TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Horoskopas trečiadieniui, sausio 11 d.

Horoskopas
123rf.com nuotr. / Horoskopas
Šaltinis: vytautus.com
0
A A

Sužinokite, ką jums šiandien žada žvaigždės.

Daugiau 15min Gyvenimas naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Darykite tai, ką manote esant reikalinga, ir nesistenkite įtikti tiems, kuriems nepritariate. Panašu, kad bendraudamas ir kažką darydamas kitų labui pademonstruosite ypatingą įžvalgą, kūrybiškumą. Gali užsimegzti meilės ryšys.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Priklausomai nuo jūsų amžiaus ir interesų šiandien labiausiai rūpės pirkiniai ir įvairūs turtiniai reikalai arba malonumai bei pramogos. Pilietinės iniciatyvos neturėsite tiek, kad norėtumėte ją konkrečiai išreikšti viešumoje.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Iš artimos aplinkos žmonių galite tikėtis nemažai dėmesio, pasiūlymų. Atsiras mėgėjų patarinėti, dosniai žadėti. Neverta tikėti viskuo, ką girdite, bet įmanoma ir vertinga informacija. Galite gauti nelauktą žinią, sulaukti netikėto svečio.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Labiausiai trokšite likti namuose, ramiai krapštytis buityje, leisti laiką prie rankdarbių, meistrauti. Artimiesiems reikės jūsų dėmesio, globos. Rūpindamasis kitais nenuskriauskite ir savęs – jums taip pat reikia poilsio, malonumų.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Skirsite nemažai laiko ir dėmesio vaikams, pramogoms, stengsitės, kad kompaniją palaikytų patinkantys žmonės. Galimas spontaniškas poelgis, dėl kurio pats nustebsite. Nusimato aistringas pasimatymas, žaismingas renginys.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Parūps įvaizdžio klausimai. Nepagailėsite pinigų, kad taptumėte gražesnis, stilingesnis. Daugiau dėmesio skirkite sveikatai nei išorei. Pravartu pasirūpinti tvarka namuose, naminių gyvūnų higiena.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Sunkiai valdomas aistras žadins dominantis priešingos lyties atstovas. Pasistenkite, kad tai būtų ne santykių nutraukimo, o jų plėtojimo, sustiprinimo, susitaikymo metas. Nusimato įspūdingas renginys.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Gali pradėti spręstis finansinė problema. Apsišarvuokite optimistiška nuotaika ir gerais tikslais. Partneris, artimas žmogus gali jus paremti materialiai arba kaip tik paprašyti paramos. Nenusigręžkite, jei žinote ar įtariate, kad jis turi problemų.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Nusimato kalbos apie mokslus, keliones, numatomus viešus pasirodymus, pasisakymus. Nerimausite dėl savo autoriteto, įvaizdžio, bet turbūt nepagrįstai – jums pavyks sublizgėti, nustebinti aplinkinius. Galite sužavėti neeilinę asmenybę.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Būsite darbštus ir pareigingas, todėl niekieno neraginamas susirasite ką naudingo veikti ir plušėsite iš širdies. Čia tuo atveju, jeigu nereikės dalyvauti oficialiame renginyje. Vieša veikla ar kalba vers nerimauti, jaudintis.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Galite pasireikšti kaip neblogas organizatorius, jeigu reikės sutelkti aplinkinius bendram reikalui ar pramogai. Būsite draugiškas, romantiškas, todėl vakaras žada mielą kompaniją arba žavų meilės pasimatymą.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Šiandien jums stigs kantrybės bei energijos, todėl nepradėkite didesnių pastangų reikalaujančių užsiėmimų. Neverskite savęs bendrauti, eiti į viešumą, jei vidinė būsena tam priešinsis ir reikalaus vienatvės, ramybės.

Daugiau horoskopų vytautus.com
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką