Dabar populiaru
Publikuota: 2012 rugsėjo 25d. 22:09

Horoskopas trečiadieniui – rugsėjo 26 d.

Horoskopo ženklai
Fotolia nuotr. / Horoskopo ženklai

Susipažinkite su šios dienos astrologinėmis prognozėmis.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Niekas neprieštaraus jūsų norui įgyvendinti net pačias nerealiausias svajones. Šiandien geriausias bilietas į sėkmę bus draugiška pagalba, kurią kitiems suteiksite jūs arba patys jos sulauksite. Žinoma, kartais gali įsiterpti ne patys maloniausi jausmai ir sugriauti dalį jūsų taip intensyviai ir nuoširdžiai sudaryto skrupulingo plano.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Nors nuo ryto atrodys, kad ne viskas yra taip gerai, kaip norėtųsi, dienai įsibėgėjus pasijusite geriau: laisvesni, linksmesni, atviresni. Nebijokite išsakyti savo nuomonės – mintys liesis lengvai ir sklandžiai. Vakarop gali tekti įsivelti į nemalonų konfliktą su sutuoktiniu, išgirsti trikdančių pastabų iš klientų ar verslo partnerių.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Vilios toliai. Manysite, kad ten jūsų laukia tikrieji džiaugsmai ir didžiosios pergalės. Ir niekas negali su jumis ginčytis. Tačiau jei daugiau darysite, o mažiau svajosite, visa tai, ko trokštate, gali pasibelsti į jūsų duris ir apsigyventi pas jus. Tik nesupainiokite svečių: nepraverkite durų neigiamoms emocijoms, kurios viską sugriautų.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Gausite lygiai tiek, kiek būsite pasiruošę paaukoti. O tai nebus sunku, nes norėsite stiebtis aukštyn ir turėti bei galėti daugiau. Be to, ir susitarti su kitais bus lengva: žmonės šiandien atviresni ir labiau siekiantys bendradarbiavimo. Svarbu, kad rastumėte daugiau bendrumų nei skirtumų ir į problemas žiūrėtumėte paprasčiau.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Pasitelkdami pagalbon savo charizmą, galite pabandyti suspindėti. Tačiau nenustebkite, jei kas nors jums parodys, kad jūsų vieta kitur. Nebijokite pažvelgti partneriams į akis ir jose įžvelgti tikruosius jų ketinimus. Sugebėdami veikti laisviau ir mažiau varžydami save išankstinėmis nuostatomis, galite pasiekti daug, tačiau turite pasisaugoti klystkelių.  

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Jums kas nors nepatinka? Manote, kad turėtų būti kitaip: paprasčiau, tvarkingiau, nuosekliau? Nesistenkite pertvarkyti pasaulio ir sudėlioti jo dėsnių į tvarkingas, dideles ir mažas lentynas. Supratę, kad, esant tokioms sąlygoms, rasite sau vietą po saule, iš šiandien jums suteiktų galimybių pasirinksite pačias palankiausias. 

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Semsite malonumus pačiu didžiausiu šaukštu. Mėgausitės tol, kol pajusite, kad visko tame dienos patiekale per daug, o aplinkui – varginantis klegesys. Neskubėkite jo atsisakyti ir paieškokite jame ko nors, kas padėtų ramiai ir harmoningai peržengti dar vienos dienos slenkstį ir pasitikti kitą, dar nuostabesnę, dieną.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Bus tvanku nuo ryškių ir aitrių kvapų, kurių šią dieną nestigs. Jus tai kiek varžys ir ragins laisviau reikšti save, atviriau žiūrėti į jus supančius reiškinius. Viena vertus, galite ką nors prarasti be reikalo užsisklęsdami savyje, kita vertus, įtampa, kuri savotiškai trukdys atsiskleisti, jus mobilizuos ir padės apsisaugoti.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Šiandien pasijusite taip, lyg viskas būtų jums ir dėl jūsų. Prieisite prie kiek klaidingos išvados, nors jums patiks viskas: optimistinės nuotaikos ir polinkis atvirai reikšti save žodžiais ir veiksmais. Bėda ta, kad jus žavintys dalykai gali užgožti mažus ar didelius pavojus, tykančius tai vienoje, tai kitoje gatvės pusėje. 

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Atsidursite ten, kur jūsų neklaus, ar norite čia būti ir ar jums patinka. Būsite taip įtraukti, kad vos spėsite atsikvėpti nuo vieno ir būsite nublokšti prie antro, trečio, ketvirto. Ir jums tai patiks! Norėsite dar ir dar tų smagių ir gerų dalykų. Tačiau vakare pasijusite pernelyg išsekę po nuolatinio bėgimo ratu. Beje, sau to nedrįsite pripažinti.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Kartais laikrodžio rodyklė slenka taip, lyg būtų sumaniusi valandėlę nusnūsti. Bet tai ne apie šią dieną. Priešingai – judėjimo ir veiklos bus daugiau nei įprastai. Jus lydės tokie bendrakeleiviai kaip ribų nežinantis optimizmas, netikėta sėkmė, uždegantis bendravimas, sau vietos nerandanti laisvė ir kiek pavojingas atsipalaidavimas.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Vis dar negalite tikėtis, kad išaušo jūsų valanda, nors pastebėsite labai malonių ženklų, rodančių, kad judate teisinga kryptimi. Bendravimas šiandien bus pagrindinė tema, nes suprasti vieniems kitus bus labai paprasta. Stipriai nesižavėkite šiuo lengvumo jausmu ir neįsitraukite į besaikį bendravimą. Paklausykite, ką kalba kiti. 

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką