Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Horoskopas trečiadieniui – spalio 24 d.

Horoskopo ženklai
Fotolia nuotr. / Horoskopo ženklai
Šaltinis: 15min
0
A A

Susipažinkite su šios dienos astrologinėmis prognozėmis.

Daugiau 15min Gyvenimas naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Jei jums kuriuo nors momentu atrodys, kad ši darbo savaitės vidurio diena yra nesusipratimas, taip ir bus, bet tik jums. Didžiąją trečiadienio dalį viskas kris iš rankų. Vėliau jūsų aistringą sielą gesins Vandens stichijos perteklius: Mėnulis įžengs į Žuvų ženklą, ten sutiks ir apkabins Neptūną, paskui draugiškai išties Saulei ranką ir Saturnui Skorpiono ženkle. Atkreipkite dėmesį – nepatenkintų ten nėra!

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Nors savaitės vidurys, kai norisi padaryti kuo daugiau, planetų padėtis diktuoja savo taisykles. Gera žinia, kad didžioji dienos dalis tiks darbams pabaigti, o kita, nuo 14 valandos, leis sėkmingai juos pradėti. Tačiau privalote žinoti, jog jūsų žemiškai natūrai gali pritrūkti konkretumo visuose popietę vyksiančiuose reikaluose, bet didžioji jūsų dalis jausis įgavusi naują kvėpavimą.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Laiką iki pietų skirkite įprastiems darbams nudirbti ar net pabaigti, o naujų imkitės nuo 14 valandos. Tačiau jums reikia būti labai atidiems, kad neapsiriktumėte dėl savęs ir kitų. Argi norite pelnyti melagio titulą? Jei pavyks to išvengti, visa kita eisis sklandžiai. Jums tereikės suprasti, kad ne visada viską įmanoma paaiškinti žodžiais.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Jei ryte nebus jokių prasmingų akimirkų, nemanykite, kad ši diena niekam tikusi. Beje, tik po pietų galėsite imtis naujos veiklos, nes iki tol ji nebus sėkminga. Vėliau pasijusite laiku atsiradę jums tinkamiausioje vietoje. Per šias kelias jums palankias valandas pasistenkite rasti būdų problemoms išspręsti.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Pirma dienos dalis nebus kuo nors išskirtinė, o ir nevertėtų stengtis padaryti jos ryškesne. Antroji bus apgaubta iliuzijų, paslapties, bet tuo ir ypatinga. Vakare užplūdęs jėgų antplūdis neleis nė akimirkai sustoti, tačiau veiksmas gali vykti nevisiškai akivaizdžiai. Daug daugiau dalykų tokiomis dienomis vyksta viduje, o ne išorėje.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Esate įpratę, kad viskas būtų savo vietoje. Nemanykite, kad ir šiandien taip bus. Priešingai! Atsidursite vietoje, kurioje tik vykdysite kieno nors valią ir neturėsite galimybių išsakyti savo nuomonės. Nesiekite per kančias kitiems įrodinėti, kokie esate teisūs, o plaukite ten, kur neš didžiulė srovė. Ji bus ir stipri, ir stabili, ir jausminga.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Didžioji dienos dalis tiks seniems darbams pabaigti, o naujų pradėti nerekomenduojama. Per popietę jausitės keistai, truputį nestabiliai, bet pamažu priprasite prie bangavimo, kurį gali sukelti tuo metu vyraujančios Vandens stichijos sukeltos nuotaikos. Tačiau atlikti paprasčiausius dienos darbelius bus malonu, o iškilusių problemų sprendimai rasis savaime.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Nebandykite pergudrauti žvaigždžių ir iki šios dienos popietės nekvaršinkite sau galvos sudėtingais, daug dėmesio reikalaujančiais ir naujais darbais. Gali iškilti nenumatytų kliūčių, dėl kurių vėliau teks visiškai nuleisti rankas ir padėti nebaigtus darbus į lentyną. Vėliau nerkite į svaiginančių malonumų jūrą ir iš jos išplaukite įgavę naujų jėgų.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Neapgaudinėkite nei savęs, nei kitų pirmąjį pusdienį bandydami sau ar kitiems ką nors įrodyti. Galimybės nebus didelės, tad jums teliks prieš jas nusilenkti, nes kova – beprasmiška. Nuo 14 valandos atsiras galimybė atsigriebti už per dieną sugaištą laiką, bet kelis kartus patikrinkite, ar pasirinkote tą kryptį, kuria iš tiesų norite eiti.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Pirmoji dienos dalis vers nerimauti, jei sieksite daugiau, nei leidžia dienos galimybės. Žvaigždės siūlo palaukti iki popietės ir užsiimti didelio dėmesio ir susikaupimo nereikalaujančia veikla. Bus ne tik sunku susitelkti, bet ir suprasti, kas svarbu, o kas ne. Vakarėjant imkitės iniciatyvos. Žinios ir užmegztos pažintys bus naudingi pakeleiviai.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Iki pietų nesiimkite naujų darbų. Tam turėjote laiko anksčiau ir turėsite ateityje, todėl būkite protingi ir palaukite veiksmui palankesnio momento. Keistas rūkas, neleidžiantis matyti visko taip, kaip yra, gali uždengti tikruosius jūsų ketinimus ir norus. Kai per popietę jis išsisklaidys, profesinės pastangos suteiks jums galimybę sulaukti pelnyto atlygio.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Pirma dienos dalis tiktų arba poilsiui, arba ramiems apmąstymams, tačiau jei vidury savaitės negalite pasivartyti lovoje, imkitės tų darbelių, kuriems nereikia nei atidumo, nei iniciatyvos. Po 14 valandos, jei pavyks ištrūkti iš svajonių ir iliuzijų sūkurio, galite išlįsti iš saugios slėptuvės ir pasirodyti kitiems, kas esate.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką