TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Horoskopas trečiadieniui, kovo 7 dienai

Horoskopai
BFL nuotr. / Horoskopai
Šaltinis: vytautus.com
0
A A

Sužinokite, ką jums žada žvaigždės.

Daugiau 15min Gyvenimas naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Pajusite didesnį solidarumo su kitais, visuomene jausmą, norą aktyviau įsitraukti į tai, kas aplink vyksta. Ryžtingiau veikti jus turbūt skatins ir draugai, bendraminčiai. Susivoksite, ką jums daryti, jei turite dilemų dėl meilės ar draugystės.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Panašu, kad išnagrinėjęs nesenus įvykius ar aplinkinių poelgius, šiandien padarysite reikšmingas išvadas. Prisidės intuicija, tad tikriausiai nesuklysite. Galima netikėta konfidenciali informacija, kuria verta pasinaudoti.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Tikėtinas rimtas dalykinis arba asmeninis pokalbis, apsisprendimas. Jei kažko svarbaus imsitės, viską darykite iš esmės, neignoruodamas juridinės reikalo pusės. Įmanomas kvietimas į pramoginį renginį ar pasimatymą.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Šiandien palanku tartis dėl darbo sąlygų, apmokėjimo už paslaugas, įsidarbinimo, draudimo, palūkanų. Turbūt išsiaiškinsite tam tikras ateities perspektyvas. Tikėtinas planinis pirkinys, skirtas šeimai arba verslo įmonei.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Domėsitės politika, sportu arba ekonominiais ir verslo klausimais. Jūsų veikla bus gana rezultatyvi. Nepraleiskite progos atnaujinti svarbią pažintį, sudaryti verslo ar reklamos sutartį, paskirti pasimatymą dominančiam asmeniui.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Šiandien po truputį viskas grįš į savo vietas, o rūpesčiai nebeatrodys tokie neįveikiami. Kursite planus, susijusius su šeimyniniu gyvenimu ar nauja gyvenamąja vieta, namų aplinkos atnaujinimu, persikraustymu. Jei tarsitės dėl kredito, nuomos sąlygų, mokesčio atidėjimo, jums turėtų pavykti susiderėti.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Rimti kūrybiniai planai ims suktis jūsų galvoje. Gali nustebinti išryškėję vaikų ar antrosios pusės pomėgiai, talentai. Tiek jiems, tiek jums pravartu pagilinti užsienio kalbų žinias bei įgūdžius. Artimiausiu metu jų prireiks labiau nei anksčiau.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Gali tekti grįžti prie pradėtų ir nebaigtų darbų arba prisiimti atsakomybę už kai kurias reformas. Galbūt pagaliau pasiryšite pasitikrinti sveikatą, keisti savo įvaizdį, tobulinti darbo metodus ar ieškotis kitos darbo vietos, gal netgi užsienyje.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Gana lengvai susitarsite dėl dalykinių naujovių, bendradarbiavimo. Taps aiškesni aplinkinių motyvai, verčiantys juos prieštaringai elgtis su jumis. Apie tai atvirai pasikalbėjus atsiras daugiau pagarbos, meilės. Neblogų rezultatų duos kūryba.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Ši diena nepraeis veltui, jei imsitės reikalų, susijusių su finansais, draudimu, paveldėjimu, psichologija. Tikriausiai pasiseks išspręsti aktualų klausimų. Galbūt jums grąžins seną skolą arba pačiam pagaliau pavyks ją kažkam atiduoti.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Šiandien seksis plėsti akiratį, mokytis, reformuoti, diegti naujoves. Galimi reikšmingi susitikimai su užsieniečiais, intelektualais. Jeigu mokotės, studijuojate, turėsite progą pademonstruoti ne tik žinias, bet ir išradingumą sukantis iš padėties.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Pajusite būtinybę ir turbūt pagaliau galimybę kažką keisti savo aplinkoje, darbe, verslo reikaluose. Naujai sudarytas sandoris žada papildomų pajamų. Vis dėlto tarp naudingų kontaktų pasitaikys įtartinų, tad būkite apdairus.

Daugiau horoskopų vytautus.com
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką