Dabar populiaru
Publikuota: 2012 vasario 29d. 07:13

Horoskopas trečiadieniui, vasario 29 d.

Horoskopas
123rf.com nuotr. / Horoskopas

Sužinokite, ką jums žada žvaigždės.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Rytas gali provokuoti nesusipratimus, o per juos ir nuostolius. Venkite impulsyvumo, ekscentriškumo. Galimas finansinės veiklos patikrinimas, kreditorių spaudimas arba neatidėliojama būtinybė grąžinti skolą, sumokėti mokesčius.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Rytas labai nepalankus bet kokiai rizikai – galite nukentėti jūs arba per jus kiti žmonės. Būsite linkęs filosofuoti, fantazuoti, kaip galėtų pakrypti gyvenimo tėkmė, jei kažką pakeistumėte. Vakaras žada įdomų renginį, pasimatymą.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Rytas gana avaringas, tad reikėtų būti itin apdairiam. Tapsite itin reiklus sau ir aplinkiniams. Jeigu jums pavyks bendram tikslui suvienyti aplinkinių jėgas, nemažai pasieksite ir tam tikra prasme sutaupysite. Galite sudaryti sandorį.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Ryto netikėtumai gali sujaukti suplanuotą dienotvarkę. Panašu, kad teks prisiimti rimtą atsakomybę, įsipareigoti kolektyvui ar jam atsiskaityti. Turbūt užmegsite svarbius ryšius, įsitrauksite į visuomeninę veiklą.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Diena bus gana prieštaringa. Viena vertus, palanku įgyvendinti su verslu, kūryba susijusius planus, tačiau kita vertus, būsite nelinkęs savarankiškai veikti, rodyti iniciatyvos. Be to, netikėtai galite tapti apkalbų bei intrigų objektu.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Net jei rytas šį bei tą sugadins, įdienojus jūsų aktyvumo skalė ims kilti ir pavyks pasireikšti tiek protiniame, tiek techniniame darbe. Nusimato rimti, atsakingi dalykiniai susitikimai, o vakare ir draugiški susiėjimai, pramogos.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Rytas gali pateikti nemalonių staigmenų. Vėliau pavyks nemažai nuveikti versle arba savo ūkyje. Tikėtini reikalai, susiję su įsidarbinimu, gyvenamosios vietos keitimu, nekilnojamojo turto pirkimu-pardavimu ar nuoma.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Ryte bus lengva užsidirbti nuobaudą, tad laikykitės taisyklių. Įdienojus užplūs optimizmas, energija. Viskas bus įdomu, visur kišite nosį. Noriai bendrausite, „kankinsite“ telefoną ir turbūt ne be reikalo. Vakaras tinkamas sportui, meilei.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Šiandien susidorosite su užduotimis gana sklandžiai, nors ir bus jaučiamas vangumas, nenoras gilintis į darbo reikalus. Pasitelkęs valią nemažai nuveiksite, jeigu siekiate pagerinti savo buitį. Turbūt teks rimčiau pasirūpinti pagyvenusiu artimuoju.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Rytas bus avaringas, tad nežiopsokite. Jei turite kokių asmeninių problemų, tai šiandien sumaniai jas slėpsite savo viduje. Gana gerai seksis, jeigu dirbate protinį darbą, turite reikalų su užsieniečiais arba užsiimate šou verslu.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Šiandien galite susikirsti su kolega, klientu. Kils ūpas rūpintis sveikata, higiena, grožio ir jaunystės išsaugojimu. Tiktų apsilankyti sveikatingumo komplekse, grožio salone, kreiptis dėl profilaktinio sveikatos pasitikrinimo.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Jums reikėtų pakovoti su vidine inercija, parodyti dėmesį jums svarbiam žmogui. Stenkitės laiku užbaigti planinius darbus ir pagalvokite apie naujus užmojus. Paieškokite pagalbininkų. Jeigu veiksite ne vienas, galite tikėtis gerų rezultatų.

Daugiau horoskopų vytautus.com
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką