Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Horoskopas vasario 1 d., trečiadieniui

Horoskopas
Photos.com nuotr. / Horoskopas
Šaltinis: vytautus.com
0
A A

Sužinokite, ką šiandien Jums žada žvaigždės.

Daugiau 15min Gyvenimas naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Tikėtina, kad rimtai galvosite apie veiklos bei gyvenimo būdo keitimą, papildomo uždarbio galimybes, verslo sutartis ir pan. Galite gauti netikėtą naujieną, pakvietimą, patirti savo talento ar žavesio įvertinimą. Vilios meilės avantiūros.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Gana palanki diena reikalams, susijusiems su teisėtvarka, socialine sfera, tarptautiniais ryšiais, mokslu. Galima mėginti įsidarbinti užsienyje ar kitame mieste. Jei tai reikalinga, ieškokite teisybės, bylinėkitės.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Pasižymėsite ypatinga įžvalga, dalykiškumu, sugebėsite organizuoti ir daryti įtaką aplinkiniams. Nusimato apsisprendimas ar aiškių gairių nusibrėžimas, susijęs su profesine, politine veikla, mokslu, publikavimu ar kelione.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Diena bus šauni, ypač jei susitiksite su draugais, nevengsite diskusijų, naujų pažinčių. Pabendravęs su aplinkiniais priartėsite prie kai kurių savo problemų išsprendimo. Turbūt pasiseks, jei siekiate išsiaiškinti teisybę, ieškote bendraminčių.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Diena žada naujienų ir netikėtumų. Galbūt išryškės tai, kas ilgai nedavė ramybės, slypėjo užkulisiuose, ar tiesiog informacija jums buvo neprieinama, paini. Įmanoma slapta avantiūra arba pikantiškas meilės nuotykis.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Panašu, kad sulauksite dominančio asmens dėmesio. Gali pasirodyti, kad turite įtakingų užtarėjų, pagalbininkų. Jeigu taip yra iš tiesų, galite gauti puikų dalykinį ar romantinį pasiūlymą. Turbūt originaliai pakeisite įvaizdį.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Šiandien išties verta stengtis, jei norite pagerinti savo finansinę situaciją, pritraukti klientų, sutvarkyti nuosavybės dokumentus, susitarti dėl kredito gavimo ar palankesnio jo išmokėjimo sąlygų. Sėkmė šypsosis ir meilės fronte.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Aktualūs bus reklamos, ryšių, verslo sutarčių arba su giminaičiais susiję reikalai. Galbūt gausite svarbią žinią, kvietimą ar kompensaciją už atliktą paslaugą. Tiktų aiškintis dėl įsipareigojimų, susijusių su verslu bei finansinėmis operacijomis.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Vargu ar ši diena bus kasdieniška. Jums rūpės šeima, namai, tačiau ne tiek, kad atsisakytumėte viliojamo pasiūlymo. Veržte veršitės į pasimatymą, pramoginį renginį arba jam iš anksto su polėkiu ruošitės. Nusimato malonios staigmenos.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Jus lydės puiki nuotaika. Bus progų užmegzti ir atnaujinti pažintis. Palanku sudarinėti sutartis, dalyvauti įvairiuose renginiuose. Turbūt pavyks susitarti dėl dominančių dalykų. Jūsų noras būti mylimu, populiariu ar žinomu gali pildytis.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Iš užsienio arba iš valstybinės institucijos galite gauti svarbią žinią. Gerų vilčių suteiks asmuo, nuo kurio priklauso jūsų ar jums svarbaus žmogaus įsidarbinimas, karjera. Jeigu turite būtinų darbų, vizitų, verta paskubėti.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Tikėtina, kad neblogų vilčių suteiks su darbu, juridiniu klausimu susiję reikalai. Turbūt susitiksite su reikalingu tarpininku ar konsultantu. Situacija gali tapti labiau nuspėjama, nes išaiškės partnerio arba konkurento motyvai bei tikslai.

Daugiau horoskopų vytautus.com
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką