Dabar populiaru
Publikuota: 2015 balandžio 25d. 19:00

Jūsų savivertė pagal Zodiako ženklą

Savivertė
„Fotolia“ nuotr. / Savivertė

Zodiako ženklas gali daug papasakoti ne tik apie jūsų charakterį, bet ir apie savivertę.

Kai kurie žmonės žino visus savo privalumus, didžiuojasi jais ir sumaniai jais pasinaudoja kasdieniame gyvenime bei karjeroje. Kiti žmonės nuolat abejoja savimi, todėl nesugeba pasinaudoti net tais savo sugebėjimais, kurie yra akivaizdūs. Daugeliu atveju tai priklauso nuo žmogaus Zodiako ženklo.

Verta pažymėti, jog „grynieji“ Zodiako ženklai yra tie, kurie gimė nuo 1 iki 18 kiekvieno mėneso dienos. Kitus Zodiako ženklus veikia ankstesnis arba paskesnis ženklas.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Avinų savivertė yra stipriai užkelta. Beje, neretai be jokio pagrindo. Šio ženklo atstovai labai pasitiki savo jėgomis bei būtais ir nebūtais privalumais. Tokia saviapgaulė dažnai tampa įvairių kuriozinių situacijų ar netgi nemalonumų priežastimi.

Jų savivertė nė kiek nesumažėja net tada, kai jie kelis kartus iš eilės atsistoja ant to paties grėblio.

Nesugebėjimas kritiškai vertinti savęs bei savo gebėjimų atveda prie to, kad aplinkiniai tam tikru momentu nustoja priimti Avinus rimtai ir stengiasi neturėti su jais jokių bendrų rimtų reikalų.

Patys Avinai dėl beribio optimizmo ir savanaudiškumo nepastebi savo klaidų, todėl pakirsti jų pasitikėjimą savimi yra neįmanoma. Jie tvirtai žino, kad visada yra teisūs, jų savivertė nė kiek nesumažėja net tada, kai jie kelis kartus iš eilės atsistoja ant to paties grėblio.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Jaučių savivertė yra pakankamai aukšta, bet tik tuo atveju, kai jie tvirtai žino, jog viskas jų rankose. Šio Zodiako ženklo atstovai, bijodami patekti į nepatogią situaciją, be priežasties nedemonstruos savo privalumų ir talentų. Tai labai atsargūs ir apdairūs žmonės, jų pasitikėjimas savimi remiasi įgyta gyvenimo patirtimi ir naudingomis pažintimis.

Be to, Jaučiai nuolat stengiasi patobulinti savo gyvenimą, padaryti jį kokybiškesnį, patogesnį, sėkmingesnį. Kuo geriau jiems tai sekasi, tuo aukštesnė tampa jų savivertė.

Jų tikėjimas savo unikalumu ir gebėjimais susideda iš daugelio dalykų, įskaitant ir gerą kitų žmonių, kurie gali jiems padėti pasiekti tam tikrų tikslų, požiūrį į juos.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Dvynių savivertė gan dviprasmiška. Išoriškai jie atrodo labai pasitikintys savimi, manantys, kad viskas, ką jie daro, yra svarbu ir reikalinga, o aplinkiniams atrodo, kad jie privalo įvertinti Dvynių pastangas. Tačiau giliai viduje Dvyniai dažnai jaučia baimę, kad juos gali „perkąsti“, numesti nuo pjedestalo ir pažeminti, todėl jie visada puola pirmi ir bando apginti tai, į ką niekas iš tikrųjų nesikesina, – jų savimeilę.

Taip pat skaitykite: Tobulėkime kartu. Merkurijaus padėtis Zodiako ženkluose: kaip mąstote ir bendraujate?

Be to, Dvyniai sunkiai ištveria kitų sėkmę, jie dėl to labai kenčia, o jų savivertė mažėja. Savo nepasitenkinimą kitų sėkme jie išreiškia kandžiomis replikomis ir bandymais pakenkti tam, kuris pasirodė geriau. Bet jeigu Dvyniai kažką kažkur pranoko ir pasirodė geriau, jie tiesiog sprogsta nuo pasidžiavimo savimi ir puikybės.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Vėžiai savo savivertės nelinkę demonstruoti kitiems. Šio Zodiako ženklo atstovams tiesiog svarbu žinoti, kad jie kažkurioje srityje yra geresni už kitus, kad jie gerai atlieka savo darbą, o pripažinimas ir garbė jiems nėra būtini.

Be to, jie gali atrodyti pernelyg kuklūs ir neryžtingi. Kitus žmones tai gali suklaidinti, ir jie nepriims Vėžių kaip stiprių konkurentų. O veltui, nes jeigu Vėžys nusistato tikslą, pralenkti jį yra neįmanoma.

Be to, Vėžiai moka padaryti išvadas iš savo klaidų. Tai taip pat turi teigiamą poveikį jų savivertei. Jie žino, jog jeigu vieną kartą suklys, daugiau to tikrai nepadarys, todėl jų pasitikėjimas savo jėgomis yra lygiai proporcingas jų gyvenimiškai patirčiai.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Liūtų savivertė nėra tokia gera, kaip gali atrodyti iš šalies. Tam, kad šio Zodiako ženklo atstovai pasitikėtų savimi, juos reikia nuolat girti ir visada pritarti tam, ką jie daro. Tik tada jų nuomonė apie save pakyla iki neregėtų aukštumų. Kai Liūtų savimeilė yra pamaloninta, jie gali atlikti bet kokius žygdarbius.

Kai Liūtų savimeilė yra pamaloninta, jie gali atlikti bet kokius žygdarbius.

Liūtai nesunkiai gali apsimesti, kad jie viską žino ir supranta. Perkalbėti jų yra neįmanoma, juk jie yra „karaliai“, o tai reiškia, kad jie visada teisūs. Būtent todėl daugelis žmonių mano, kad Liūtų savivertė yra labai aukšta, o jie patys – pernelyg savarankiški, kad kreiptų dėmesį į kitų žmonių nuomonę.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Mergelių savivertė stipriai užkelta, ir tai sukuria tam tikrų sunkumų bendraujant su kitais žmonėmis. Tikrai ne visi yra pasirengę susitaikyti su tuo, kaip šio Zodiako ženklo atstovai kalba ir bendrauja su kitais žmonėmis.

Taip pat skaitykite: Susitaikymo horoskopas: kaip pyksta ir atleidžia jūsų antroji pusė

Mergelės puikiai žino savo vertę ir ne kartą ją įvardijo, todėl kai kas nors jų neįvertina, jos tai suvokia kaip asmeninį įžeidimą. Mergelės bando įrodyti savo autoritetą ir ne visada pagalvoja apie tai, kad jų metodai dažniausiai nepriimtini.

Neigiamą poveikį Mergelių savivertei gali atnešti nesėkmės asmeniniame gyvenime ir socialinio statuso pablogėjimas. Tokiais atvejais šio Zodiako ženklo atstovai dar labiau užsisklendžia savyje, o kitų žmonių kritika jiems tampa iš viso nepakeliama.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Svarstyklių savivertė smarkiai pažeminta. Jos labai savikritiškos, nuolat abejoja tuo, ką daro, ir nesijaučia patenkintos pasiektais rezultatais. Šio Zodiako ženklo atstovai taip bijo suklysti, jog sutrinka net paprasčiausiose situacijose ir nuolat padaro klaidų.

Šio Zodiako ženklo atstovai labai skausmingai reaguoja į bet kokią kritiką. 

Jos visuomet siekia harmonijos ir idealo, bet dėl susiklosčiusių aplinkybių ir savo charakterio ne visada tai pavyksta, todėl dažnai Svarstyklės jaučia nusivylimą ir apmaudą dėl pasaulio neteisybės.

Pakelti Svarstyklių savivertę trukdo supančių žmonių kritika. Šio Zodiako ženklo atstovai labai skausmingai reaguoja į bet kokią kritiką. Jeigu Svarstyklės mato, kad žmonės, nuo kurių jie vienaip ar kitaip yra priklausomi, yra nepatenkinti jų veiksmais, labai greitai praranda pasitikėjimą savimi.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Skorpionų savivertė yra stipriai užkelta, jiems atrodo, kad visi turi šokinėti aplink juos. Šio Zodiako ženklo atstovams visiškai vienodai, ką apie juos mano kiti, ir jie tikrai moka už save pakovoti bei parodyti charakterį. Toks elgesys leidžia Skorpionams jaustis stipriais bei kelti savivertę.

Be to, Skorpionų savivertė kyla kaip ant mielių, kai jie sausi išlipa iš kokios nors sudėtingos situacijos. Jie mėgsta rizikuoti, nes ekstremalios situacijos leidžia jiems pasijusti svarbiais. Verta pažymėti, kad Skorpionai gerai išmano žmogaus psichologiją ir gali lengvai priversti šokti pagal jų dūdelę.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Šauliai pasitiki savimi ir tuo, ką daro. Jų savivertė yra aukšta, bet ne visada pagrįstai. Šio Zodiako ženklo atstovai dažnai galvoja, kad reiškia aplinkiniams žymiai daugiau negu yra iš tikrųjų. Savimeilė, kuri jiems tikrai gerai pažįstama, apsaugo juos nuo nusivylimo, kai, pavyzdžiui, išaiškėja, kad jie pervertino save, savo sugebėjimus ir įtaką kitiems žmonėms.

Be to, Šaulių savivertę stipriai kelia tie žmonės, su kuriais jie glaudžiai bendradarbiauja. Ir tai atsitinka ne dėl meilikavimo Šauliams, o dėl tų kitų žmonių sėkmės. Šio Zodiako ženklo atstovai didžiuojasi, kad šalia jų yra unikalūs asmenys, ir tuo, jog jie gali tuos žmones pavadinti savo tikrais draugais.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Ožiaragių savivertė turi apsauginę funkciją – ji suteikia jiems socialinį stabilumą ir nepriklausomybę nuo išorinių aplinkybių. Gera nuomonė apie save ir savo galimybių pervertinimas leidžia šiems Zodiako ženklo atstovams atsiriboti nuo neigiamų veiksnių ir pasiekti užsibrėžtų tikslų.

Be to, Ožiaragių savivertei teigiamą poveikį turi bendravimas su aukšto rango asmenimis. Kai šio Zodiako ženklo atstovai atsiduria tarp aukštų visuomenės sluoksnių, jų savivertė kyla kaip ant mielų, o jie patys mano, kad jų gyvenimas susiklostė gerai. Taip yra dėl to, jog Ožiaragiai nuo pat vaikystės svajojo priklausyti galingųjų klanui. Ir nesvarbu, kokiais būdais jie visa tai gauna.

Taip pat skaitykite: Ką Zodiako ženklas sako apie jūsų pasilinksminimo įpročius?

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti, kad Vandeniai labai pasitiki savimi ir žino savo vertę. Bet tai nėra tiesa. Jeigu šio Zodiako ženklo atstovus supa žmonės, kuriais jie gali pasikliauti, jų savivertė stipriai kyla, nes jie jaučia, kad jų veikla atneša naudą ir jie viską daro teisingai. Tačiau kai kas nors Vandenius nuvilia ar išduoda, jų savivertė tarsi išnyksta.

Padidinti Vandenių savivertę gali jausmas, kad jie ne iki galo įvykdė savo pareigas artimiesiems (tėvams, vaikams, draugams) ar tėvynei. Be to, teigiamą poveikį jų asmenybei turi kūrybinė išraiška.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Žuvų savivertė ganėtinai kebli. Norėdami būti patenkinti savo darbo vaisiais, šio Zodiako ženklo atstovai užsikelia sau pernelyg aukštą kartelę. Be to, jie yra labai priklausomi nuo kitų nuomonės, todėl kažkieno nepritarimas atima iš Žuvų pasitikėjimą savimi, jie ima abejoti savo veiksmų naudingumu. Blaiviai vertinti savo galimybes trukdo ir aiškių tikslų neturėjimas.

Žuvų savivertė stipriai kyla, kai jie jaučiasi atsakingi už kieno nors gyvybę ar likimą. Jeigu Žuvys mato, kad be jų niekas kitas daugiau negalės pasirūpinti kokiu nors konkrečiu asmeniu, jų nuomonė apie save stipriai kyla į viršų.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką