Dabar populiaru
Publikuota: 2012 lapkričio 6d. 22:33

Horoskopas trečiadieniui – lapkričio 7 d.

Horoskopo ženklai
Fotolia nuotr. / Horoskopo ženklai

Susipažinkite su šios dienos astrologinėmis prognozėmis.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Turite du pasirinkimus: dirbti su malonumu arba panirti į malonumus. Kad ir kokį variantą pasirinksite, dieną praleisite pakiliai. Be to, Merkurijus pradeda judėti priešinga kryptimi, o tai skatins jus vis dažniau gręžiotis atgal ir tvarkyti su bendravimu, mokymusi ar kelionėmis susijusius reikalus. Kai kurie dalykai jums atrodys lyg kažkada regėtas sapnas.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Šeimos problemos, kurios iki šiol strigo, išsispręs lengvai, jei visą šiuo metu jumyse susikaupusią energiją nukreipsite į šią gyvenimo sritį. Šiandien Merkurijus keičia judėjimo kryptį. Jūsų ženklo atstovams tai bus trijų savaičių laikotarpis, kai vis dažniau papulsite į keistas situacijas ir nuolat kalbėsite bei mąstysite temomis, kurios jums yra tabu.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Būsite geranoriški ir pasiruošę visiems padėti, dažnai pamiršite savo problemas. Naujienų srautas neleis nuobodžiauti. O Merkurijus, kuris šiandien pradeda trijų savaičių kelionę atgalios, suves jus su buvusiais partneriais arba skatins su sutuoktiniu kalbėti apie problemas. Atidžiai klausykite, ką jie jums pasiūlys, ir nuspręskite, kaip tai gali padėti įgyvendinti jūsų svajones.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Bus visos sąlygos įsitvirtinti. Nesvarbu, ar sieksite pinigų, ar pripažinimo. Viena, kas gali neraminti, tai Merkurijaus judėjimas atgal, kuris prasideda šiandien ir tęsis iki mėnesio pabaigos. Šis periodas jums – kasdienių pareigų apmąstymo laikas, todėl peržvelkite savo dienotvarkę, perdarykite ar pabaikite kai kuriuos darbus. Aplinkybės parodys, kuriuos.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Energijos antplūdis skatins būti geriausiais, gražiausiais, nuostabiausiais, mylimiausiais. Ir jums pavyks įgyvendinti savo ketinimus! Dar viena naujiena: Merkurijus pradeda judėti atgal, tad artimiausias tris savaites manysite, kad įstrigote kino teatre ir žiūrite vis tą patį filmą. Tegul veiksmas vyksta. Patirčių nebus per daug, o jūs pakartosite gyvenimo pamokas.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Nors šiandien dirbsite daug ir energingai, kažin ar norėsite, kad kas nors į jus atkreiptų dėmesį. Labiausiai trokšite, kad žmonės žinotų, kaip jaučiatės ir ką jaučiate. Merkurijaus judėjimas priešinga kryptimi, truksiantis iki mėnesio pabaigos, jums bus svarbus tuo, kad šeimos nariai ar asmenys iš praeities jums primins neišspręstas problemas, dėl kurių negalite būti tais, kuo norite.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Būsite pastebėti bet kokiame draugų susitikime, bendraminčių susibūrime ar darbo grupėje. Nedvejodami parodykite savo gerąsias savybes ir nepamirškite pamaloninti kitų šiltu žodžiu. Tai padės jums siekiant mažyčių dienos tikslų. Merkurijus, keisdamas judėjimo kryptį, jūsų ženklo atstovus paskatins atkreipti dėmesį į bendravimo ir mokymosi būdus siūlydamas ką nors šiose srityse koreguoti. Ką – nuspręskite patys.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Ryžtas ir užsispyrimas padės įveikti šios dienos užduotis ir pasiekti netgi daugiau nei esate numatę. Merkurijaus judėjimo kryptis artimiausiu metu kvies taisyti klaidas, kurias esate padarę. Tai, turbūt, bus susiję su jūsų požiūriu į finansus. Ištaisę klaidas, būsite išsivadavę iš nepageidaujamų praeities įtakų ir galėsite pasirinkti jums tinkamą kryptį.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Diena bus sėkminga studijuojantiems, mokantiems kitus ir tiems, kurių veikla susijusi su užsieniu. Asmeninis žavesys ir energija padės patekti visur, kur norėsite. Merkurijus, šiuo metu einantis jūsų ženklu, pradeda judėti priešinga kryptimi, todėl gali būti vis sunkiau išreikšti save žodžiais. Tai skatins jus susimąstyti apie tai, kaip ir ką kalbate.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Bus daug noro būti gražesniems, kilnesniems, o jei nepavyks – ką nors keisti aplink save. Be to, aistra bus pagrindinis šios dienos variklis, padedantis pasiekti trokštamų rezultatų. Pasikeitusi Merkurijaus judėjimo kryptis skatins slėpti savo tikrąsias mintis nuo pasaulio. Būdami vieni rasite daug reikalingų atsakymų, ir tai labai pagelbės ateities planams įgyvendinti.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Šios dienos gerąsias savybes panaudokite ryšiams su reikalingais partneriais užmegzti. Šį pasiūlymą galite panaudoti tiek dalykiniams, tiek asmeniniams reikalams. Kadangi Merkurijus šiąnakt pradėjo judėti atgalios, iki lapkričio pabaigos vis grįšite prie užmirštų dalykų. Be to, jūsų akiratyje gali pasirodyti seniai matyti draugai, o pokalbiai su jais jums bus labai vertinga ir naudinga patirtis.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Visi stebėsis, kaip darbai tirps jūsų rankose. Iš tiesų šiandien galite daug nuveikti. Jausitės tvirtai ir dėl pagerėjusios fizinės savijautos. Merkurijaus judėjimas atgal artimiausiomis savaitėmis kvies įrodyti kitiems, ko esate verti. Jei abejojate pasirinkta kryptimi, nuspręskite, ko trokštate, ir grįžkite prie kryžkelės pasirinkti tikrojo kelio.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką