Dabar populiaru
Publikuota: 2012 spalio 30d. 21:38

Horoskopas trečiadieniui – spalio 31 d.

Horoskopo ženklai
Fotolia nuotr. / Horoskopo ženklai

Susipažinkite su šios dienos astrologinėmis prognozėmis.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Dar viena neproduktyvi diena, bet argi šiandien tai svarbu? Ramiai ir atidžiai sudėliokite visus taškus ant „i“ ir pasiruoškite tam, kas jums svarbiau – švęsti Heloviną ar prisiminti tuos, kurie iškeliavo Anapilin. Pasirinkusieji pirmąją alternatyvą turėtų būti atsargūs vartodami svaigiuosius gėrimus, nes gresia pavojus peržengti ribą ir pamiršti, kas iš tikrųjų esate. O pasirinkusieji antrąją jaus stiprų ryšį su mirusiaisiais.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Suspėkite pabaigti viską, kas būtina, ir pasimėgaukite Helovino pramogomis. Nemaža išsiblaškymo dozė ir nuolat aplankantis nepasitenkinimas savimi susipins su noru išsivaduoti iš rūpesčių. Svarbu, kad būdai, kuriais bandysite pabėgti nuo nejaukios kasdienybės, būtų kuo švelnesni ir blaivesni. Bus labai paprasta patikėti bet kuo ir ten ieškoti išsigelbėjimo. 

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Norite liūdėti? Šįvakar galėsite patenkinti šį norą. Jei trokštate pamiršti kasdienybę – tam puikiai tiks Helovino šventė. Būtų gerai, kad pirmuoju atveju nepadaugintumėte liūdesio ir jame nepaskęstumėte, o nusprendusieji švęsti Vaiduoklių šventę gali pamiršti tikrąją jos prasmę ir pasitenkinimo ar paguodos ieškoti ne ten, kur reikėtų. Rizikuojate prarasti saiko jausmą ir ryšį su realybe.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Ši diena stebins ir džiugins neveiklumu. Todėl nereikalaukite iš jos per daug! Ji skirta ne rezultatams pasiekti, ne kovai laimėti, ne meilei lietis. Na, nebent toji meilė būtų skirta tiems, kurie iškeliavo į amžinybę ir kurie lanko, glaudžia jus prie savęs jums nematant. Nemanykite, kad tai tik graži pasaka, sukurta paguosti likusius Žemėje. Šiandien nekils tokių abejonių – net keisčiausi dalykai atrodys realūs.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Jei prireiks tikslumo ir atidumo dirbant, būkite itin budrūs, mat rizikuojate kartais prarasti ryšį su realybe. Taigi neskubius darbus, ypač naujus, atidėkite į šalį. O dienos nuotaikas ir žvaigždžių sukurtas energijas skirkite tam, kam jų labiausiai reikia – Visų šventųjų ir Helovino šventėms. Žmonės sako, kad šiomis dienomis mus lanko sielos, o žvaigždės įsitikinusios, kad šis vakaras ypač palankus betarpiškai su jomis bendrauti.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Noras jausti tvirtą pagrindą po kojomis prieštaraus norui ištrūkti iš kasdienybės. Svajonės apie  gražesnį pasaulį yra tik jūsų lakios vaizduotės vaisius. Patenkinkite žemiškas užgaidas ką nors užbaigdami. Beje, sielos skrydžiui irgi bus galimybių. Apgauti save ir kitus bus lengva, todėl pirmyn švęsti Helovino! Prisimenantys mirusiuosius patirs katarsį. Būtų gerai „nepadauginti“ nei vieno, nei kito.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Jei kitomis dienomis dabartinė planetų padėtis atrodytų nepageidaujama, šiandien tai yra gerai. Pirma, ką turite žinoti artėjant laisvadieniui, nepradėti naujų darbų – pabaikite jau pradėtus. Antra, peržengsite ribą, kuri padės lengviau suvokti netekties ir susiliejimo su visuma esmę bei prasmę. Tai palies giliausias jūsų sielos stygas.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Sunkiai seksis susikaupti rimtiems darbams. „Poilsio!“ – šaukte šauks kiekviena jūsų kūno ląstelė. Laimė, žemiškas Mėnulis Jaučio ženkle padės atlikti viską, ką reikia ir kaip reikia. Nemanykite, kad jūsų padarytos klaidos be galo svarbios: jos tokios pat natūralios kaip besibaigiančio spalio vėjas. Kur jis šiandien pūs, ten būsite ir jūs, mat jums sunkiai seksis kontroliuoti situaciją. Taigi – būkite pasiruošę paklusti vyksmui.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Užduotys, kurias privalėsite atlikti, teiks malonumą. Tačiau retkarčiais norėsite, kad viskas vyktų greičiau ir pavyktų išskubėti ten, kur esate numatę. Šiandien jums puikiai tiktų posakis „Skubėkite lėtai!“. Išsiblaškymas, o vakarop melas, abejonės ir daugybė kitų sunkiai įvardijamų dalykų gali labai pakenkti. Kita vertus, argi įmanomas Helovinas be apgaulės?!

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Šiandien niekas neskubės ir neskubins kitų. Tai patiks jums, mėgstantiems dirbti nuosekliai ir atidžiai. Nekurkite didelių planų ir pagaliau supraskite, kad kai kuriomis dienomis yra svarbesnių dalykų už darbą. Pramogos šį vakarą bus keistos, neįprastos, t. y. tokios, kokios turi būti per Heloviną. Liūdesys bus gilus ir tikras, bent jau jums taip atrodys.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Diena nei šiokia, nei tokia: nesinorės pradėti nieko nauja, o mintys bus ne ten, kur turėtų būti. Nesipriešinkite šioms nuotaikoms, sutelkite dėmesį į tai, kas svarbiausia – Visų šventųjų dieną. Vakare ypač sustiprės ryšys su protėviais. Jums tai padės jausti mirusių artimųjų buvimą kartu, o jautresni ir atidesni galės pastebėti čia pat sklandančias jų sielas. Nejau Helovino vakarą bijote vaiduoklių?

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Sunkiai seksis sudėlioti žodžius į jiems skirtas lentynas. O jei sudėsite teisingai, atrodys, kad jie pakeitė buvimo vietą. Taip, jūs supratote teisingai! Iš tiesų šiandien jums gali vaidentis! Tai tik labai keistas ir labai teisingas sutapimas, nors žinote, kad jokių atsitiktinumų nebūna. Bet nėra to blogo, kas neišeitų į gera: šios sąlygos idealios tiems, kurie švenčia Heloviną.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką