Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Horoskopas vasario 28 d., pirmadieniui

Horoskopai
Gedimino Savickio/BFL nuotr. / Horoskopai
Šaltinis: BNS
0
A A

26-oji Mėnulio diena. Tai iliuzorinės, klaidingos išminties diena. Gali būti nepastebėti ryškūs nuklydimai nuo tiesos, didelė pagunda pasiduoti puikybei, pagyroms, tuščiam žinių demonstravimui. Šios dienos išmintis neduoda nieko gero.

Daugiau 15min Gyvenimas naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

 AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Diena bus gana sunki, tačiau aplinkiniai nuoširdžiai norės jums padėti. Tvarkydami karjeros reikalus, reikalaudami daugiau teisių, būkite sumanūs. 

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Nestokosite optimizmo, turėsite daug idėjų, bandysite daug ką reformuoti. Sėkmingai tvarkysite nekilnojamojo turto reikalus. Gali tekti dalyvauti svarbiame susitikime, daug derėtis. 

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Būkite atsargesni tvarkydami dokumentus, piniginius reikalus, atsisėdę prie vairo. Nesivelkite į intrigas, nepasiduokite šantažui. Galimos priverstinės išlaidos. 

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Galite pradėti naujus darbus, susijusius su politika, finansais. Didelė tikimybė, kad kur nors vyksite prieš savo valią ar tik todėl, jog norėsite kam nors įsiteikti. 

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Būsite tikri diplomatai, mokėsite laiku pasprukti iš galimų konfliktų zonos. Nepasiduokite lengvoms aplinkinių provokacijoms, neiškeiskite dalykinio tono į kvailus juokelius. 

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Jūsų žavesiui sunku bus atsispirti, todėl nesunkiai darysite įtaką aplinkinių sprendimams, tolesniems darbams ar santykiams. Kažin ar toli važiuosite vien tik mokėdami vadovauti ir naudotis išoriniais pranašumais. 

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Pirmiausia baikite darbus, tik po to linksminkitės. Kad ir kaip sunku būtų atsisakyti viliojančių pasiūlymų siausti vakarėlyje, labiau vertinkite darbo reikalus. Ilgainiui jausitės dėl to laimingi. 

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Nuojauta šiandien jūsų neapvils, bet, kur reikia tikslumo, labiau pasikliaukite skaičiavimais, profesionalų patarimais. Neverta naudotis pagalba, kuri siūloma per jėgą. Pagalvokite, kas už to slypi. 

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Bręsta reformos, artėja svarbūs pokalbiai. Pasistenkite nežaisti aplinkinių jausmais, iš anksto nieko neteiskite. Dėl finansinių problemų daugiausia kaltinkite save. 

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Šiandien nebūsite objektyvūs pašnekovai, todėl venkite santykių aiškinimosi. Viską apmąstykite, ilgiau pabūkite vieni. Būkite atidūs tvarkydami finansinius reikalus. 

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Jūs daug norėsite, bet būsite nedrąsūs ir neryžtingi. Jei teks žengti lemtingą žingsnį profesijos srityje, realiai įvertinkite savo galimybes, numatykite visas pasekmes. 

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Tinkama diena rūpintis vaikais, priimti sprendimus, susijusius su jų mokslu, ateitimi. Nereikėtų kištis į svetimus reikalus, ypač jei to niekas jūsų neprašo.

BNS
Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką