Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Kaip Valentino dieną švenčia kiekvienas Zodiako ženklas

Meškiukai
„Shutterstock“ nuotr. / Meškiukai
Šaltinis: 15min
0
A A

Kad ir kaip kartais tiesiog norisi pasislėpti nuo viso Valentino dienos bumo, ši šventė vienaip ar kitaip paveikia visus. Juk be meilės laimingi nebūsime. Kadangi mūsų asmenybė ir santykiai yra neatsiejami dalykai, smagu pasižiūrėti, ką Zodiako ženklas sako apie jūsų požiūrį į Valentino dieną ir kaip esate linkęs šią šventę sutikti.

Daugiau 15min Gyvenimas naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Avinai iš prigimties yra lyderiai, mėgstantys švęsti, tad jiems nereikia jokių datų. Vis dėlto šio ženklo atstovai kur kas dažniau galvoja apie save, o ne apie antrąją savo pusę, tad ir įsimylėjėlių dieną jie mėgsta švęsti netradiciškai, kur kas mieliau minėdami antiValentino dieną.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Jaučiams itin patinka mažos ir saldžios staigmenėlės, tad šią dieną jie, be abejonės, tikėsis iš mylimojo gauti gardžių saldainių dėžutę. Nors iš pažiūros šio Zodiako ženklo atstovai yra tvirti ir stiprūs, giliai širdyje jie yra ganėtinai jautrios ir ramios sielos, tad šią šventę jie tikrai norės paminėti romantiškai.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Dvyniai moka prisitaikyti bet kurioje situacijoje, tik retsykiais jie gali pasirodyti kiek neapsisprendę ir sutrikę. Vieną akimirką, jie nori Valentino dieną praleisti visiškai paprastai, o kitą – jau suka galvą, kaip čia ypatingai nustebinti savo antrąją pusę.

Tik neapsigaukite, net jei šio ženklo atstovas ir sakys, jog nenori švęsti šios įsimylėjėlių dienos, verčiau juo netikėkite – mielos staigmenos juk reikalingos visiems.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Vėžiams tokiomis dienomis itin patinka justi komfortą ir jaukumą, tad Valentino dieną jis, be abejonės, švęs tik su mylimu žmogumi ar giminaičiais. „Verčiau su niekuo, nei su bet kuo!“ – tokiu posakiu per Valentino dieną vadovausis antrosios pusės neturintys Vėžiai.

Taip pat skaitykite: Mielos Valentino dienos staigmenos jam ir jai

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Nesvarbu, ar per Valentino dieną Liūtai bus vieniši, ar turintys antrąją pusę, šią dieną jie pasistengs visą dėmesį atsukti į save. Liūtams patinka būti vertinamiems, tad ir per įsimylėjėlių šventę jie tikėsis sulaukti mielų staigmenų ir dovanų.

Savimi pasitikintys Liūtai Valentino dienos vieni tikrai nešvęs, verčiau jau šią dieną jie paminės draugų kompanijoje, bandydami apsimesti, kad nieko baisaus, jog per įsimylėjėlių šventę jie neturi poros.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Mergelės iš prigimties mato tik trūkumus, tad iš pažiūros šio Zodiako ženklo atstovai gali pasirodyti kiek atšiauroki. Vis dėlto po kietais jų sarkazmo šarvais slypi šilta širdis.

Valentino dienai Mergelės didelės reikšmės neteikia, jų manymu, savo antrąją pusę reikia mylėti ištisus metus, ne tik vasario 14-ąją.

Tap pat skaitykite: Telefono programėlės, kurios palengvins ir padės suplanuoti Valentino dienos šventę

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Svarstyklės itin mėgsta bendrauti, tad ir Valentino dieną šio ženklo atstovai  švęs tikrai ne vieni. Itin romantiškos ir žavios Svarstyklės vertina Valentino dieną ir stengiasi romantiškomis staigmenomis nustebinti savo antrąją pusę. Žinoma, to paties tikėdamiesi sulaukti ir atgal.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Skorpionai yra itin nepriklausomos asmenybės, tad ir Valentino dienos sutikti vieniši jie nė kiek nebijo. Antrąją pusę turintys šio Zodiako ženklo atstovai per Valentino dieną būtinai parodys visą savo meilę ir sukauptą aistrą, tad jei draugaujate su Skorpionu, tikrai galite iš jo sulaukti žavaus raštelio, kuriame jis dar kartą prisipažins meilę.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Šauliai yra pozityvios ir optimistiškos asmenybės su didele širdimi ir dar didesne vaizduote. Valentino dieną su savo antrąja puse jie mėgsta švęsti leisdamiesi į nuotykius, tad nenustebkite, jei šio ženklo atstovas pasiūlys palaipioti uolomis, pačiuožinėti ar kitaip smagiai paminėti šią šventę.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Darbštūs ir savo tikslų siekiantys Ožiaragiai bet kokia kaina pasistengs Valentino dieną sutikti ne vieni. Jau verčiau jie į pasimatymą eis su visiškai nepažįstamu žmogumi, nei vieni visą vakarą praleis prie televizoriaus.

Taip pat skaitykite: Valentino dienos apranga: būkite patraukli, stilinga ir pribloškianti!

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Itin kūrybingi ir savo nuomonę turintys Vandeniai įsimylėjėlių šventę mėgsta patys susiplanuoti, nesilaikydami jokių visuomenės normų ir nusistovėjusių stereotipų. Jeigu jie turi antrąją pusę, per daug meilės šią dieną pasistengs nerodyti, kadangi to demonstruoti viešumoje jie nemėgsta, na o vieniši Vandeniai meilės šventę verčiau paminės bare – linksmame draugų būryje.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Žuvų ženklo atstovai per Valentino dieną taip pat stengsis nebūti vieniši. Jie tikri nuotykių ieškotojai, tad ir per įsimylėjėlių šventę itin mielai leidžiasi į nuotykių paieškas. Antrąją pusę turintys šio Zodiako ženklo atstovai būtinai pasistengs pamaloninti ir nustebinti savo mylimąjį ar mylimąją.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką