TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Horoskopas trečiadieniui, vasario 3 d.

Horoskopas
Photos.com nuotr. / Horoskopas
Šaltinis: BNS
0
A A

20-oji Mėnulio diena. Tai viena geriausių Mėnulio dienų: rimta, švari, produktyvi. Labai gerai, jei pakankamai laiko skirsite rimtiems apmąstymams: koreguokite strategiją, numatykite tolesnį kelią. Šią dieną įžvalga tolima ir teisinga.

Daugiau 15min Gyvenimas naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

 

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Galite susidurti su partnerių apgavyste, gali įvykti nesutarimai su giminaičiais ir artimais bičiuliais. Šiuo laikotarpiu venkite susitikimų su viršininkais: savitarpio supratimas yra labai blogas, o jūsų nesantūrumas gali pabloginti padėtį.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Naujo darbo paieškos bus nesėkmingos arba neduos pageidaujamų rezultatų. Nusiteikite, kad jums teks dirbti ankstesnėje vietoje ir išgirsti vadovų priekaištus. Santykiuose su mylimu žmogumi gali susidaryti konfliktinė padėtis, reikia stengtis jos išvengti.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Stenkitės kuo mažiau rodytis viršininkų akyse, kad išvengtumėte jų kritikos. Jums nėra jokio reikalo gadinti santykius su vadovybe, nes tai gali sutrukdyti įgyvendinti jūsų ketinimus gauti naują vietą arba naują įdomų darbą.  

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Jeigu įmanoma, svarbias komercines operacijas atidėkite vėlesniam laikui. Priešingu atveju gali žlugti jūsų materialinė gerovė. Norėdami išvengti šių problemų drąsiai imkitės kitokios veiklos.   

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Verslininkams ir tiems, kurie užsiima bet kokia komercine veikla, bus apsunkinti ryšiai su verslo partneriais, o jų rezultatai nepateisins įdėtų pastangų. Tai pasakytina ir apie valstybės tarnautojus: netikėkite viršininkų pažadais, kad gausite kitą darbą ar bus padidintas atlyginimas.   

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Turite būti labai atidūs dirbdami su verslo dokumentais ar materialinėmis vertybėmis: nedidelė klaida - ir jums garantuoti dideli sunkumai. Valstybės tarnautojams sunkumus gali sąlygoti jų nenoras dirbti kolektyve, užsispyrimas ir noras visur vyrauti.   

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Jūsų laukia kelionės, susitikimai ir nauji darbai, susiję su verslo plėtimu. Tačiau patartina jums būti atsargiems, nes sėkmė bet kuriuo momentu gali nusisukti ir reikalai tada pablogės. Būkite pasirengę priimti svarbius sprendimus, kurie padėtų išvengti nesutarimų su giminaičiais ar mylimais žmonėmis.   

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Šiandien sėkmingai pavyks įgyvendinti visus sumanymus. Diena bus palanki stambiems sandoriams pasirašyti, verslo deryboms, naujų verslo partnerių paieškoms.   

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Sparčiai auga jūsų autoritetas, gerėja santykiai su darbo kolegomis ir draugais. Apskritai diena tinka aktyvumui profesinėje veikloje, komercinėms operacijoms, kūrybiniams ieškojimams.   

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Slaptų negeranoriškai nusiteikusių žmonių apgaulė ir šmeižtas apsunkins numatytų tikslų įgyvendinimą. Galimi finansiniai nuostoliai, emociniai nesusivaldymai. Jūs galite būti užsipultas dėl neatsargių žodžių ir lengvabūdiškų veiksmų.   

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Darbe nereikėtų užsibrėžti labai didelių uždavinių, nes jūsų laukia apgavystė arba nusivylimas. Turite pasiruošti netikėtiems susitikimams su senais bičiuliais ar artimais žmonėmis.   

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Jūsų organizavimo gabumai ir mokėjimas racionaliai paskirstyti laiką teigiamai atsilieps veiklos rezultatams. Gali būti labai sėkmingos komercinės operacijos, susijusios su nekilnojamuoju turtu, statyba, namų įrengimu.
BNS
Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką