tai turės įtakos jūsų darbinei veiklai. Galvosite, kad problemos išsispręs savaime, o jei taip nutiks, nemanykite, kad tai virs norma. Be to, netikėkite aklai tuo, ką į ausį šnabždės antroji pusė.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Užsidarykite svajonių pasaulyje ir nieko ten neįsileiskite. Vakare galėsite iškišti nosį ir apsidairyti, gal net parodyti save kitiems. Tačiau iki tol jausitės saugūs ten, kur liūdesys ir vienatvė. Bet, kaip dainuojama vienoje dainoje, – nebijokite liūdėti. Svarbiau, ką su juo ir dėl jo darysite. Paleiskite, tegul jis, trumpam užsukęs, išeina į nežinią.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Venkite naujų pažinčių, pasiūlymų bendradarbiauti ar dalyvauti kokioje nors veikloje su draugais. Pirma, iki popietės pradėti darbai neduos rezultatų, antra, būsite linkę tikėti apgaulingais pažadais. Turėkite omenyje, kad niekas sąmoningai nesieks jūsų apgauti. Visi, bent jau iki vakaro, visa širdimi tikės tuo, ką daro ir ko siekia.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Pajutę, kad bus sunku rasti bendrą kalbą su vadovu ar pavaldiniais, pabūkite atlaidesni, o už klaidas nebauskite nei jų, nei savęs. Noras gyventi ne čia ir dabar, o fantazijose ir svajonėse plis lyg koks virusas. Laimė, vakare viskas nurims, galėsite daug aiškiau pamatyti savo ir kitų klaidas bei jų priežastis.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Svajonės neš į tolimiausius kraštus, kuriuose norėsite, bet negalėsite šiuo metu būti. Neapsirikite, jei jums pasiūlys be galo pigią ir patogią kelionę ar užsienio kalbos kursus, kurių metu per kelias dienas galėsite išmokti svetimą kalbą. Visa tai – tik saldūs ir gražūs pažadai, kurie neva gali būti išpildyti. Deja, realybė yra visai kitokia.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Didžiąją dienos dalį neatsargumas ir neatidumas gali būti didžiausi jūsų priešai. Nekovokite su jais. Tiesiog būkite. Tačiau būkite taip, kad neįsipainiotumėte į savo pačių ir kitų žmonių sukurtas iliuzijas. Labiausiai nuo painiavos saugokite finansinius reikalus ir ryšius su partneriais.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Žvaigždės pataria netikėti niekuo, net savimi. Tikrinkite viską nuo pradžių iki galo. Jei jums kas nors nekels įtarimo ir atrodys idealiai – neapsigaukite. Vadinasi, įklimpote iki ausų. Daugiausia rūpesčių gali kelti partnerių pasiūlymai ar rekomendacijos, o ir patys būsite linkę save apgaudinėti nesąmoningai.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką