Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Horoskopas vasario 20 d., šeštadieniui

Horoskopai
BFL nuotr. / Horoskopai
Šaltinis: 15min
0
A A

8–oji Mėnulio diena. Tai transformacijos diena, todėl reikalai gali pasukti Jums netikėta linkme – tiek gera, tiek ir bloga. Gal rasite skrynią su brangenybėmis? O gal ją prarasite? Jei mokate suderinti įkvėpimą su atsargumu, blaivų protą su gyva širdimi – tuomet daug nuveiksite.

Daugiau 15min Gyvenimas naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

 AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Šiandien būsite budrus ir susikaupęs. Labai didelė tikimybė sužinoti kažką iš principo nauja ir svarbaus. Į kai kuriuos dalykus pamėginkite pažiūrėti iš visiškai priešingo taško – gali daug kas pasirodyti visai kitoje šviesoje.  

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Iki pavakarės bus palankus metas dirbti įprastinus darbus, seksis tarpininkavimas, prekyba. Vakarop trauks aiškintis, konfliktuoti su mylimais žmonėmis. Pasistenkite suvaldyti emocijas ir nepasiduoti pykčiui.  

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Dėkite pastangas išsaugoti ramybę šeimoje, mat konfliktas gali sugriauti visus savaitgalio planus. Venkite avantiūrų su nekilnojamuoju turtu, nesikelkite į naują būstą.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Tereikia trupinėlio geros valios, ir viskas dar gali susitvarkyti. Kelią įveiks einantis, o ne dejuojantis. Bendraudamas su žmonėmis šiandien ypač pasistenkite būti mandagus ir korektiškas.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Diena bus nekokia, mat antroje dienos pusėje laukia painiava, netikėtumai. Jei nesivelsite į intrigas darbe, išsaugosite gerą nuotaiką. Vakare taip pat stenkitės išlaikyti ramybę, dvasios pusiausvyrą.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Ne visuomet paprasta rasti atsakymą į pačius svarbiausius klausimus. Artimų žmonių patarimai gali tik dar labiau supainioti reikalą, todėl nežiūrėkite į juos pernelyg rimtai. Negalvokite tiek daug apie asmeninę gerovę.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Nepasiduokite nerimui, baimei ar panikai, tikėkite savo jėgomis ir žinokite, kad galite visuomet kreiptis pagalbos į artimus žmones. Vakare atsisakykite kvietimų,ir skirkite laiko sau. Nervų sistema bus jautresnė.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Venkite svetimšalių ir bendravimo ne gimtąja kalba. Pasaulis ir taip bus pakankamai keistas ir nesuprantamas. Bus nelengva tvarkyti tiek tarnybinius, tiek asmeninius reikalus.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Šiandien jūsų laukia nemenki pokyčiai asmeniniame gyvenime. Saugokite gerą vardą, siekite kompromiso su artimaisiais. Vakare ramiai permąstykite savo vertybes, tikslus. Nesijaudinkite – rytoj įtampa atslūgs, galėsite ramiau dirbti.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Būkite atsargus visame kame – bendraudamas su žmonėmis, tvarkydamas finansinius reikalus ir pan. Įsigilinkite į įstatymus, neskubėkite pasirašyti sutarčių. Svarbiausius sprendimus atidėkite vėlesniam laikui.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Nenustebkite, jei atsikelsite prastai nusiteikęs, jausite nepasitikėjimą savimi. Šiandien lengvai galite padaryti klaidų, kita vertus – susidurti su nepelnyta kritika.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Šiandien neklys tie, kurie neveiks nieko. Kita vertus, tai nereiškia, kad ir vakarą turite praleisti pasyviai. Galite drąsiai leistis ieškoti nuotykių, tik jokiu būdu neišplepėkite jums patikėtos paslapties.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką