Dabar populiaru
Publikuota: 2014 balandžio 2d. 23:00

Ketvirtadienio horoskopas – balandžio 3 d.

Linksmosios rankytės
Fotolia nuotr. / Linksmosios rankytės

Į naują dieną galima žvelgti kaip į baltą popieriaus lapą arba galima pamėginti perskaityti tam tikras gaires – lyg vandens ženklus.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Galėsite mėgautis šia diena, jei pajėgsite išlikti budrūs ir atsargūs. Pasistenkite išlaikyti vidinę ramybę ir pusiausvyrą. Nedaug naudos bus iš įsitikinimo, kad esate teisingame kelyje ir jau matote galutinį savo tikslą. Per popietę atsiras galimybių ir noro aktyviau įsitraukti į bendrą veiklą su artimais žmonėmis. Telefonas netils, o jūs nenustygsite vietoje.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Jei savo tempu galėsite judėti užsibrėžtų tikslų link, jausitės gerai. Tiesą sakant, kuo lėtesnis tempas – tuo stabilesnis ir realesnis rezultatas.  O visus norinčiuosius paskubinti ar sulėtinti atremsite tvirtais argumentais arba nuožmia tyla. Jei iki popietės išsiruošite į naujų patirčių žygį, jums bus įteikta didžiulė nesusipratimų puokštė.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Išlošite plaukdami pasroviui ir, žinoma, ne per greitai. Kai įteigsite sau, kad visur suspėsite, taip ir nutiks. Be to, tai leis kaupti jėgas, bet ne eikvoti jos menkniekiams. Tik vakare suprasite, kas iki tol buvo reikšminga, o kas ne. Mažos ar didelės šios dienos klaidos, ilgai nelaukusios, atkreips jūsų dėmesį, tad teks viską peržiūrėti iš naujo.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Jums bus atriekta nemaža įtampos ir nuojautos pavojaus riekė, o draugai ar kolektyvo nariai vers jaustis keistai. Dėl to daugiau nerimausite nei džiaugsitės. Kadangi be kitų žmonių šiandien neišsiversite, į laikinus nepatogumus žvelkite atlaidžiau. Dienai ritantis į vakarą, apsidairę aplink save suprasite, kad atėjo metas pabūti vieniems.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Ryte be didelio ūpo išsiruošite patirti dienos nuotykių. Galbūt net sugalvosite sau kokį galvos skausmą, kuris leis jums smagiai patinginiauti. Dėl šios ar dėl kitų tik jums žinomų priežasčių dažniau vėluosite ten, kur planuosite eiti. O jei susidursite su neišvengiama būtinybe keisti kryptį, žvaigždės pataria išlaikyti šaltus nervus ir sveiką protą. 

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Pusdieniu anksčiau pradėti darbai eisis sklandžiai ir lengvai, o štai naujiems niekaip neatsiras laiko, nebus tinkamų aplinkybių. Eidami jau pramintais takeliais, užkopsite aukštai, bet tik tiek, kad jaustumėte tvirtą pagrindą po kojomis. Vėliau atsiras naujų vilčių, bet neskubėkite visų jų vienu metu išpildyti.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Ieškosite galimybių užbaigti darbo savaitę niekam nepakenkdami ir rasite jų. Kai atsidursite aklagatvyje, pripažinkite ir sau, ir kitiems, kad šiandien nesate pajėgūs vieni susigrumti su dienos negandomis. Tik bendros pastangos leis nesijausti išmestiems iš svarbaus žaidimo ir atsilaikyti prieš visus, kurie be gailesčio laužys taisykles.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Dalį dienos tęsdami anksčiau pradėtus darbus, nevenkite atsižvelgti į partnerių nuomonę ir patarimus, o naujų nepradėkite. Deja, šis draudimas gali likti neišgirstas, nes būtent permainų norėsite labiausiai. Jos lyg tyčia jums draugiškai nesišypsos. Vakaro energiją išeikvosite beprasmiams pokalbiams.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Susitelkite į kasdienes pareigas, o tai teiks tikėjimo savo jėgomis ir gelbės nuo galimų šios dienos nesusipratimų. Pagrindinis dienos principas skelbia, kad privalote skubėti lėtai, tačiau jam nebus lengva paklusti. Po pietų  sunkiai seksis suprasti, ko iš jūsų nori  antroji pusė. Jei įsiklausysite – išgirsite tikrą tiesą.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Ar išdrįstumėte šiandien pamiršti savo tikslus, ketinimus, lūkesčius ir nesistengtumėte suspėti į visas keturias pasaulio šalis? Tokia taktika apsaugotų jus nuo pavojaus įsivelti į nereikalingus (ar net pavojingus) žaidimus. Net jei manote, kad viską kontroliuojate, tai tėra dalis tiesos. Visa kita turbūt suprasite šiek tiek vėliau.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Jei kas leistų rinktis, šiandien turbūt liktumėte namuose ir drybsotumėte lyg katė, laukianti grįžtančių namiškių. Ar galite tai įgyvendinti savo darbo vietoje? Bet kuriuo atveju bus svarbu rasti sau saugią uždarą erdvę. Tai padės atsispirti jėgoms, veikiančioms iš išorės. O nuoseklumas ir pasitikėjimas įprastais dalykais bus pagrindinė sąlyga, padėsianti įveikti dienos krizes.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Nereikalaukite nieko nei iš kitų, nei iš savęs. Skubėkite lėtai net tada, kai būsite primygtinai skubinami. O jei reikės patylėti – kantriai būkite užčiaupę burną. Kantrybė garantuos saugumą ir pasitenkinimo jausmą. O visus, kurie bandys jums įrodyti kitokias būtas ir nebūtas tiesas, sustabdykite, sočiai pamaitinkite ir stipriai apkabinkite.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką