TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Ką žvaigždės žada šeštadienį, balandžio 28 d.

Dvynių zodiako ženklas
123 RF nuotr. / Dvynių zodiako ženklas
Šaltinis: vytautus.com
0
A A

Susipažinkite su dienos horoskopu šeštadieniui.

Daugiau 15min Gyvenimas naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Galite gauti gera lemiančių žinių iš toli arba iš aukštesnės institucijos, mokslo įstaigos. Galbūt dėl rimtų dalykų konsultuositės su profesionaliais specialistais. Jiems padedant gali pradėti aiškėti jūsų perspektyvos.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Panašu, kad teks nemažai paplušėti, norint įvykdyti įsipareigojimus ir duotus pažadus. Nusimato rimti pokalbiai su politikais, pareigūnais, senais bičiuliais. Geri rezultatai kaip ranka nuims nuovargį ir stresus.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Šiandien galite patirti malonių akimirkų. Galbūt užmegsite reikšmingą pažintį arba iš draugų, gerbėjų išgirsite kažką mielo jūsų ausiai ir širdžiai. Jums ir pačiam norėsis sakyti komplimentus, flirtuoti. Kiti tai išties įvertins.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Diena palanki dvasinėms praktikoms, meninei veiklai. Galimi įvykiai, kontaktai, kurie sukels iliuzijų antplūdį, rožines viltis. Tikriausiai kai kurie ankstesni jūsų siekiai nebeteks prasmės, nes atsiras šis tas įdomesnio, patrauklesnio.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Šiandien turėtumėte nemažai nuveikti, jei nesutrukdys užplūdusios emocijos. Numatomi žavūs flirtai, romantiškas jaudulys. Įmanomas įspūdingas meilės pasimatymas. Būsite linkęs pataikauti savo ir mylimo žmogaus užgaidoms.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Nebloga diena nekilnojamojo turto reikalams, prekybai, apsipirkimui. Gali būti, kad neatsispirsite pagundai leistis į meilės nuotykį arba įsigyti kažką ne pagal kišenę.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Nebloga diena trumpoms išvykoms, pasitarimams, deryboms. Tikėtinas komercinis susitarimas, naudinga informacija per reklamą, žiniasklaidą, artimus žmones. Rasite laiko ir flirtui, mažytėms pramogoms.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Palankus metas įprastiniams ir buitiniams darbams. Nusimato planiniai pirkiniai, šeimos biudžeto aptarimas. Pajusite didelį meilės ir romantikos troškulį, bet gali būti, kad vengsite artimesnio kontakto dėl užplūdusių abejonių.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Šiandien galite sužibėti savo gabumais, išoriniu ir vidiniu patrauklumu. Sulauksite dėmesio, komplimentų iš priešingos lyties. Galite gauti pakvietimą į pobūvį, renginį ar pasimatymą. Priimkite – nesigailėsite.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Šiandien pavyks nemažai nuveikti arba išmokti naujų dalykų, reikalingų profesiniam tobulėjimui. Kažkuo nepaprastai žavėsite aplinkinius – galbūt vis labiau vasarėjančiu savo įvaizdžiu arba žaismingu humoru, sumanumu.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Tvarkykite dalykinius reikalus, o jei reikia, kreipkitės dėl įsidarbinimo ar juridinės konsultacijos. Kūrybingumo ir valios jums neturėtų pristigti. Jūsų širdis bus kupina meilės. Tikriausiai priimsite iššūkį, sureaguosite į partnerio iniciatyvą.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Būsite žaismingas, azartiškas. Turbūt mėginsite pagerinti savo finansinę padėtį, tvarkysite paskolų, draudimo reikalus. Tikėtina, kad jums pavyks įgyvendinti tai, ką numatėte. Galite patirti pikantišką meilės nuotykį ar įsigyti trokštamą daiktą.

Daugiau horoskopų vytautus.com
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką