Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Ketvirtadienio horoskopas – balandžio 17 d.

Burtininkas, tempantis dangaus žvaigždes
Shutterstock nuotr. / Burtininkas, tempantis dangaus žvaigždes
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Nagi, koks ketvirtadienis laukia visų Zodiako ženklų? Kas gi pamalonins mūsų širdį? Kokios gi charakterio savybės paaštrės tą savaitės dieną?

Daugiau 15min Gyvenimas naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Avinas Avinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Žmonės, kuriuos susitiksite ryte, jums atrodys pernelyg rimti ir nenoriai dalyvausite bendruose su jais projektuose.  Priežastis paprasta – nenorėsite gadinti sau nuotaikos. Tačiau sėkmingos dienos taisyklės paprastos – vykdyti partnerių jums suformuluotas užduotis ir laikytis jų nustatyto plano. Tai padės vakare suprasti, kad diena praėjo ne veltui.

Jautis Jautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Ryte jums artimas žmogus dėvės niūrią abejingumo kaukę. Tačiau, nekreipdami dėmesio į jo(s) nuotaikas, kursite didelius praturtėjimo arba išlaidavimo planus ir beveik įtikinsite ką nors iš aplinkinių prisidėti prie jūsų. Elgtis derėtų priešingai, ypač jei jūsų planai nauji ar rizikingi. Nepasigailėsite palikę juos kitai dienai. 

Dvyniai Dvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Jei ryte kažkur virs emocijų audros, o kažkas grumsis dėl vietos po saule, jums tai nerūpės. Savo padangėje geras emocijas skleiskite patys, priešingu atveju, jūsų kūnas jums praneš, ką padarėte neteisingai. Kai manysite, kad praradote visus kelrodžius, darykite tai, kas privaloma, o visa kita į lentynas susidėlios savaime.

Vėžys Vėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Diena nusimato aistringa. Jūsų mylimas žmogus ar vaikai ryte jums statys sienas, bandydami kažką įrodyti arba tikrindami jūsų kantrybę. Išlaikę nepasitikėjimo egzaminą, dieną nesiimkite didelių žygdarbių. Koją kiš tikėjimas, kad jums įmanoma viskas. Prieš ruošdamiesi į žygį, kurio metu išgelbėsite pasaulį nuo pražūties, įsitikinkite, kad pasirūpinote savuoju.

Liūtas Liūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Jūsų pečius užgriuvę namų rūpesčiai ryte prislėgs kaip reikiant. Reikalausite, kad visi paliktų jus ramybėje, ir galiausiai turėsite priežasčių ir progų išsivaduoti. Tai pavyks, jei paklusite jėgoms, geriau už jus žinančioms jums skirtąjį kelią. Tiesa, jūsų dalyvavimas bendroje veikloje bus viena pagrindinių sąlygų kelyje į sėkmingą dienos finišą.

Mergelė Mergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Šį rytą atrodys, kad visi nuo jūsų slepia tai, kas jums svarbu. Norėdami gauti reikalingą informaciją, išliesite ne vieną prakaito lašą. Niekas nebandys jums tyčia pakenkti, nors atrodys priešingai. Jei pagrindinis dienos variklis bus ne jūsų pačių užgaidos, o noras pasitarnauti kitiems, tuomet jausmas, kad esate ant bangos, apsvaigins jus.

Svarstyklės Svarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Ryte, bandydami sustiprinti finansines savo pozicijas, susidursite su kliūtimis. O vėliau bus daugiau išlaidų ir praradimų nei sėkmingų sandėrių. Tačiau tai galios tik tiems dalykams, kurių dar nesate išbandę. Jums įprasti ir patikrinti reikalai eisis lyg sviestu patepta. Jūsų atveju būtų ne pro šalį susitelkti į darbą ir profesinius lūkesčius.

Skorpionas Skorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Kai šį rytą jūsų paprašys nusišypsoti,  labai sutriksite ir niekaip nepajėgsite to padaryti. Gal manysite, kad visi turi žinoti, kaip jums nesiseka? Pasielkite priešingai, nes tam bus ne viena svari priežastis. Imdamiesi atsakomybės už savo neigiamas emocijas, greitai suprasite, kad daugiau gaunate nei prarandate. Jūsų gausos šaltinis atrodo toli, bet iš tikro jis ranka pasiekiamas.

Šaulys Šaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Eisite aukštai pakelta galva, nepaisydami visų aplink jus siaučiančių audrų. Net kai jos įsisiautės jūsų viduje, niekas apie tai nesužinos. O jei kartą ar du jums prieš akis prabėgs juoda katė, pamiršę visus prietarus, tikėsite savimi ir tik savimi. Norėdami paįvairinti gyvenimą, galite patikėti ir tomis dovanomis, kurių jums nešykšti kokia nors bendra veikla.

Ožiaragis Ožiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Ryte supratę, kad privalote paklusti kolektyvo nuomonei, manysite, kad kažkas jus įvarė į kampą. Tačiau neaušinkite burnos, bandydami išsikovoti sau patogesnę vietą po saule – turite tiek, kiek nusipelnėte. Užuot rodę ožius, dalyvaukite kokioje nors žavioje dienos dramoje. Joje jums bus skirtas ne antro plano vaidmuo.

Vandenis Vandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Siekdami įtikti vadovams ir gauti visą glėbį pagyrų, versitės per galvą, bet tikėto atlygio kaip nebus, taip nebus. Liaukitės eikvoję jėgas veltui. Verčiau rimtai apgalvokite prioritetus. Pavyzdžiui, jauskite savo vertę patys. O tai leis iš tų, kurie dirba šalia jūsų, sulaukti daug reikšmingesnių įvertinimų.

Žuvys Žuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Tiems, kurie išsiruošė į tolimą kelionę ar mokosi aukštojoje mokykloje, šį rytą nepavyks lengvabūdiškai išsisukti nuo krūvos susikaupusių galvosūkių. Jei atsiras norinčiųjų jums priminti jūsų klaidas ar neatidumą, išlaikykite reikalingą nuotolį. Tai padės nepasiduoti vidinei įtampai ir sutaupyti laiko neįveiktiems uždaviniams išspręsti.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką