Dabar populiaru
Publikuota: 2011 vasario 27d. 06:00

Horoskopas vasario 27 d., sekmadieniui

Horoskopas
Photos.com nuotr. / Horoskopas

26-oji Mėnulio diena. Tai iliuzorinės, klaidingos išminties diena. Gali būti nepastebėti ryškūs nuklydimai nuo tiesos, didelė pagunda pasiduoti puikybei, pagyroms, tuščiam žinių demonstravimui.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Skolų, mokesčių, kitų bėdų našta palengvės, jei daugiau dėmesio skirsite darbui, mažiau dejuosite. Užuot pykę ir nervinęsi, pasistenkite įžvelgti gerąsias gyvenimo puses.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Grįšite prie senų idėjų, tačiau dabar viską vertinsite kiek kitaip. Nebijokite imtis drąsių sprendimų. Aplinkinius stebinsite kūrybingumu, išmone, mokėsite originaliai apginti savo nuomonę.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Geros permainos padės suvokti, kad jūsų galimybės yra neribotos. Vis dėlto pirmąją dienos pusę gali pasitaikyti nesėkmių ir nesklandumų. Po pietų pavyks sutvarkyti visus reikalus, išspręsti finansines problemas.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Vakarykščiai trūkumai šiandien gali virsti privalumais, nelygu su kuo bendrausite, kaip propaguosite savo idėjas ar projektus, kaip kalbėsite su vadovais. Gali kilti problemų sprendžiant nekilnojamojo turto reikalus.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Kad ir kaip sunkiai pakelsite menkiausią kritiką ar blogas naujienas, vis dėlto sugebėsite neišsiduoti ir akimirksniu rasti tinkamiausią sprendimą. Lenksite kitus išradingumu, originalumu ne vienoje gyvenimo srityje.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Esate pajėgūs vieni įveikti pačias painiausias profesines situacijas. Kita vertus, galite sužinoti kompromituojančių dalykų apie savo partnerius, tačiau kol nepatikrinsite faktų, netikėkite.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Tinkama diena siekti pripažinimo. Būsite pastebėti, įvertinti. Jus varžiusios taisyklės, barjerai neteks reikšmės. Bet kokia aplinkinių reakcija į jūsų žodžius ir veiksmus bus vienodai svarbi. Apie jus kalbės, būsite populiarūs.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Būkite atidūs dirbdami, bendraudami su žmonėmis, turinčiais įtakos jūsų profesinei veiklai. Nepraleisite progos papildomai užsidirbti. Darbe rūpesčių sumažės, tačiau dirbsite ne mažiau ir ne trumpiau.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Realiai įvertinkite savo jėgas. Jei sekasi, jeigu gerai uždirbate, toliau ramiai judėkite į priekį. Imdamiesi ko nors naujo, būtinai paklauskite savęs, ar jūsų norai įgyvendinami, ar poreikiai atitinka galimybes.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Šiandien daug kas gali domėtis jūsų reikalais. Būkite nuoširdūs, dalykiški, bet ne itin atviri. Nieko neteiskite, nieko nemokykite. Prieštaringa bus antroji dienos pusė. Tikėtinos ir pergalės, ir pralaimėjimai, net netektys.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Jei keičiate darbą ar imatės sudėtingesnio sumanymo, nepradėkite abejoti pasirinkimu, prasmingumu, savo galimybėmis. Nemeskite visko pusiaukelėje.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Nereikėtų dėl to pyktis su partneriais ar vadovais. Taikiai veikdami laimėsite kur kas daugiau. Gali kilti nesusipratimų bendraujant su užsieniečiais, dviprasmiškų pasiūlymų. Būkite griežtesni, mokėkite pasakyti „ne“.

BNS
Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką