TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Horoskopas trečiadieniui, kovo 28 dienai

Horoskopas
123rf.com nuotr. / Horoskopas
Šaltinis: vytautus.com
0
A A

Sužinokite, ką jums žada žvaigždės.

Daugiau 15min Gyvenimas naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Giliai viduje jausite nerimą bei nepasitenkinimą. Jausitės šiek tiek netikras dėl to, ką darote ir ko siekiate. Baugins neišvengiamos išlaidos, mokesčių ir skolų našta. Sumažės pasitikėjimas verslo partneriais arba jų praktinėmis galimybėmis.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Galbūt pasiseks įvykdyti naudingą finansinę operaciją, parašyti rimtą publikaciją. Turėsite nemažų socialinių ambicijų. Tačiau sunku tikėtis, kad pavyks save ar ką nors kitą perauklėti. Žymiai didesnė tikimybė susipykti, atšaldyti jausmus.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Su didelėmis ambicijomis šiandien toli nenuvažiuosite. Pasistenkite geriau suprasti kitus žmones, pažabokite savąjį ego bei norą elgtis nedisciplinuotai. Jūsų egoizmas ir negailestingas kritikavimas gali atstumti artimą žmogų.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Diena bus šurmulinga, drauginga. Vis dėlto nelabai sėkmingai tvarkysite organizacinius bei kūrybinius reikalus. Tiksliau sėkmė bus labai permaininga – tai, kas atrodė nepriekaištinga, staiga kažkam gali užkliūti.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Įmanomas neįprastas pasiūlymas, intriguojama informacija, bet turbūt tai atmesite net nesusimąstęs, ką prarandate. Taip galite pražiopsoti verslo sandorio arba įsidarbinimo galimybę. Nerimo kels sveikata. Turbūt ne be reikalo.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Būsite labai jautrus, emocionalus. Kiekvieną pastabą priimsite kaip įžeidimą. Galimas pergyvenimas dėl svarbių jums santykių susikomplikavimo ir finansinių peripetijų. Nedramatizuokite. Galite klysti spręsdamas apie kitus.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Būsite įžvalgus ir protingas spręsdamas dalykinius, verslo klausimus. Ir vis dėlto galite neišvengti klaidų dėl savo ar ne dėl savo kaltės. Jeigu pinigų, turto reikaluose būsite per daug reiklus ir pretenzingas, rizikuojate sau rimtai pakenkti.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Tikėtini reikalai, susiję su dokumentais, pirkimo-pardavimo, nuomos sutartimis, komerciniais sandoriais, spauda. Ne viskas seksis sklandžiai, bet susidorosite. Kur kas blogiau veiks pripažinimo stoka, nemaloni kritika.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Dėl kažkokio rytinio incidento arba rimto rūpesčio namuose padidės jūsų emocionalumas, nervingumas. Jus stipriai slėgs nuoskauda arba kaltė. Kad ir kaip jausitės, turbūt sugebėsite tinkamai reaguoti (arba visai nereaguoti) į iššūkius.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Būsite patrauklus priešingai lyčiai ir aplink jus netrūks pagundų. Tačiau labai tikėtina, kad tas asmuo, apie kurį svajojate, atrodys atsiribojęs, nepasiekiamas. Galbūt nerimą kels vaikų elgesys ar savijauta. Turėtų sektis kūrybinė veikla.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Pareigingai ir aktyviai atliksite profesines pareigas. Rodysite pastangas užsidirbti, įsitvirtinti. Darbo išties netrūks, tačiau jūsų sveikata ne geležinė. Pasirūpinkite ja, ypač jei turite įsisenėjusių problemų. Saugokitės alerginių reakcijų.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Nors ši diena žadins gerus jausmus, norą siekti tobulos partnerystės, prasimušti gyvenime, versle, tačiau įmanomas akibrokštas, dėl kurio susvyruos jūsų pasitikėjimas savo jėgomis, patrauklumu. Arba nesiseks artimam žmogui, ir tai kels didelį nerimą.

Daugiau horoskopų vytautus.com
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką