Dabar populiaru
Publikuota: 2012 spalio 9d. 22:00

Horoskopas trečiadieniui – spalio 10 d.

Horoskopo ženklai
Fotolia nuotr. / Horoskopo ženklai

Susipažinkite su šios dienos astrologinėmis prognozėmis.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Galite pasyviai mėgautis atneštomis dovanomis, tačiau jums tai nebūdinga: net gaudami daug, siekiate dar daugiau. Ir teisingai! Nesvarbu, kad kartais nejaučiate savo galimybių ribų – šiandien to ir nereikia. Darykite tiek, kiek galite, netgi daugiau nei galite. Semkite sėkmę pačiu didžiausiu šaukštu ir nepamirškite jos įpilti kitiems.  

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Nestigs momentų, kai nuo saldžiai rožinės spalvos bus šiek tiek koktu. Kita vertus, jūs mokate gyventi gražiai, ir to reikalaus kiekviena šios dienos akimirka. Jei jūsų atkakliai prašys rizikuoti, jūs, žinoma, nesileisite į avantiūras stačia galva, bet galite šiek tiek išjudinti save ir rasti savyje tai, ko anksčiau neradote. Šiandien įmanoma viskas!

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Diena pradžiugins tuos, kurie nebijo pažvelgti į reiškinius plačiai ir giliai. Seksis besimokantiems, sprendžiantiems juridines problemas ar turintiems reikalų su užsieniu. Informacija, kurią šiandien gausite, sugebėsite įvertinti ir įsiminti. Siekiantiems rezultatų didžiausias pagalbininkas bus geranoriškumas. 

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Jums niekas neuždraus ir nesutrukdys eiti gilyn ir tolyn, drąsiai pasikliaukite savo jėgomis. Jausite palaikymą tų asmenų, iš kurių mažiausiai to tikėsitės. Paklosite sau tvirtą pagrindą, ant kurio ateityje statysite didelius ir gražius dalykus. Todėl nenuleiskite rankų ir mėgaukitės sklandžia, džiugia kelione, kurios pradžia yra daug žadanti.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Jūsų rytą nuspalvins ryškios spalvos. Įžvalgos, kurios bus susijusios su kasdieniais jūsų ir namų reikalais, duos impulsą visiems dienoms įvykiams. Didelis noras rizikuoti turės stabilų ir tvirtą pagrindą. Būsite centras, kurio link judės visų mintys ir veiksmai, sąmoningai ar nesąmoningai trauksite kitų dėmesį,  prikaustysite jų mintis.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Bus lengva suprasti daugybę dalykų, kurie anksčiau atrodė lyg paini ir sunki mįslė. Nebijokite eiti į gilų pažinimo pasaulį, nes tik ten rasite visus atsakymus į ramybės jums neduodančius klausimus. Tai pradžiugins ne tik jus, bet ir tuos, su kuriais esate susiję stipriais saistais. Būdami draugiški ir geranoriški galite nueiti labai toli.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Kartais pildosi net patys didžiausi planai ir pačios karščiausios svajonės. Taip gali nutikti šiandien, jei pasinaudosite keliomis jums pasitaikiusiomis progomis. Tačiau nemanykite, kad viskas bus paprasta ir lengva. Galbūt ten, kur jūs manėte rasią ką nors gražaus ir stulbinamai patrauklaus, nerasite nieko. Bet tai ne priežastis nukabinti nosį.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Neleisite sau nuobodžiauti. Būna dienų, kai reikia naudotis jomis lyg mažomis saldžiomis dovanomis. Ši bus panaši. Tačiau dovanos bus įvyniotos į daugybę spalvotų popierėlių, o jūsų užduotis – neskubant ir nepanikuojant jas išvynioti. Patirkite džiaugsmą vien atlikdami šią painią, bet smagią užduotį ir vadovaukitės principu „būkite, užuot dirbę“.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Iš vienos pusės norėsite laisvai ir nerūpestingai judėti ten, kur veda akys, iš kitos – bus noras atidžiai ir išplėtus akis stebėti tai, kas vyksta aplink jus ir jūsų viduje. Mokykitės, mokykite kitus, spręskite juridines problemas, sportuokite, megzkite ryšius su užsieniečiais. Geriausiai seksis tiems, kurie bus atidūs, geraširdiški, negailės komplimentų ir atsižvelgs į kitų patarimus.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Aplinkybės, žmonės, darbai ir atsiradusios galimybės skatins keisti santykį tarp savęs ir jums svarbių žmonių. Drąsiai ženkite į nepažintas sritis, išbandykite save net pačiose sudėtingiausiose situacijose. Tai atvers jums ne vieną svarbią galimybę. Svarbu, kad visos naujos pradžios būtų pagrįstos anksčiau pradėtais ir subrandintais dalykais. 

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Būkite atviri tam, ką jums pasiūlys kiti žmonės, nes tik tokiu būdu šiandien rasite tinkamą patvirtinimą to, kad darote teisingus pasirinkimus. Būkite atviri ore sklandančiam išdidumui ir didybei, su pagarba vertinkite tai, kas jums dosniai dalijama. Tai padės suprasti save ir daug daugiau duoti kitiems.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Dalis jūsų norės elgtis taip, lyg šiandien neegzistuotų taisyklės ir ribos. Tačiau teisingiausia būtų rasti aukso vidurį ir kasdienes užduotis bei įsipareigojimus atlikti lengvai, su ugnele akyse. Ji uždegs entuziazmu kitus ir jus pačius padėdama daug žaismingiau susidoroti su problemomis. Be to, į daugybę dalykų sugebėsite pažvelgti giliau ir labiau suprasti įvykių prasmę.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką