Dabar populiaru
Publikuota: 2013 rugsėjo 24d. 23:00

Horoskopas trečiadieniui – rugsėjo 25 d.

Horoskopo ženklai
Shutterstock nuotr. / Horoskopo ženklai

Sužinokite, ar žvaigždės jums pranašauja palankią dieną.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Virsite nesibaigiančių įvykių ir naujienų katile, to nė nepastebėdami. Trumpos kelionės ir pokalbiai užims pagrindinę vietą, į antrą planą nustumdami svarbius darbus. Tiesa, ryte pavyks įtikinti kitus, kad keistos jūsų mintys turi tinkamo pagrindo. Atėjus vakarui, aktyviai sieksite pergalių meilės fronte arba įsitrauksite į aktyvią veiklą su vaikais.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Kiekvieną šią dieną savo ar aplinkinių atliktą veiksmą vertinsite pagal nustatytus savo lūkesčių matus. Ryte be pagrindo nepasitikėsite naujai papūtusiais vėjais. Tikrinsite juos be galo, kol įsitikinsite, ar jums to reikia, ar ne. Vakarop dėmesį nukreipsite į namus, kuriuose vyks aštrios diskusijos. Dalyvausite jose ar net inicijuosite jas, tikėdamiesi iš to išpešti naudos.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Kalbėsite daug ir dažniausiai apie save. Ryte tam, kad visus informuotumėte apie į galvą atėjusias neįtikėtinas idėjas, vakare, kad išlietumėte per dieną susikaupusią energiją. Net ir žinodami, kad dalis pokalbių tėra tik tuščias laiko švaistymas, sustoti negalėsite. Todėl, nesvarstydami, kam ką pasakyti, būkite savimi ir už tai būsite vertinami.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Nors ryte nestigs žmonių, pastebinčių jūsų darbus ar išgirstančių svarias jūsų mintis, norėsis pabūti kiek atokiau nuo centro, kuriame vyksta pagrindiniai dienos įvykiai. Rinksitės aplinkinius būdus išgirsti informaciją ir kitiems suteikti ją. Net jei kas nors nesupras jūsų ir vilios įsitraukti į minią, jausitės patogiai ten, kur esate, ir nenorėsite iš ten kelti kojos.  

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Diena bus lengva ir maloni, jei noriai derinsite savo siekius su grupės ar kolektyvo norais. Tai nereiškia, kad dėl kitų žmonių turėsite išsižadėti savų troškimų, tačiau atviras pokalbis gali įtikinti šiek tiek pakreipti minčių eigą. Tai padės jums suprasti, kad nedideli kompromisai kartais daugiau duoda nei atima. Vakare jūsų energija nepaliks nė vieno abejingo.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Netikėsite viskuo, kas kalbama, ir, užuot įsitraukę į veiksmą, nuolat įsijungsite atbulinę pavarą. Vieniems tai nepatiks, o kiti, priešingai, norės įtikinti jus ir pažers jums pasiūlymų. Nenoriai žaisite šiuos žaidimus, vadindami juos pigiais ir nevertais jūsų dėmesio. Labiau norėsite panirti visa galva į darbus ir apie nieką negalvoti.  

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Nuo ryto sulauksite palaikymo, jei išdrįsite lanksčiai reaguoti į keistus antrosios pusės pasiūlymus. Tiesa, lankstumas bus reikalingas visą dieną, o jis noriai ties ranką optimizmui ir geriems jūsų ketinimams. Diena išties bus maloni, jei atvirai kalbėsite ir nuoširdžiai klausysitės, o vakare dar viską galutinai aptarsite su draugais.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Ryte kiek varžys rutina, iš kurios nerasite būdų pasprukti. Gal to ir nereikia, nes savo norus ir ketinimus šiandien geriausiai įgyvendinsite darbe, ypač jei į pagalbą pasitelksite savo gebėjimą bendrauti. Komunikabilumas bus pats geriausias bilietas patekti į bet kurią geidžiamą vietą. Vakare atskleisite kortas atvirai prabilę apie savo tikslus.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Ryte stiprybės suteiks drąsa originaliais būdais spręsti partnerystės ir santykių problemas. Nevenkite kalbėtis, bet dažniau klausykite, o ne kalbėkite. Atkreipkite dėmesį, kad atviruose pokalbiuose šią dieną gims nemažai reikalingų sprendimų. Tiesa, vakare aktyviai ginsite savo poziciją, bandydami partneriams ką nors įrodyti.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Net labai norėdami nepajėgsite ištrūkti iš kasdieniais drabužiais apsitaisiusios rutinos glėbio. Peržengę ryto slenkstį, jausitės jame patogiai ir noriai vieną po kitos vykdysite jums pavestas užduotis. Vakarėjant pagalvosite apie aktyvius žingsnius, kurie tinkamais būdais pagerintų jūsų dienotvarkę. Nepersistenkite ir dažniau pagalvokite apie savo sveikatą.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Rasite tinkamų žodžių, kaip išreikšti mintis, ir, negailėdami pastangų, klausysite, ką jums kalba svarbūs žmonės. Suprasite juos, o jie supras jus. Ko gi jums daugiau reikia? Na, nebent turite gražių kūrybinių sumanymų, kurie jau nuo ryto prasiskleis jūsų kieme pačiais ryškiausiais žiedais. Nepamirškite vakare parodyti jų antrajai pusei.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Tai, ką sužinosite ryte, gali teigiamai paveikti finansinius jūsų reikalus. Žinoma, jei suspėsite pasinaudoti šviežumu kvepiančia galimybe. O jei nespėsite į šį traukinį, nenukabindami nosies lauksite atvykstant kito, į kurį dėsite nemažai vilčių. Jūsų lūkesčiams bus lemta išsipildyti, jei nepagailėsite jėgų veiklai, kuri pagerintų jūsų šeimos gerovę.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką