Dabar populiaru
Publikuota: 2012 vasario 22d. 07:04

Horoskopas vasario 22 d., trečiadieniui

Horoskopas
Photos.com nuotr. / Horoskopas

Sužinokite, ką jums žada žvaigždės.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Rytą liguistai reaguosite į menkiausią nepasisekimą, nepalankumą. Vėliau imsite jaustis saugiau ir smagiau. Galbūt atsiras vilčių dėl materialinės padėties pagerėjimo, santykių pasitaisymo šeimoje arba dėl šeimos nario perspektyvų.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Nebloga diena, bet nerimo ir rūpesčių galite patirti per vaikus, mylimą žmogų. Panašu, kad apims nenugalimas noras gundyti priešingą lytį arba parūps smagios kompanijos, sportas, politika. Aktyviai suksitės pramogų verpete.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Šį rytą pasistenkite nesugadinti mikroklimato bei reikalų nesubtiliu elgesiu, priekabiavimu. Negailėkite pastangų, jei reikia įsitraukti į naują darbo veiklą, kurti ar plėsti verslą. O jei tai nėra aktualu, pravartu pasirūpinti sveikata.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Kiti žmonės stipriai veiks jūsų veiksmus bei nuotaikas. Galbūt akiratyje pasirodys pažįstamas žmogus, kurio įtaka jums ypatinga. Galite mėginti išsiaiškinti meilės ar kitokius santykius, sudaryti verslo sutartį, užmegzti bendradarbiavimą.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Diena prasidės psichologiniais išgyvenimais. Pasistenkite nekaupti savyje pykčio ir nedramatizuoti, jei kažkas nesiklosto taip, kaip planavote. Jei reikia, aiškinkitės paskolų, lizingo galimybes bei sąlygas.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Bus rūpesčių, jeigu užsiimate veikla, susijusia su teisėtvarka, informacija, tarptautine komercija. Yra vilties, kad šiandienos pokalbiai pasirodys naudingi, ypač jei derėsitės su užsieniečiais. Galbūt teks leistis į kelionę.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Galvosite apie permainas. Galite planuoti verslo plėtrą, nekilnojamojo turto ar akcijų įsigijimą, pardavimą ar išnuomojimą. Gana aiškiai suvoksite, ką pirmiausia turite padaryti, o ką galite atidėti ar perleisti kitiems.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Ieškosite kontaktų su užsieniečiais arba gabiais tam tikros srities specialistais. Jums seksis organizuoti, vadovauti, susipažinti ir bendrauti su įvairiais žmonėmis. Galimas pasiūlymas sudaryti bendradarbiavimo sutartį.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Šiandien labai svarbi teigiama nuostata, optimistinis požiūris. Tai padės jums neprarasti savitvardos ir pasitikėjimo, jei teks demonstruoti kompetenciją, žinias, apginti savo reputaciją. Galite tikėtis naudos iš slaptos veiklos, labdaros.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Daugiau dėmesio skirkite kasdieniams reikalams ir žmonėms, kurie laukia jūsų paramos. Stenkitės neprimesti jiems savo norų bei principų. Galite pasiekti neblogų rezultatų kūryboje, sporte.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Šiandien galite tikėtis darnos santykiuose su aplinkiniais, nesudėtingo susikalbėjimo rūpimais klausimais. Puiku, jei būsite nusiteikęs tvarkyti verslo reikalus, aptarti ilgalaikes komercines, nuomos sutartis.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Šiandien nelengvai įsitrauksite į reikiamą ritmą bei tempą. Tačiau jums teks daug bendrauti, aiškintis santykius. Galbūt vyksite į netolimą kelionę ar sudarysite svarbią sutartį. Turėtų pajudėti reikalai, susiję su mokslu, žiniasklaida.

Daugiau horoskopų vytautus.com
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Vardai

„Daugiau šypsenos“

Grąžinti verta

Kuriu ir apsaugau

„Susitikime lauke“

Renginių gidas

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką