Dabar populiaru
Publikuota: 2012 lapkričio 20d. 22:16

Horoskopas trečiadieniui – lapkričio 21 d.

Horoskopo ženklai
Fotolia nuotr. / Horoskopo ženklai

Susipažinkite su šios dienos astrologinėmis prognozėmis.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Ryte labai gilinsitės į save ir kitus. Gebėjimas įspėti kitų žmonių motyvus padės pasiekti asmeninių tikslų. Tačiau nepamirškite, kad diena netinkama demonstruoti save ir savo gerąsias savybes. Greičiausiai jūsų niekas nepastebės ir nesupras. Todėl likite ten, kur esate, džiaukitės turimais dalykais ir  nesivaikykite to, kas šiandien jums neskirta. 

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Nors neabejojate savo jėgomis, šį rytą priimkite kitų žmonių pagalbą. Ji bus tikra, tvirta ir naudinga. Neilgai trukus tai suprasite. Tačiau sėkmė ryte – tai ne priežastis savo problemas perleisti į kitų žmonių rankas. Didžiausia šiandienos dorybė bus saikas. Tai tiks tiek vertinant savo galimybes ir gebėjimus, tiek pasitikint kitų siūloma pagalba.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Pirmomis ryto valandomis noras laimėti bus pagrindinis variklis, skatinantis daug dirbti ir dar daugiau pasiekti. Tačiau jei ta srovė ir toliau jus neš ne kokia nors konkrečia kryptimi, staiga suprasite, kad pasiklydote savo norų ir troškimų labirinte. Nenorėdami nukrypti nuo teisingo kelio ir neprisivirti košės, kurią, beje, patiems tektų srėbti, laikykitės savo ir kitų nustatytų taisyklių.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Šį rytą drąsiai eikite ten, kur jus veda angelai sargai rodydami vieną po kito svarbius ženklus. Tokia įžanga į dieną užkrės tikėjimu, kad negali įvykti nieko bloga. Turbūt ir nenutiks, bet  labai neatsipalaiduokite, kai turėsite reikalų su sąvoka „daug“. Tai padės neužsikrauti pernelyg didelės svetimų rūpesčių naštos ant savo pečių.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Ryte kažkas padės išspręsti opią problemą, jei, žinoma, neatsisakysite pagalbos. Kita vertus, ir patys būsite gana įžvalgūs. Vėliau prasidės klaidų dėl per didelio pasitikėjimo savo jėgomis metas. Gėrio galite neįvertinti, o blogį – pervertinti. Be to, norėsite labai daug ir tikėsite, kad galite visa tai turėti. Valdykite savo norus, kad neliktumėte prie suskilusios geldos.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Tai, kas jus trauks priešingos lyties atstovų link, bus sunkiai paaiškinama žodžiais. Turbūt patys spinduliuosite aistrą, ir tai skatins jus ieškoti patvirtinimo iš šalies. Nebandykite tuo naudotis užmegzdami dalykinius santykius. O blogiausia, kad tik iš pirmo žvilgsnio viskas atrodys, kad yra puiku. Dėl šios priežasties įsivelsite į dalykus, kurie jums nereikalingi.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Jums nebus baisios net sudėtingiausios užduotys: neįtikėtinai lengvai rasite visų darbo problemų sprendimus. Dieną būkite pakantesni vadovams ir pavaldiniams. Atminkite, dabar labai nepalankus laikas ieškoti teisių ir kaltų, o ypač bus sunku rasti aukso vidurį. Jei tvirtai įsitaisysite savo vietoje po saule – išvengsite bėdų.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Rytas bus ryškus, intensyvus ir aistringas, todėl pasisemkite šių savybių ir padarykite ką nors tokio, kad ši diena įsimintų ilgam. Tai gali būti meilės prisipažinimas ar gebėjimas visa esybe, įsigilinus į mėgstamą veiklą, patirti tikrąjį malonumą. Jei pasiseks, nuoširdžiai pasidžiaukite, bet nepervertinkite įdėtų pastangų. Gali būti, kad tai bus tik jūsų vaizduotės vaisius.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Rytas ragins įvykdyti kokius nors ilgai regztus pokyčius. Jei nesuskubsite pradėti, šis noras išnyks lyg greitai pro šalį pravažiuojantis traukinys. O gal jį pramiegosite? Sunkiau seksis pamiršti problemas, kurios kils iš jūsų noro ginčytis dėl menkniekių. Be to, audras kels įsitikinimas, kad visi turi išklausyti jūsų nuomonę ir jai aklai pritarti.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Ryte įžvalgus protas padės išspręsti svarbias artimų žmonių problemas. Kažkas jums gali patikėti labai svarbią, netgi slaptą informaciją. Dienos eigoje neišbarstykite savęs į mažas daleles, nes galiausiai nuskriausite save. Be to, būkite atidūs pasirašydami svarbius dokumentus: rizikuojate pražiopsoti svarbius dalykus, neatidžiai perskaityti sutarties sąlygas.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Sėkmė ryte susuks galvą. Žinoma, puiku, kai pasiseka, ir būtina tuo pasidžiaugti, bet niekas negali garantuoti, kad ir ateityje viskas tęsis taip pat sėkmingai. Stabtelėkite kiekvieną kartą, kai norėsite dideliu mostu pademonstruoti savo dosnumą ir galimybes. Be to, nepamirškite saiko ir kituose žemiškuose dalykuose. Kokiuose? Patys geriau tai žinote.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Jumyse nubus ilgai snaudusios jėgos, kurios paskatins būti ryžtingesniems ir atkakliems. Vienintelė kliūtis bus jūsų jautrumas ir besąlygiškas atsidavimas kitiems. Stebėkite, ar visa tai, ką darote, nėra auka. Jei galite – nuoširdžiai padėkite kitiems, o jei ne – atvirai viską išklokite. Ir jokiu būdu nesijauskite dėl to kalti, net jei jūs vieni žinote, kad priežastys iš tiesų rimtos.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką